Muška
08.05.08,10:19
Silviky
a Pacho nevyhorel???, lebo nedávno v PD horela nejaká drevená krčma...:eek:

P.S.
Olinka, Ty si z Lučenca ?.....no škoda, že som nevedela, synovec tam mal podpísanú zmluvu - basketbal - , ale už tento mesiac končí. Mohli sme sa tam stretnúť :)
Dav
08.05.08,09:26
Silviky
a Pacho nevyhorel???, lebo nedávno v PD horela nejaká drevená krčma...:eek:

P.S.
Olinka, Ty si z Lučenca ?.....no škoda, že som nevedela, synovec tam mal podpísanú zmluvu - basketbal - , ale už tento mesiac končí. Mohli sme sa tam stretnúť :)
:mee:Škoda. Snáď sa to podarí v Prievidzi.:)
wagner
08.05.08,16:05
17.5. aj 24.5.som mimo ale nanominujem Vám Drobecovú, bude na liečení v Bojniciach. Oznámim jej termín, keď sa dohodnete.
DanielaSL
08.05.08,16:09
:mee:Škoda. Snáď sa to podarí v Prievidzi.:)
S Muškou v Prievidzi? To by musela byť veľká náhoda..:rolleyes::);)
Dav
08.05.08,16:20
S Muškou v Prievidzi? To by musela byť veľká náhoda..:rolleyes::);)Ona začala:mee:, ja som v tom nevinne:---:D:rolleyes::)
DanielaSL
08.05.08,16:21
Ona začala:mee:, ja som v tom nevinne:---:D:rolleyes::)

Veď Silvi by o tom dlho vedela vyprávať....ako Muška sľubuje..;):rolleyes:
Elena Navrátilová
09.05.08,02:34
posúvam .... stretko 17.5. alebo 24.5.?
GABRIELA
09.05.08,05:55
Ja keďže to mám do krčmy za roh, a som doma, tak mi vyhovuju oba termíny, prispôsobím sa väčšine.
Pekný deň
Elena Navrátilová
09.05.08,07:07
17.5. aj 24.5.som mimo ale nanominujem Vám Drobecovú, bude na liečení v Bojniciach. Oznámim jej termín, keď sa dohodnete.

Zdenka, veď ani toto ešte nie sú termíny, že sa aj uskutoční... ale bolo by dobre sa stretnúť. A aj Tebe sa to ešte môže zmeniť. Hocikomu, aj mne ... ;)
drobeceva
09.05.08,08:48
Zdenka, veď ani toto ešte nie sú termíny, že sa aj uskutoční... ale bolo by dobre sa stretnúť. A aj Tebe sa to ešte môže zmeniť. Hocikomu, aj mne ... ;)
Vidím, že Zdenka už ma nominuje na Vaše stretko. Dúfam, že by som nebola medzi Vami ako "vtierka". Veľmi rada sa s Vami stretnem, len najprv sa musím oboznámiť s prostredím. V Prievidzi som v živote nebola, nie že ma potom polícia dovedie do kúpeľov. Uvidíme, či to vyjde.
Elena Navrátilová
09.05.08,09:17
Vidím, že Zdenka už ma nominuje na Vaše stretko. Dúfam, že by som nebola medzi Vami ako "vtierka". Veľmi rada sa s Vami stretnem, len najprv sa musím oboznámiť s prostredím. V Prievidzi som v živote nebola, nie že ma potom polícia dovedie do kúpeľov. Uvidíme, či to vyjde.

Samozrejme, že aj my sa s Tebou radi zoznámime.
drobeceva
09.05.08,09:23
Samozrejme, že aj my sa s Tebou radi zoznámime.
Ďakujem, teším sa na Vás.
Elena Navrátilová
09.05.08,09:30
Ďakujem, teším sa na Vás.

Aj ja na Teba... samozrejme. A veľmi...
Hlinkovx
09.05.08,10:26
takže banda...
mne vyhovujú oba termíny - v podstate v ktorom termíne bude viac ľudí, môžeme sa stretnúť
bývam za rohom, ale na rozdiel od Gabiky na tie stretká chodím častejšie a nemusia ma na ne vyvolávať ešte v ten deň, ako Gabiku, že :D:D
takže hláste sa
karpis
09.05.08,11:26
Ja môžem 17.5
wagner
09.05.08,17:19
Ja idem 17.5. do Pezinka - pre neznalých, je tam veľmi zaujímavý festival. Keďže nechcem odlákať stretnutia chtivých poraďákov, neprezradím o čom to je. Ale ak by ste sa zdržali, večer okolo pol ôsmej sa môžem zastaviť - na skok. Evka neboj, keď Ťa tam nanominujem, tak Ti to vopred ukážem kde to je. Určite sa všetci potešia Tvojej prítomnosti.:D Elenka, zmeniť termín 17.5. nemôžem, termín festivalu je vyhlásený už pol roka a ja som ho neurčovala.
Lucy
09.05.08,17:53
Ja hlasujem za 24.05.2008 :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
ALDA
09.05.08,18:19
Ja idem 17.5. do Pezinka - pre neznalých, je tam veľmi zaujímavý festival. Keďže nechcem odlákať stretnutia chtivých poraďákov, neprezradím o čom to je. Ale ak by ste sa zdržali, večer okolo pol ôsmej sa môžem zastaviť - na skok. Evka neboj, keď Ťa tam nanominujem, tak Ti to vopred ukážem kde to je. Určite sa všetci potešia Tvojej prítomnosti.:D Elenka, zmeniť termín 17.5. nemôžem, termín festivalu je vyhlásený už pol roka a ja som ho neurčovala.

Veď ten festival je často, nie?:)
Hlinkovx
10.05.08,04:29
Banda:
za jednotlivé dátumy sa hlasuje v príspevku:
1244 a 1245
Muška, tým tvojím súhlasom iba provokuješ, alebo iba provokuješ?? :D:D..som zvedavá, čo si zase vymyslíš, prečo nemprídeš
a P.S. Pacho nemvyhorel, asi ťažko by sme sa stretli vo vyhorenej karčme
pepsikova
10.05.08,04:31
Samozrejme, že aj my sa s Tebou radi zoznámime...


..vidím,že ty nevieš,akí sú v Prievidzi svižní policajti...a v kúpeľoch by ti veru nebolo najhoršie...
Elena Navrátilová
10.05.08,05:21
..


..vidím,že ty nevieš,akí sú v Prievidzi svižní policajti...a v kúpeľoch by ti veru nebolo najhoršie...
A čo majú s našim zoznámením spoločné prievidzkí policajti?
wagner
10.05.08,16:04
ALDA takýto festival býva iba raz do roka. ;) Už som sa tam sľúbila pred dvomi mesiacmi a nerada niekoho vodím za nos. Na našu Evku policajtov neposielajte, ja ju v priebehu týždňa privediem k Pachovi tak, aby tam trafila aj sama bez doprovodu policajtov. Naspäť jej tiež ukážem cestu, alebo ju nasmerujem pešo. Keď bude treba zabezpečíme mapu mesta Prievidze.:)
pepsikova
11.05.08,04:20
A čo majú s našim zoznámením spoločné prievidzkí policajti?.

..jasné,že nič zlé..len sa to týkalo toho "nie že ma policajti odvedú do kúpeľov"..samozrejme obrazne...chapeš,nie???...
Elena Navrátilová
11.05.08,04:21
.

..jasné,že nič zlé..len sa to týkalo toho "nie že ma policajti odvedú do kúpeľov"..samozrejme obrazne...chapeš,nie???...
... áno, chápem... :D:D:D:D
Hlinkovx
11.05.08,06:36
.

...a kde to bude?...

..pýtam sa preto,lebo Pacho"" mi nič nehovorí...

