Nokerla
28.09.07,06:57
Zdravím,

Ak si zamestnanec zásielku s výpoveďou neprevezme v odbernej lehote,má výpoveď k dátumu vrátenia zásielky? Ide o okamžitu výpoveď s titulu závažného porušenia pra. disciplíny.Upozornenie si už prevzal.

vďaka za odpovede.

Jaro
Dragašeková Mária
28.09.07,07:09
Áno pracovný pomer skončí dňom vrátenia zasielky § 38 odst.4 ZP.