Pacho je totá krčma...ak ti niečo hovorí staré sídlisko: Hotel Magura smer Kino Baník tak si na dobrej ceste - po pravej strane máš kino baník a po ľavej Pacha
endrju
11.05.08,06:42
Pacho je totá krčma...ak ti niečo hovorí staré sídlisko: Hotel Magura smer Kino Baník tak si na dobrej ceste - po pravej strane máš kino baník a po ľavej Pacha
Silvik, na kontajner smetiakovitý umiestnený pred Pachom si zabudla a či čo? :eek: :rolleyes:
Hlinkovx
11.05.08,06:53
Andrej,
ta najprv musíme bližšie lokalizovať Prievidzu a Pacha ... podrobná lokalizácia (obľúbený smetiak, ešte obľúbenejšie jednosmerky a iné stoky a kanále ) musia prísť až potom, keď budem vedieť, z ktorého smeru navigovať....chňapeš :D:D
endrju
11.05.08,07:07
....chňapeš :D:D
e-e, nemchňapem. ;) Niekto mi v noci pristúpil kábel. :D Predsa kontajner pred Pachom je ten najdôležitejší orientačný bod. :--- Pozri staršie príspevky v tejto populárnej téme. :cool:
Hlinkovx
11.05.08,07:29
očuj,
nechávaj pesa spinkávať už vonku, aby si mohol rýchlo a dobre chňapať.. :D:D
a ešte taká malá poznámočka - dúfam, že si zase prídeš obhliadnuť ten tvoj orientačný bod - ale nezostávaj iba tam, prídi pekne až do pacha :---
endrju
11.05.08,07:40
očuj,
nechávaj pesa spinkávať už vonku, aby si mohol rýchlo a dobre chňapať.. :D:D
a ešte taká malá poznámočka - dúfam, že si zase prídeš obhliadnuť ten tvoj orientačný bod - ale nezostávaj iba tam, prídi pekne až do pacha :---
Pokúsim sa zariadiť podľa Tvojho návodu, ale nič nesľubujem, bo netuším či sa mi to podarí. :rolleyes:

P.S.
Kedy je možné v rámci reciprocity počítať s Tvojou inšpekciou parkovísk pred karčmami v BA? ;)
Pepa
11.05.08,08:16
Andrej,
ta najprv musíme bližšie lokalizovať Prievidzu a Pacha ... podrobná lokalizácia (obľúbený smetiak, ešte obľúbenejšie jednosmerky a iné stoky a kanále ) musia prísť až potom, keď budem vedieť, z ktorého smeru navigovať....chňapeš :D:D
Nedáš pokoj čooooo? :D
endrju
11.05.08,08:18
Nedáš pokoj čooooo? :D
:--- ... si čakala niečo iné od Silvik? :eek:
Pepa
11.05.08,08:20
:--- ... si čakala niečo iné od Silvik? :eek:
Eeeee - tíško dúfam, že už inšejšie "nevyťáhne" :D
Pepa
11.05.08,08:22
e-e, nemchňapem. ;) Niekto mi v noci pristúpil kábel. :D Predsa kontajner pred Pachom je ten najdôležitejší orientačný bod. :--- Pozri staršie príspevky v tejto populárnej téme. :cool:
Andrejko nie pre každého - ja som ku kontajneru potrebovala aj Silvik :D:D:D
Hlinkovx
11.05.08,18:55
Andrejko nie pre každého - ja som ku kontajneru potrebovala aj Silvik :D:D:D
a aj tak si ma a ani kontajner nevidela... takže ťažké s tebou :---
Hlinkovx
11.05.08,18:58
Pokúsim sa zariadiť podľa Tvojho návodu, ale nič nesľubujem, bo netuším či sa mi to podarí. :rolleyes:
ta dúfam, že sa posnažíš ;)



P.S.Kedy je možné v rámci reciprocity počítať s Tvojou inšpekciou parkovísk pred karčmami v BA? ;)
ta veľmo ťažko povedať... ale urobila som všetko pre to aj nemožné, aby som mohla ísť aspoň na selce, takže skôr tento rok to nebude...ale na budúci rok návštevu vrátim už iste ;):D na mňa sa môžeš spoľahnúť
wagner
11.05.08,18:58
Silvik, Ty ešte nespíš? Alebo nemôžeš spať pre Kafčotreff:mee: Neboj, poraďáčky určite niekedy prídu:D, možno 17, možno 24.5. "en treba capnúť pevný termín.:)
Hlinkovx
11.05.08,18:59
Eeeee - tíško dúfam, že už inšejšie "nevyťáhne" :D
ta nechaj sa prekvapkať :D:D
Hlinkovx
11.05.08,19:00
Silvik, Ty ešte nespíš? Alebo nemôžeš spať pre Kafčotreff:mee: Neboj, poraďáčky určite niekedy prídu:D, možno 17, možno 24.5. "en treba capnúť pevný termín.:)
ešte eee, ale už odchádzam ...musela som čakať na čas pre antibiotikum...ale už idem čerpať sily do postielky :rolleyes::mee:
ja myslím, že skôr to vyzerá na toho 24.5. ale však necháme sa prekvapkať..ja verím, že isto sa stretneme v super partičke ako vždy
GABRIELA
12.05.08,07:26
Silvia, veď vieš ako je to za ten náš roh ďaleko. Niekedy tie signály z PACHA ku mne jednoducho dorazia neskôr. Alebo to nebude tým....?....Myslím že mám tiež niekedy tie moje káble niekde pricviknuté. No čo už.

Mne sa včera nahlásila návšteva na 23.5-25.5.08 takže som dala súhlas na 17.5.08.
Pekný deň
Hlinkovx
12.05.08,13:15
takže ja už s určitosťou 17-teho neprídem, nakoľko som PN
DanielaSL
12.05.08,13:27
Organizátorka vypadla?:eek:
Hlinkovx
12.05.08,13:39
dani, nemvypadla..ale ochorela :D:D
ale ta zatiaľ ešte to do 24.5. môžem stihnúť ..
ale 17-teho určite nie...
ta uvidíme...podľa záujmu..
DanielaSL
12.05.08,13:42
No len sa lieč a hlavne stihni to, čo bude v Selciach.....:);)
Elena Navrátilová
12.05.08,13:44
Na 24.5. je viacej prihlásených. Zatiaľ... to vyzerá aktuálne na 24.5. Neviem... neboli ste niekto s Jancou a camelinkou? Dúfam, že sem tam nakuknú. ;)
Elena Navrátilová
12.05.08,13:51
takže ja už s určitosťou 17-teho neprídem, nakoľko som PN

Tak Ti prajem nech Ti je už dobre. Rýchle uzdravenie, Silvik.
Hlinkovx
13.05.08,06:10
ďakujem, budem sa snažiť :D
Elena Navrátilová
14.05.08,12:53
Tak to stretnutie ostáva na 24. 5. 2008 o 14,00 hod. U Pacha. Prosím o súhlasy, ktorí plánujú sa zúčastniť. Ďakujem a tešííííím sa ... :D
Jana Motyčková
15.05.08,13:10
Bohužial, chcela som, ale nestíham, iba ak 23.5., to budem v Prievidzi.
Elena Navrátilová
17.05.08,03:16
Bohužial, chcela som, ale nestíham, iba ak 23.5., to budem v Prievidzi.

Janka, vyzerá to, že neviem či toho 24.5. z toho stretka niečo bude... ;)
Hlinkovx
19.05.08,07:51
takže ja idem práve od doktorky..
s určitosťou toho 24.5. ja nemôžem prísť...nakoľko som ešte na PN-ke.
je mi to ľúto..ale so mnou nerátajte
karpis
19.05.08,09:34
Myslím že ani mne to nebude pasovať ale na 99% nebudem môcť prísť
wagner
19.05.08,12:49
Čo by sa stalo, keby sme stretko presunuli na neskôr? Silvik vyzdravie a my ostatní si nájdeme tiež čas. Možno to bude lepšie začiatkom júna. Aký máte názor?:---
karpis
21.05.08,07:30
Čo by sa stalo, keby sme stretko presunuli na neskôr? Silvik vyzdravie a my ostatní si nájdeme tiež čas. Možno to bude lepšie začiatkom júna. Aký máte názor?:---
Mylím, že by to bolo najlepšie riešenie
endrju
21.05.08,21:41
Čo by sa stalo, keby sme stretko presunuli na neskôr? Silvik vyzdravie a my ostatní si nájdeme tiež čas. Možno to bude lepšie začiatkom júna. Aký máte názor?:---
Suhlas - Pacho nech uz naklada na kamion vsetko potrebne. Pocas superstretka cislo 4 bude na nezaplatenie ;)
jozka56
21.05.08,21:46
Aj napíšete ako bolo??? So zážitkami sa treba podeliť, nech ich nemáte sami veľa. j:---
mamminta
22.05.08,19:37
ak trafite nejaky dobry termin, pridam sa ;)
pepsikova
31.05.08,15:37
No..tak sa tam dovalím aj ja..:D:D:D
ešte viem..že nasledujúci členovia porady sú z PD
DEHA
GABRIELA
JOZEF

Jani..a čo tak Prievidžanom poslať nejakú SS, aby vôbec o tom vedeli, že sa niečo také koná ....lebo je to dosť narýchlo....

..toto som niekde v tejto téme už naznačovala aj ja...bolo by to super,poslať správu a tak sa aj prihlásiť...lebo aj ja som Prievidza...možno by som sa zmestila na to stretko..
Elena Navrátilová
31.05.08,15:40
..

..toto som niekde v tejto téme už naznačovala aj ja...bolo by to super,poslať správu a tak sa aj prihlásiť...lebo aj ja som Prievidza...možno by som sa zmestila na to stretko..
Veď som písala o stretku aj v inej téme nikto z PD sa ani neozval...
karpis
31.05.08,18:17
No ale navrhnite nejaký dátum, určite nebude všetkým vyhovovať ale aspoň sa pokúsme
endrju
31.05.08,20:21
No ale navrhnite nejaký dátum, určite nebude všetkým vyhovovať ale aspoň sa pokúsme
Tak teda navrhujem 13. - 15.6.2008 penzión Čachovo, Selce pri Banskej Bystrici. Pacho sa stihne dovtedy azda presťahovať na miesto stretka :cool:
Elena Navrátilová
01.06.08,03:10
Tak teda navrhujem 13. - 15.6.2008 penzión Čachovo, Selce pri Banskej Bystrici. Pacho sa stihne dovtedy azda presťahovať na miesto stretka :cool:

Ručíš zato?
endrju
02.06.08,15:26
Ručíš zato?
Za čo mám ručiť? :eek: :rolleyes:
Elena Navrátilová
02.06.08,15:30
Za čo mám ručiť? :eek: :rolleyes:
Predsa že sa stihne Pacho presťahovať... :eek::rolleyes:
endrju
02.06.08,15:34
Za čo mám ručiť? :eek: :rolleyes:


Predsa že sa stihne Pacho presťahovať... :eek::rolleyes:

Hm, dám Pachovi fantastický námet na zbohatnutie a ešte mám aj ručiť za to, že ho využije? :eek: :rolleyes: :D
drobeceva
03.06.08,09:51
Ďakujem, teším sa na Vás.
Ahojte, dievčatá, tak veľmi som sa tešila, že sa s Vami stretnem. No ja som už 3-týždňovú kúru ukončila, dnes už prvý deň zarezávam. V Bojniciach bolo lepšie, ako v robote. Všetci a naraz po mne čosi chcú. Som veľmi rada, že sa mi podarilo stretnúť aspoň s WAGNER.
Díky wagner, že si si na mňa našla času, rada som Ťa spoznala. Snáď niekedy nabudúce sa stretnem aj s Vami.
wagner
03.06.08,19:22
Ja som sa tiež s Tebou veľmi rada stretla, škoda že nebolo stretnutie u Pacha. Snáď to vyjde na budúce, veď na liečenie môžeš ísť každé dva roky. Pacha určite nepresťahujú, ako to tu niekto chcel nahovoriť :---. V práci sa nesnaž všetko naraz spraviť, robota nie je zajac, tá neutečie.;)
Hlinkovx
26.06.08,06:35
ta prvý termínus:
12.7.2008
Hlinkovx
26.06.08,06:36
ta druhý termínus:
19.7.2008
Pepa
27.06.08,05:01
ta banda...
keby bude stretko ???
ta ja som za 12.7.:)
Hlinkovx
27.06.08,05:13
hej.. ta dondi hlavne...nie ako minule :---
Pepa
27.06.08,05:38
hej.. ta dondi hlavne...nie ako minule :---
Očuj - ja sa som rozhodnutá, že na 100% dondem aj napriek vyhrážkam sb, že ma vymení za ťavu :D keby sa mu to aj náááááhodou podarilo ručím za to, že ma pošlú domov - skrátka dondem aj keď na ťave :D
Elena Navrátilová
27.06.08,05:45
:D
Očuj - ja sa som rozhodnutá, že na 100% dondem aj napriek vyhrážkam sb, že ma vymení za ťavu :D keby sa mu to aj náááááhodou podarilo ručím za to, že ma pošlú domov - skrátka dondem aj keď na ťave :D

:D:D:D:D:D Supeeeeeeeeeeer...
Pepa
27.06.08,06:02
Elenka čo super - sa tešíš na ťavu či čo?
Silvuššššš zapiš si do zoznamu: pepi + ťava nempomýľ pepi ťava :D
Elena Navrátilová
27.06.08,06:03
Elenka čo super - sa tešíš na ťavu či čo?
Silvuššššš zapiš si do zoznamu: pepi + ťava nempomýľ pepi ťava :D

Aj aj... :D
Hlinkovx
28.06.08,06:33
ta banda bude stretko
viď príspevok 1318 -1319
lubica_02
28.06.08,06:41
Konečne by som išla už aj ja - nemôžeme okolo 15.8. ?
Hlinkovx
28.06.08,06:41
takže predpokladaný príchod:
auto Libi, pešo ja, vlak: Elenka, bus:Zuzka Karpis
a ako vždy niekto musí byť extra: Pepí na ťave

p.s. pepí..s istotou viem...že by ťa tak rýchlo vrátili a sb-mu by nielen jednu ale možno aj dve ťavy nabalili, len aby si ťa nechal :D:D chudáčik..
akorát u Pacha sa musím popýtať: či to parkovisku je aj pre ťavu :D:D keď už s takým zverincom prídeš...ak nie..tak to odparkuješ v ZOO Bojnicoch :D:D však tam im je jedno..aké zviera tam príde :D:D
Pepa
28.06.08,15:26
Silvušššš - sb zmenil stratégiu - vraj radšej tam ostane on :D takže ťava sa nekoná, metla bude v Chorvátsku takže nevím nevím - pešo ďaleko, musím spracovať Terezku.
Hlinkovx
28.06.08,15:31
pepí..však to možno ani nie je viac ako 200 m z totej Šale do Prievidze :D:D
ale terku spracuj... a dondite..
Hlinkovx
28.06.08,15:32
Konečne by som išla už aj ja - nemôžeme okolo 15.8. ?
ta prečo až o ďalší mesiac?
no ja osobne vtedy už nemôžem.. som od 13.8. na liečení v tatroch...
ale však konečne prídi na najbližšie stretko
endrju
28.06.08,15:36
Očuj - ja sa som rozhodnutá, že na 100% dondem aj napriek vyhrážkam sb, že ma vymení za ťavu :D keby sa mu to aj náááááhodou podarilo ručím za to, že ma pošlú domov - skrátka dondem aj keď na ťave :D

Silvušššš - sb zmenil stratégiu - vraj radšej tam ostane on :D takže ťava sa nekoná, metla bude v Chorvátsku takže nevím nevím - pešo ďaleko, musím spracovať Terezku.
Nempísala totok náhodou Pepi? Podobá sa to na ňu. :cool: Dnes tvrdí úplne niečo iné ako fčera :D A čo bude tvrdiť sítra, to nefie ani ona sama (meno "najvyššieho" pre istotu nemspomínam, ale ten to tiež nefie ;) ). :rolleyes:
Hlinkovx
28.06.08,15:44
Andrej... však to poznáš... :D:D:D celá pepí..
Pepa
28.06.08,15:54
:D:D:D zabijem sa keď mám hosipa? zabudla som, že nemám metlu od 12-eho do 19-eho a ináč Andrej, cestou na stretko by si si to mohol "šmyknúť" tadeto :D
wagner
28.06.08,16:42
Keď sa mi niekto nenahlási na návštevu, tak prídem aj ja. Treba pozvať kukuričku, možno osobne a mamintu. Asi treba všetkým Prievidžankám poslať ss, lebo asi túto tému nečítajú, alebo si už niekde močia v kaluži nohy.:)
Pepa
28.06.08,17:07
Nempísala totok náhodou Pepi? Podobá sa to na ňu. :cool: Dnes tvrdí úplne niečo iné ako fčera :D A čo bude tvrdiť sítra, to nefie ani ona sama (meno "najvyššieho" pre istotu nemspomínam, ale ten to tiež nefie ;) ). :rolleyes:
Tssssss - dondem aj s prekvapením.
Silvuš poznač si - Pepa + 1.:)
endrju
28.06.08,18:02
:D:D:D zabijem sa keď mám hosipa? zabudla som, že nemám metlu od 12-eho do 19-eho a ináč Andrej, cestou na stretko by si si to mohol "šmyknúť" tadeto :D
:eek: To bude snežiť a čičo? :rolleyes: Keď tu niekto šmýkanie na začiatku letných prázdnin spomína :D
Hlinkovx
28.06.08,19:03
Tssssss - dondem aj s prekvapením.
Silvuš poznač si - Pepa + 1.:)
tssss
prekvapkaná nembudem...:--- ale beriem na vedomie;)
Pepa
29.06.08,05:35
:eek: To bude snežiť a čičo? :rolleyes: Keď tu niekto šmýkanie na začiatku letných prázdnin spomína :D

Nooooo, do Prievidze na zimných gumách - šak toť predpovedali pri 28 stupňoch sneženie :D
Pepa
29.06.08,05:37
tssss
prekvapkaná nembudem...:--- ale beriem na vedomie;)
tssss - aspoň tváriť by si sa mohla :D
Hlinkovx
29.06.08,05:54
tssss - aspoň tváriť by si sa mohla :D
na robenie ksichtíkov si ty expert :D
Hlinkovx
29.06.08,06:04
pod príspevkom 1318 -1319 sa hlasuje o stretku... !!
endrju
29.06.08,06:24
Nooooo, do Prievidze na zimných gumách - šak toť predpovedali pri 28 stupňoch sneženie :D
Som bol friško skontroluvať aké gumy mám - sú zimnééééééééééé :D :---
Pepa
29.06.08,06:39
na robenie ksichtíkov si ty expert :D
Jáááá - šak sa furt tvárim "seriózne".
Hlinkovx
29.06.08,06:40
Jáááá - šak sa furt tvárim "seriózne".
:confused: ta to sa ja potom s inou Pepí stretávam?? :D
Hlinkovx
29.06.08,06:41
Som bol friško skontroluvať aké gumy mám - sú zimnééééééééééé :D :---
ta podľa metea u nás vo štvrtok a piatok snežilo..(pri 28stupňoch), tak to už ani neprezúvaj :D a prídi
Hlinkovx
01.07.08,16:52
Eulalia
01.07.08,17:38
Prievidžania, prihlasujem sa na inšpekciu:--- Ak niekto potrebuje povoz zo smeru PN, beriem stopárov:).
Andrej, ale ja už mám pár mesiacov letné gumy, čo keď tam bude ozaj snežiť:eek::confused: Dúfam, že Silvik zabezpečí aj cestárov s posypovým materiálom:eek:
wagner
01.07.08,18:06
Mesto Prievidza už na ich oficiálnej stránke sneženie neponúkne. Capli tam žabku rosničku s odkazom na stránku www.meteo.sk (http://www.meteo.sk). Asi dostalo vedenie mesta strach z júlového sneženia pri 31 stupňoch nad nulou. Tak sa nebojte, cestári posýpať nebudú.:---
Eulalia
01.07.08,18:46
Mesto Prievidza už na ich oficiálnej stránke sneženie neponúkne. Capli tam žabku rosničku s odkazom na stránku www.meteo.sk (http://www.meteo.sk). Asi dostalo vedenie mesta strach z júlového sneženia pri 31 stupňoch nad nulou. Tak sa nebojte, cestári posýpať nebudú.:---

Sľubuješ?;) Ale bojím sa, že posýpať skutočne nebudú - predovšetkým v zime:---
pepsikova
01.07.08,20:07
..teda,ak som správne a vďaka "Wagner" pochopila, 12.7.bude stretko..u Pacha..budem tam byť a tešákujem sa na vás..len kde to je , ten Pacho?..na Zápotôčkoch?..alebo kde?..nejak som prestala kultúrne žiť,tak nemám prehľad o podobných inštitúciách..

..kuknem sem zase až v sobotu,tak keby nejaká zmena, moja milá Wagner,drgni do mňa zase...
liba2
01.07.08,20:24
wagner
02.07.08,12:13
Pre neznalých Pacha a znalých mesta Prievidze môžem trochu navigovať(aj keď na to je lepšia Silvik). Je to na starom sídlisku blízo kina Baník v smere od kina pod mosty po ľavej strane. Určite to neprehliadneš:---.
Elena Navrátilová
02.07.08,12:17
..teda,ak som správne a vďaka "Wagner" pochopila, 12.7.bude stretko..u Pacha..budem tam byť a tešákujem sa na vás..len kde to je , ten Pacho?..na Zápotôčkoch?..alebo kde?..nejak som prestala kultúrne žiť,tak nemám prehľad o podobných inštitúciách..

..kuknem sem zase až v sobotu,tak keby nejaká zmena, moja milá Wagner,drgni do mňa zase...

:D:D:D Veď si nastav tému ako sledovanú... ;)
wagner
02.07.08,19:13
Ja si to, čo nechcem zabudnúť poznačím do debilníkového mobilu:D a mám vystaráno. Mobil v pravú chvíľu zaziape a pripomenie mi, čo nemám zabudnúť.:)
Hlinkovx
04.07.08,01:48
ta banda...
stretko u Pacha
http://www.porada.sk/762695-post1318.html
Eulalia
04.07.08,03:42
Silvik a bratislavské prepadové komando sem pricapuje súhlasy z akého dôvodu? Chystajú prepad, alebo robia iba mrník?:D
liba2
04.07.08,05:23
súhlas som dala aj zrušila iba ja - niečo mi do toho prišlo - takže až nabudúce :D
Elena Navrátilová
04.07.08,05:31
súhlas som dala aj zrušila iba ja - niečo mi do toho prišlo - takže až nabudúce :D

Libuška škoda... ale teším sa na budúce.
mamminta
04.07.08,08:15
možno už aj ja stretnem niekoho z Porady "naživo" :D

ozaj...a čas?
Eulalia
04.07.08,08:51
súhlas som dala aj zrušila iba ja - niečo mi do toho prišlo - takže až nabudúce :D

Škoda...:mee: Ale na budúce stretko si už vypýtaj aj dovolenku:)
wagner
04.07.08,13:13
Čas? Klasika, predsa o 14,00 hod. :---
Hlinkovx
04.07.08,13:15
možno už aj ja stretnem niekoho z Porady "naživo" :D

ozaj...a čas?

vyzerá to , že stretko bude 12.7.2008 o 14:00 u Pacha (karčma na starom sídlisku, pri kine Baník)

to či príde prepadové komando z iného mesta... nemtuším, nakoľko je to prepadové komando :D ale nevidím tam ani provokačné súhlasy, takže si osobne myslím, že žiadny prepad na nemkoná

čo sa týka počtu osôb, bolo by dobré sa nejako zosumarizovať aby sa vedelo aj dojednať miesto u Pacha..
ešte také niečo...ja vôbec nemstíham, mám pracovný víkend, a tuhý pracovný týždeň za sebou a aj pred sebou ... takže ak máte niekto čas, objednajte prosím fleky...
mamminta
04.07.08,13:33
rada pridem, ak sa mi bude dať
pravdepodobne budem robiť, tak netuším, či to stihnem
RADA BY SOM :cool:
Hlinkovx
04.07.08,13:36
nie si sama, kto bude pracovať :D
mamminta
04.07.08,13:41
nie si sama, kto bude pracovať :D

:mee: :mee: :mee:
endrju
04.07.08,16:30
...žiadny prepad na nemkoná...
Silvik, Pepi + ťava alebo Eulalia (Eva) pochádzajú z PD? :eek: :rolleyes:
No počkaj, zajac :D
pepsikova
04.07.08,19:42
Pre neznalých Pacha a znalých mesta Prievidze môžem trochu navigovať(aj keď na to je lepšia Silvik). Je to na starom sídlisku blízo kina Baník v smere od kina pod mosty po ľavej strane. Určite to neprehliadneš:---..


jasné,veď viem..len som nevedela že a to tak volá..teším sa na vás...ahoooojky dovtedy...ďakujem moja milá...
pepsikova
04.07.08,19:45
vyzerá to , že stretko bude 12.7.2008 o 14:00 u Pacha (karčma na starom sídlisku, pri kine Baník)

to či príde prepadové komando z iného mesta... nemtuším, nakoľko je to prepadové komando :D ale nevidím tam ani provokačné súhlasy, takže si osobne myslím, že žiadny prepad na nemkoná

čo sa týka počtu osôb, bolo by dobré sa nejako zosumarizovať aby sa vedelo aj dojednať miesto u Pacha..
ešte také niečo...ja vôbec nemstíham, mám pracovný víkend, a tuhý pracovný týždeň za sebou a aj pred sebou ... takže ak máte niekto čas, objednajte prosím fleky.....



...moja babka hovorievala,vraj dobrých ľudí sa všade veľa zmestí,tak neboj,zmestíme sa...šak sme všetci dobrí...
..prinajhoršom,..teda ak dobre pamätám,pred Baníkom bol kus zelene,sadneme tam..
Hlinkovx
05.07.08,01:36
Silvik, Pepi + ťava alebo Eulalia (Eva) pochádzajú z PD? :eek: :rolleyes:
No počkaj, zajac :D
Andrej,
očuj, namiesto súhlasu tu robíš mrník :D tam radšej zariaď, aby si došol
len pre tvoje info:
pepí bez ťavy je už ako domáca :---
do domácej bandy už berieme všetkých, ktorí majú záujem sa u Pacha stretnúť.. takže keď to tak vezmem, tak aj ty tam patríš ;)
Eulalia
05.07.08,03:57
Silvik, Pepi + ťava alebo Eulalia (Eva) pochádzajú z PD? :eek: :rolleyes:
No počkaj, zajac :D
Andrejko, srdiečko, ja som sa predsa riadne ohlásila na inšpekciu:---;) A poraďáci sú na každom stretku doma, no nie?:D Takže tu nerob mrník a ako Ti už povedala Silvik, dondi;)
endrju
05.07.08,04:14
Andrej,
očuj, namiesto súhlasu tu robíš mrník :D ...


...Takže tu nerob mrník ...

Hm, ale ja mám na robenie mrniku poverenie od dovolenkujúcej Mušky. :---
Takže, ak niekto ste zrušiť to poverenie, tak si musí asi najskôr plesnúť, vypýtať si dovolenie na zrušenie od Mušky a až potom môže zrušiť poverenie :cool:
Chňááááááááápando? :D
Hlinkovx
05.07.08,04:24
Hm, ale ja mám na robenie mrniku poverenie od dovolenkujúcej Mušky. :---
Takže, ak niekto ste zrušiť to poverenie, tak si musí asi najskôr plesnúť, vypýtať si dovolenie na zrušenie od Mušky a až potom môže zrušiť poverenie :cool:
Chňááááááááápando? :D

nem :D
ja chápem len súhlas pod príspevkom (ako súhlas prepadovky na stretko) a dondenie :D
liba2
05.07.08,06:54
http://www.porada.sk/762695-post1318.html

posúvam........:)
a aby ste nemuseli hľadať miesto súhlasu, tak pripájam aj link (už je odvtedy zapísaných 6 strán :D)
ALDA
05.07.08,08:23
http://www.porada.sk/762695-post1318.html

posúvam........:)
a aby ste nemuseli hľadať miesto súhlasu, tak pripájam aj link (už je odvtedy zapísaných 6 strán :D)

mimotemy a dodatok do mrníka /už som si plesla/:D Libuš Ty si ale šikovná, závidím Ti. Ale aby si si nemyslela, že to viem až teraz, ...už dávno.
A škoda že ťa zasa neuvidím. Už sa na Teba teším a aj na ostatných:):):)
Eulalia
05.07.08,08:52
mimotemy a dodatok do mrníka /už som si plesla/:D Libuš Ty si ale šikovná, závidím Ti. Ale aby si si nemyslela, že to viem až teraz, ...už dávno.
A škoda že ťa zasa neuvidím. Už sa na Teba teším a aj na ostatných:):):)
Heli, znamená to, že prepadové komando predsa len príde? Ak áno, potešíte tým viacerých:)
Jana Acsová
05.07.08,09:04
to či príde prepadové komando z iného mesta... nemtuším, nakoľko je to prepadové komando :D
Veru veru. Tak je tak je.

...ale nevidím tam ani provokačné súhlasy, takže si osobne myslím, že žiadny prepad na nemkoná .No no no! Môže to byť prepadové PRÍSNE TAJNÉ komando :)
Jana Acsová
05.07.08,09:09
P.S.:
A chýbala si na superstretku no tak aspoň ministretko by nezaškodilo:rolleyes:
endrju
05.07.08,12:08
P.S.:
A chýbala si na superstretku no tak aspoň ministretko by nezaškodilo:rolleyes:
... alebo samostretko? :rolleyes:
Hlinkovx
05.07.08,15:46
P.S.:
A chýbala si na superstretku no tak aspoň ministretko by nezaškodilo:rolleyes:
hold, občas sa stanú veci, ktoré nemôžem ovplyvniť, ani pri najlepšej voli som nebola schopná tam prísť..
ale budem veľmi rada, keď prídu všetci, ktorí majú záujem sa stretnúť
Hlinkovx
05.07.08,15:46
... alebo samostretko? :rolleyes:

andrej, to by si mi urobil, že by si ma nechal samú na stretku?? :D:D
ta dúfam, že by sa už len niekto obetoval :D
karpis
05.07.08,18:47
andrej, to by si mi urobil, že by si ma nechal samú na stretku?? :D:D
ta dúfam, že by sa už len niekto obetoval :D
Neboj silvik nenecháme ťa samú, (pevne dúfam)
endrju
05.07.08,19:06
andrej, to by si mi urobil, že by si ma nechal samú na stretku?? :D:D
ta dúfam, že by sa už len niekto obetoval :D
V Tvojom prípade sa určite niekoľkí veľmi radi obetujú (ich obetavosť býva (ne)pravidelne kontrolovaná inšpektormi a rôznymi prepadovými komandami z rôznych kútof Slovenska). ;)
Som ale pôvodne myslel na to, že mne sa dosť často pritrafí samostretko keď idem v letných horúčavách okolo karčmy, v ktorej čapujú môj obľúbený nápoj. :rolleyes:
Keďže si už viackrát spomínala, že Pacho je pod Tvojim pravidelným dohľadom a navyše u Pacha je Tvoj obľúbený nápoj vycapený na nápojovom lístku, tak som nevylučoval ani možnosť samostretka. Samozrejme, že v inom čase, ako práve v sobotu 12.7.2008 od 14:00 do "nem látom" ... :D :cool:
Hlinkovx
06.07.08,06:11
:D:D:D
Zuzka..díky že sa obetuješ :D:D
Andrej:
ta pacho je fakt pod mojím dohľadom..
ráno tade idem o 5:10 kuknem stojí a keď idem večer okolo 19 späť..tiež stojí... :D ale na samostretko veru nemám čas
ale na sobotu si čas urobím aj keď nemtuším, či tiež ešte najprv nepôjdem kuknúť do práce :D

andrej, heli, Zuzka,Janka, Denda
ešte furt tam nemvidím vaše súhlasy, ale kade tade, kde nemáte, ich vidím
lorelei
06.07.08,16:58
No musim sa pridat,ze prudko zvazujem, ako povedat svojmu,ze by som isla do PD na stretko :---, kedze som uz v dost pokrocilom stave - tehotenstva, a on sa o mna boji :eek: a este som aj na PN. Ale kedy sa zas potom dostanem, to uz ozaj neviem :mee:. Minule mi to tiez nevyslo. Takze sa zatial slubujem tak na 50% -z mojej strany. Ozvem sa ale vopred,ze pojdem. Ja teda verim,ze sa dodam teda, a spoznam vas tam. :)
Elena Navrátilová
06.07.08,17:02
No musim sa pridat,ze prudko zvazujem, ako povedat svojmu,ze by som isla do PD na stretko :---, kedze som uz v dost pokrocilom stave - tehotenstva, a on sa o mna boji :eek: a este som aj na PN. Ale kedy sa zas potom dostanem, to uz ozaj neviem :mee:. Minule mi to tiez nevyslo. Takze sa zatial slubujem tak na 50% -z mojej strany. Ozvem sa ale vopred,ze pojdem. Ja teda verim,ze sa dodam teda, a spoznam vas tam. :)

Len sa dodaj... :D
lorelei
06.07.08,17:24
Len sa dodaj... :D

No vlastne sa dodam-e!:D Ale 2 stolicky nepotrebujem zatial, iba ak na vylozenie noh:---.
Elena Navrátilová
06.07.08,17:30
No vlastne sa dodam-e!:D Ale 2 stolicky nepotrebujem zatial, iba ak na vylozenie noh:---.

Budú... neboj a použiješ podľa Tvojich potrieb. :D
lorelei
06.07.08,17:39
Budú... neboj a použiješ podľa Tvojich potrieb. :D

no super, no dufam,ze moja polovicka to stravi doma bezo mna....a s tym,ze idem autom prec, ja s tym problem nemam, ale mam starostliveho a opatrneho partnera.....niekedy az moc, ale iba niekedy:D. Takze Elenka dakujem, a tesim sa.
Hlinkovx
08.07.08,11:19
keďže tu nejaká banda robí mrník
tak ešte zhrnutie v skratke:

dňa 12.7.2008 o 14:00 sa koná stretko u Pacha
Elena Navrátilová
08.07.08,12:00
keďže tu nejaká banda robí mrník
tak ešte zhrnutie v skratke:

dňa 12.7.2008 o 14:00 sa koná stretko u Pacha
Silvik si si istá, že tu niekto robí mrník? :rolleyes:
Hlinkovx
08.07.08,13:34
áno..som si istá

P.S:
prosím niekoho, kto má trošku viac času.. rezervujte miesto u Pacha.. díky
ALDA
08.07.08,17:04
keďže tu nejaká banda robí mrník
tak ešte zhrnutie v skratke:

dňa 12.7.2008 o 14:00 sa koná stretko u Pacha

Silvika, šak s tebou sa dá iba súhlasiť :D...a aký mrník háá:eek:
Hlinkovx
09.07.08,02:38
Heli... však práve to :D:D
dúfam, že s Andrejom prídeš
Jana Motyčková
09.07.08,06:32
Ahojte, vymýšľala som možnosti, ako prísť, ale nevyjde to. Snáď nabudúce. Dobre sa bavte.
mamminta
09.07.08,07:11
no ja na takých 70 % prídem, ale musím si brať synátora so sebou :)
Hlinkovx
09.07.08,07:33
Ahojte, vymýšľala som možnosti, ako prísť, ale nevyjde to. Snáď nabudúce. Dobre sa bavte.
Janka, naštartuješ auto a dondeš... a zoberieš totú tvoju "famíliu"
Elena Navrátilová
09.07.08,08:23
no ja na takých 70 % prídem, ale musím si brať synátora so sebou :)

Synátor je vítaný ... koľko má rokov? :rolleyes: Ak príde Pepa s dcérkou... ;)
Jana Motyčková
09.07.08,09:42
Janka, naštartuješ auto a dondeš... a zoberieš totú tvoju "famíliu"
Tak som to mala v pláne (s famíliou), ale musela by som zobrať aj návštevu.
Elena Navrátilová
09.07.08,10:06
;)
Tak som to mala v pláne (s famíliou), ale musela by som zobrať aj návštevu.

Však ak bude návštevou azuz s rodinkou.... vezmi aj ich. :D;)
mamminta
09.07.08,11:25
Synátor je vítaný ... koľko má rokov? :rolleyes: Ak príde Pepa s dcérkou... ;)
4,5 :D
Elena Navrátilová
09.07.08,11:32
4,5 :D

Tak to je ozaj ešte dieťa aj pre Pepinu dcéru. :D
wagner
09.07.08,16:09
A kto rezervuje pľac u Pacha, keď Silvik nemôže? Už sa našiel niekto? Ja budem v Prievidzi až v sobotu, takže nemám možnosť tam ísť rezervovať niečo. Prievidžanky, nemáte čas? Alebo to necháme na náhodu?:mad: Keď nebude pľac, budeme sedieť na zemi, však hlásili 33 stupňov:) len neviem či pri tom aj nezasneží. Prievidza je tým povestná:---
mamminta
09.07.08,16:32
a kolko nas teda bude?
nikdy som u Pacha nebola, ale mozme tam teda "brnknut" :rolleyes::rolleyes:
endrju
09.07.08,20:09
Tak som to mala v pláne (s famíliou), ale musela by som zobrať aj návštevu.


;)

Však ak bude návštevou azuz s rodinkou.... vezmi aj ich. :D;)
...a ak bude Bobo & Co., tak aj ich a ak bude niekto iný, tak tiež zober. A JE TO!!! :cool:
GABRIELA
10.07.08,07:42
Prosím Vás , ak u Pacha niekto rezervoval miesto tak dajte vedieť, ak nie, ja sa tam dnes zastavím.

Pekný deň
Jana Motyčková
10.07.08,07:48
...a ak bude Bobo & Co., tak aj ich a ak bude niekto iný, tak tiež zober. A JE TO!!! :cool:
Nebude to ani Azuz ani Bobo a fakt ich nezoberem.;)
GABRIELA
10.07.08,14:26
Ahojte poraďáci. Takže PACHO je 12.7.2008 od 13,30 h. rezervovaný. Budeme mať spojené stoly vpravo ako vždy. Šmikňa už bola obsadená.
Takže sa na Vás všetkých teším.

Pekný deň
wagner
10.07.08,14:39
Gabriela ďakujeme že si to zabezpečila. To vpravo myslíš vonku alebo vo vnútri?
GABRIELA
10.07.08,15:36
Vo vnútri. Vonku ma to ani nenapadlo. Ale ak chcete môžem sa tam ešte zajtra poobede zastaviť a zmeniť to na von ( ak sa to tam dá).
endrju
10.07.08,15:56
Nebude to ani Azuz ani Bobo a fakt ich nezoberem.;)
Takže si sa nakoniec rozhodla, že vyštartuješ za Pachom sama samučičká? :eek: :D ;) :rolleyes:
lorelei
10.07.08,16:41
Takze dufam,ze sa este ten jeden placek pre mna najde. Poslusne hlasim, ze sa dodam. Aj ked neviem,kde to je, ja to najdem a uz sa tesiiim.
endrju
10.07.08,16:51
Takze dufam,ze sa este ten jeden placek pre mna najde. Poslusne hlasim, ze sa dodam. Aj ked neviem,kde to je, ja to najdem a uz sa tesiiim.
Jeden z písomných návodov určený na zistenie "kde je sever" http://www.porada.sk/402630-post396.html
Prípadne aj nejaké fotečky s vyobrazením zovňajšku a vnútrajšku pachovitého http://www.porada.sk/329763-post276.html
Eulalia
10.07.08,17:14
Bohužiaľ, ja musím svoju inšpekciu odvolať:mee: Nakopilo sa mi toho veľa a nebudem stíhať. Je mi to ľúto, lebo prídu viacerí poraďáci, ktorých nepoznám a rada by som ich spoznala.:mee:
Tak Vám želám aspoň príjemné posedenie a ako vždy dobrú náladu.
lorelei
10.07.08,17:45
Jeden z písomných návodov určený na zistenie "kde je sever" http://www.porada.sk/402630-post396.html
Prípadne aj nejaké fotečky s vyobrazením zovňajšku a vnútrajšku pachovitého http://www.porada.sk/329763-post276.html



Super, konecne viemn, kde je sever!!:D:D:D Dobry a polopaticky navod, to sa nemozem stratit. Vdaka
Elena Navrátilová
10.07.08,17:47
Bohužiaľ, ja musím svoju inšpekciu odvolať:mee: Nakopilo sa mi toho veľa a nebudem stíhať. Je mi to ľúto, lebo prídu viacerí poraďáci, ktorých nepoznám a rada by som ich spoznala.:mee:
Tak Vám želám aspoň príjemné posedenie a ako vždy dobrú náladu.

Evka, to ma skutočne mrzí... tak na budúce a čo v najbližšej budúcnosti. ;):D
Eulalia
10.07.08,17:50
Evka, to ma skutočne mrzí... tak na budúce a čo v najbližšej budúcnosti. ;):D
Elenka, aj mňa a ani si nevieš predstaviť ako... ale dúfam, že si to o pár týždňov vynahradíme;)
mamminta
10.07.08,18:04
-„Občaná očúvajte. Ak bé pršať, oslava nebé. Ak nebé pršať, oslava bé. Opakujem... Ak bé, tak nebé, ak nebé, tak bé.“


ja sa na vas tesim za kazdeho pocasia.....:D :D :D
kukurička
10.07.08,20:57
Hlásim sa aj ja, rada spoznám poraďákov aj naživo. Pozdravujem a teším sa na sobotu:).
endrju
12.07.08,08:28
Nichto ani mrnik neudržiava? :eek: Hm, šeci asik stretkujú. :rolleyes:
Elena Navrátilová
12.07.08,08:40
Nichto ani mrnik neudržiava? :eek: Hm, šeci asik stretkujú. :rolleyes:

Veru, veru... všetci. :D;)
Elena Navrátilová
12.07.08,17:29
Ďakujem za super spoločnosť ... :D
wagner
12.07.08,18:21
Som veľmi rada, že som sa mohla stretnúť s milou spoločnosťou poraďákov. :)
jozka56
12.07.08,18:28
Elenka, wagner, kukurička už ste doma. Ako bolo??? Trošku nám napíšte j:---;)
kukurička
12.07.08,18:32
Ja som tiež rada, že som sa rozhodla ísť na stretnutie. Bolo super, veselo, teplo...Ďakujem všetkým stretkujúcim za milú spoločnosť;).
kukurička
12.07.08,18:56
Zabudla som sa opýtať, či ste všetci došli v poriadku domov. Pár ľudí už sedí pri počítačoch, tak tí sú hádam OK a cestu domov dobre zvládli, pretože to teplo bolo dnes úmorné a zajtra bude asi ešte teplejšie. Pekný večer:)
endrju
12.07.08,19:30
Aj po presilovke cezpoľných kontrolórov (najmä ak medzi kontrolórov zaradíme aj štvornohé "prepadové komando") sa dá skonštatovať, že výsledky kontroly sú véééééééééééľmi uspokojivé. :--- Takže sa teším na niektorú z budúcich kontrol. :cool:
Hlinkovx
12.07.08,20:28
ta díky za účasť a aj kontrolu...
sme veľmi radi, že kontrolóri sú radi, že sú radi :D

a ešte keď sa ohlási banda BB aj s hafanmi, môžeme ísť všetci spokojne buvať a tešiť sa na ďalšie stretko a kontrolu
jozka56
12.07.08,21:01
Takže na stretku Vás bolo minimálne 7 /pepsi asi nebola, lorelei neviem/ a + 2 kontrolné autá a aspoň 2 vodiči. Teda 7:10. Hafanov nepočítam, ale ma to teší, keby som sa do budúcna zúčastnila blízkeho stretka, tak určite s hafanom. Jožka
Eulalia
13.07.08,03:46
Sylvik, a to Ty máš ako tú bandu vychovanú:eek: Žiadne poriadne raporty, takto nevieme, kto, kde, s kým, ako:eek::confused::eek::confused:
Hlásenie sa má podávať vyčerpávajúcim spôsobom, s podrobnými informáciami, aby tým, čo nemohli prísť, bolo ľúto ešte viac, ako doteraz:mee:
Elena Navrátilová
13.07.08,04:44
Evka, každý mohol prísť... skutočne bolo veľmi super. Neviem čo viac k tomu treba dodávať. Tí čo neboli môžu skutočne ľutovať. A kto čo s kým? Všetci so všetkými a všetko... :D:D:D:D:D;)
Hlinkovx
13.07.08,05:57
taký veľmo krátky rešerš zo stretka
bolo super ako vždy, nakoľko sa stretla ako vždy super partia

kto nemohol, nechcel alebo mal inú výhovorku pre svoju neúčasť
(tým myslím ..sľubotechny, plesni si, mrníkárov a iné podobné zjavy vyskytujúce sa na porade :D ...) môže len trpko zaplakať, ľutovať a neviem ešte čo :D

ako prepadové komando prišlo prvýkrát bábätko ešte v brušku z myjavy (mamičke a bábätku prajeme, všetko len to najlepšie )
bolo zastúpené okolie užšie a aj širšie prievidze..
a tým myslím blavu, šaľu, bb, turčianske, handlovú, rudno a neviem ešte aké dediny sa pridružili :D:D

jednoducho bolo super a kto nebol, mal, má a bude mať smolu :D (ak sa nepolepší)

koniec správy
DanielaSL
13.07.08,07:32
Kontrolujem či bola splnená úloha, ktorú som dala Pepe...mala všetkých pozdraviť..Silvi , Inku a Elenku mala aj na jedno líce za mňa vyboškať.....;) a inak mi je ľúto, že som tentokrát medzi vami nemohla byť. Snáď niekedy zase...:)
Denda
13.07.08,12:17
Síce s jednodňovým oneskorením, ale predsa ohlasujem šťastlivý príchod domov prepadového komanda. Stretnutie bolo supéééér a už teraz sa nevieme dočkať ďalšieho.

PS: jednodňové omeškanie bolo zapríčinené nedostupnosťou internetu, takže žiadne špekulácie o navigácii:D:D
Haf.
mamminta
13.07.08,13:39
bola som prvýkrát....
u Pacha aj na stretku :D
na 100% viem zaidentifikovať: Pepu, Silviu, Gabiku, kukuričku, Endrjua, Janku, Dendu, Lorelei, Elenku, Terku.....a hokej mám, či bola Zuzka wagner, alebo karpis... :D:rolleyes::D:rolleyes:
Elena Navrátilová
13.07.08,13:42
Wagner je Zdenka... karpis je Zuzka. ;)
Hlinkovx
13.07.08,13:44
na 100% viem zaidentifikovať: Pepu, Silviu, Gabiku, kukuričku, Endrjua, Janku, Dendu, Lorelei, Elenku, Terku.....a hokej mám, či bola Zuzka wagner, alebo karpis... :D:rolleyes::D:rolleyes:
ako vidím...exot na prvom mieste :D:D neprehliadnuteľná :---
Pepa
13.07.08,14:05
ako vidím...exot na prvom mieste :D:D neprehliadnuteľná :---
Silvušššš - steš jednu vzduchom chladenúúúú? :D
Hlinkovx
13.07.08,14:35
Pepí..iba po tom túžim :D:D
Pepa
13.07.08,14:54
Pepí..iba po tom túžim :D:D
Tsssss - čil si hrdinka keď som viac ako 200 m od teba a metla má dovolenku ? :D
Elena Navrátilová
13.07.08,14:58
Tsssss - čil si hrdinka keď som viac ako 200 m od teba a metla má dovolenku ? :D

:D:D:D:D:D Pol litra kofoly to spraví... :D Malo byť asi dlhšie to stretko, nie?;)
Hlinkovx
13.07.08,15:01
kofolu nempijem...

a na monokel pod okom stačí kúsok času :D:D

ale nembojím... a furt nembojím
Elena Navrátilová
13.07.08,15:07
kofolu nempijem...

a na monokel pod okom stačí kúsok času :D:D

ale nembojím... a furt nembojím

:D:D:D Však sa môžeš aj dívať na kofolu... "Keď ju miluješ, nie je čo riešiť..." nevieš? :D:D:D
mamminta
13.07.08,15:24
Tsssss - čil si hrdinka keď som viac ako 200 m od teba a metla má dovolenku ? :D

iba 200m? to natiahni ruku jak Saxana
Pepa
13.07.08,15:35
iba 200m? to natiahni ruku jak Saxana
:D:D:D:D
Dvesto metrov je moja denná norma - peškomchoc.
Som iba nejakých 100 km ďaleko.
endrju
13.07.08,15:59
ako vidím...exot na prvom mieste :D:D neprehliadnuteľná :---
Silvik, Tebe prvé miesto uniklo iba o povestný chlp... :cool:
GABRIELA
13.07.08,18:38
Ahojte. Hlásim sa aj ja. Najprv chcem pozdraviť Janku - tu som vyhliadala vonku pri mojom odchode, ale kde Tá venčila tých chlpáčov (???)neviem, ale nevidela som ju a nerozlúčila som sa čo ma veľmi mrzelo.
Inak festival bol aj v sobotu celkom fajn. Tato mal partu, aj dobrú náladu keď som prišla, tak to bolo celkom OK. Na budúce už nebudem nikam utekať, bolo mi to fakt ľúto.
Tak už sa teším nabudúce!!!
Pekný večer
karpis
13.07.08,18:56
Na budúce už nebudem nikam utekať, bolo mi to fakt ľúto.

už ťa ani nepustíme
Aj ja sa teším na ďaľšie stretko pozdravujem všetkých
Jana Acsová
14.07.08,05:45
Pozerám, čítam, že hádam všetci stretkuchtivonemsľubotechnoúčastní postupne zmrníkovali postretkové príchodové príspevky. Tak pokračujem v raporte. Dobro došli :) Dobro bolo :) Dobro bude :)
pepsikova
14.07.08,11:17
..kedy bude ďaľšie stretkooooooooo...ja som sa taaaak tešilaaaaa a sviňa choroba ma pogniavilaaaaa,tak som nemohlaaaa..


..šmarjájozef,ako sa vyjadruje plač nad nestretnutým stretkom,.??,je mi veľmi ľúto mojenkovia,ale na budúce to už isto vyjde....
pepsikova
14.07.08,11:22
...ako sa napíše plač nad nestretnutým stretkom?...vie to niekto???
...tak som sa tešila..
...ale som chorá...tak nabudúce..už to zariadim lepšie..


...papááá mojenkovia...
Eulalia
14.07.08,18:24
Evka, každý mohol prísť... skutočne bolo veľmi super. Neviem čo viac k tomu treba dodávať. Tí čo neboli môžu skutočne ľutovať. A kto čo s kým? Všetci so všetkými a všetko... :D:D:D:D:D;)
Jaj moja, ja viem, že vítaní sú u Pacha všetci, ale čo keď ozaj nemohli:confused::eek: Ja som teraz prišla po dvoch dňoch domov unavená ako kôň a to stretko sa mi už do programu (ktorý som si mimochodom nerobila ja:() jednoducho tentoraz nevošlo:mee: Zato mi je ľúto:mee::mee::mee:
lorelei
14.07.08,20:31
Tak sa tu hlasim aj ja. Nebola som skor na nete. Musela som po prichode zo super stretka ist pre mojich rybarov, a na chlp sme to aj stihli, ked sme vysli z auta uz doma, tak sa spustila ta smrst burky a vetra a hromov a bleskov. Bolo super, vedela by som tam byt aj dlhsie, ale asi to tak malo byt, lebo moji rybari by ma asi neviem co, keby zostali pri vode v tom lejaku a burke:D:---.
Bola som "konecne" a teda prvykrat, ale isla by som hned aj na dalsie stretko:). Super ludia, vyborna partia, neni co dodat. Pozdravujem este raz vsetkych. Aj Kazu - ta bola duchom s nami a na telefone, a tiez Pepsikova - na telefone s Kukurickou a urcite duchom tiez s nami:).
kukurička
15.07.08,05:55
...ako sa napíše plač nad nestretnutým stretkom?...vie to niekto???
...tak som sa tešila..
...ale som chorá...tak nabudúce..už to zariadim lepšie..


...papááá mojenkovia...
:mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee::mee: :mee::mee:...takto nejako?
Elena Navrátilová
15.07.08,06:06
Jaj moja, ja viem, že vítaní sú u Pacha všetci, ale čo keď ozaj nemohli:confused::eek: Ja som teraz prišla po dvoch dňoch domov unavená ako kôň a to stretko sa mi už do programu (ktorý som si mimochodom nerobila ja:() jednoducho tentoraz nevošlo:mee: Zato mi je ľúto:mee::mee::mee:

Evka, veď na budúce to isto výjde... a toľko práce to ma mrzí.
Hlinkovx
03.09.08,17:31
ta banda, už som zase konečne domka....
ta kedy bude stretko???
Hlinkovx
04.09.08,10:52
síce pekné od Vás, že dávate súhlasy..
a čo tak termín navrhnúť ?? :D:D
Jana Motyčková
04.09.08,11:32
No asi tak -stretli by sme sa, ale kedy? Prievidza zvykne stretkovať v sobotu a pokiaľ ide o mňa 13. neviem, neviem, 20. nemôžem, 27. - žeby?
Hlinkovx
04.09.08,11:36
Jani,
veď práve...zase sa ti dotrepe nejaká návšteva..a je po stretku :D:D
ináč aj 15-teho je voľno...
karpis
04.09.08,11:37
Ja v septembri nemôžem, mám doma dcéru z UK a chystám svadbu akurát toho 27,9 takže inokedy
Jana Motyčková
04.09.08,11:43
Jani,
veď práve...zase sa ti dotrepe nejaká návšteva..a je po stretku :D:D
ináč aj 15-teho je voľno...
Však to, 15.-teho sa určite nejaká návšteva "dotrepe".
Hlinkovx
04.09.08,11:48
ta ja mám osobne 27.9. narodeniny... takže tiež by to zrovna nemuselo byť :D:D
tak bude stretko v oktobri..ale nie že niekto bude robiť svadby, niekto zase samé návštevy bude prijímať ..a podobné výhovorky :D:D
zuzka...a ináč..keby sme už pri tom... 27.9 urobíme stretko na svadbe..a aj koláčiky budeme mať...nemám dobrý nápad?? :D:D:D:D
Denda
04.09.08,11:49
ta ja mám osobne 27.9. narodeniny... takže tiež by to zrovna nemuselo byť :D:D

A čo vari problém s koláčmi?:D
Hlinkovx
04.09.08,11:50
Však to, 15.-teho sa určite nejaká návšteva "dotrepe".
ináč..Jani, len tak medzi nami..nemôžeš aj raz povedať..že neprijímaš navštevy..a že ty ideš na návštevu?? :D:D
ja občas aj zavriem dvere a zamknem... a je to vybavené :D:D:D
Hlinkovx
04.09.08,11:50
A čo vari problém s koláčmi?:D
Deni... ale na svadbe ich je viac :D:D:D
a ja nemám už žiadne okrúhliny :D
a nerýp jasné :D
Hlinkovx
04.09.08,16:31
a ešte také..
a keby bolo stretko v piatok??
vyhovovalo by Vám to skôr??
karpis
04.09.08,17:02
ta ja mám osobne 27.9. narodeniny... takže tiež by to zrovna nemuselo byť :D:D
tak bude stretko v oktobri..ale nie že niekto bude robiť svadby, niekto zase samé návštevy bude prijímať ..a podobné výhovorky :D:D
zuzka...a ináč..keby sme už pri tom... 27.9 urobíme stretko na svadbe..a aj koláčiky budeme mať...nemám dobrý nápad?? :D:D:D:D
kľudne prídite ku kostolu na Zapotôčkoch a určite sa Vám niečo ujde a nielen koláčiky
endrju
04.09.08,17:13
ta ja mám osobne 27.9. narodeniny... takže tiež by to zrovna nemuselo byť ...


A čo vari problém s koláčmi?:D

Tipujem, že problém je v tom onom, é-éé-ééé-éééé, že sa fšetci oslavujúci Silvinkine narodky nempomestia pod stôl ... :cool:

Apropó, 26, 27 a 28.9 budem "odtrepaný" na náfšteve. :D

Týždeň na to sa asik "odtrepem" na oberačku a potom ktohovie ... :rolleyes:
ola
04.09.08,17:14
a ešte také..
a keby bolo stretko v piatok??
vyhovovalo by Vám to skôr??

ola (http://www.porada.sk/member.php?u=1603) (Dnes) ola (http://www.porada.sk/member.php?u=1603) (Dnes) ola (http://www.porada.sk/member.php?u=1603) (Dnes) ola (http://www.porada.sk/member.php?u=1603) (Dnes) ola (http://www.porada.sk/member.php?u=1603) (Dnes)

:D:D:D
endrju
04.09.08,17:17
ola (http://www.porada.sk/member.php?u=1603) (Dnes) ola (http://www.porada.sk/member.php?u=1603) (Dnes) ola (http://www.porada.sk/member.php?u=1603) (Dnes) ola (http://www.porada.sk/member.php?u=1603) (Dnes) ola (http://www.porada.sk/member.php?u=1603) (Dnes)

:D:D:D
:D
Vítame nového člena do rodiny mrnikujucich v tejto téme. Oli, zastupuješ aj Mušku a či čo? :rolleyes:
ola
04.09.08,17:20
:D
zastupuješ aj Mušku a či čo? :rolleyes:

YES ... a keby niečo, plesni si! :D
Jana Motyčková
05.09.08,05:38
Takže medzitým už aj ja toho 27. asi nebudem môcť. Navrhnite niekto lepší termin. Ja mám na september naplánových dosť akcií, ale október už by mohol byť voľný.
Hlinkovx
05.09.08,07:29
kľudne prídite ku kostolu na Zapotôčkoch a určite sa Vám niečo ujde a nielen koláčiky
Zuzka,
aj poza uši , že :D:D
Hlinkovx
05.09.08,07:31
ta keď budete vedieť, kedy nemáte svadby, návštevy a iné veci, vhoďte sem termín .. pre mňa za mňa aj na piatok alebo sobotu alebo aj nedelu...
ja prídem vždy, pokiaľ budem domka...
tak to nechávam asi na október... pokiaľ sa valná väčšina nezhodne na niečom inom :D
karpis
05.09.08,09:02
Zuzka,
aj poza uši , že :D:D
to veru nie nebudem dcére kaziť svadbu ale myslela som niečo v tekutom stave.
Hlinkovx
14.09.08,06:39
len pre Vašu informáciu:
u nášho Pacha sa už nestretneme...
pacho sa sťahuje na iné miesto
Elena Navrátilová
14.09.08,06:41
len pre Vašu informáciu:
u nášho Pacha sa už nestretneme...
pacho sa sťahuje na iné miesto

:rolleyes: A kam?
Hlinkovx
14.09.08,11:53
smerom na Handlovú, Zvolen a BB
asi tak 4 km od pôvodného miesta
Elena Navrátilová
14.09.08,11:56
No tak to nie je teda nič moc... :confused:
wagner
14.09.08,13:38
Tak pokiaľ sa pamätám, už boli návrhy na zmenu miesta. A kde bude ten Pacho najnovšie sídliť? V Malej Čause? Lebo to mi vychádza tým smerom. Ak má niekto dobrý nápad na nový posed, nech ho sem prilepí.
Hlinkovx
14.09.08,14:07
áno..niekdy tým smerom to je...niekde v poli to vybudovali..

upresnenie podmienok konkurzu pre novú karčmu:
pri novej karčme musí byť
parkovisko a pomerne dosť dobrá dostupnosť aj pre mimoprievidzských - bo už všetci poznáme pár poraďákov, ktorí nemajú zmysel pre moju navigáciu :D

takže všetci už zabudnite na stoky, smetiaky a iné oporné body :D

a nakoľko ja nepoznám skoro žiadnu karčmu, tak odo mňa návrhy nečakajte..
endrju
15.09.08,07:38
...a nakoľko ja nepoznám skoro žiadnu karčmu, tak odo mňa návrhy nečakajte..
Silvik, ale zato parkoviská by si mohla poznať. Keďže podstatná časť kafčotreffov sa odohráva na parkoviskách, tak sa nemboj a smelo navrhuj. :D
Apropó, čo poviete na obrovské parkovisko pri Tescu na Zlatých pieskoch v BA? Nebolo by vhodné na konanie PD kafčotreffov? :cool: Prednosťou toho parkoviske je, napríklad, aj to, že Mikuláš-Pepi tam trafí. ;)

P.S.
Som si preventívne plesol, takže návrhy na plesnutie sebesi budú duplicitné. :---
Elena Navrátilová
15.09.08,07:40
Silvik, ale zato parkoviská by si mohla poznať. Keďže podstatná časť kafčotreffov sa odohráva na parkoviskách, tak sa nemboj a smelo navrhuj. :D
Apropó, čo poviete na obrovské parkovisko pri Tescu na Zlatých pieskoch v BA? Nebolo by vhodné na konanie PD kafčotreffov? :cool: Napríklad, aj Mikuláš-Pepi tam trafí. ;)

:D:D:D:D:D
Pepa
15.09.08,07:55
Silvik, ale zato parkoviská by si mohla poznať. Keďže podstatná časť kafčotreffov sa odohráva na parkoviskách, tak sa nemboj a smelo navrhuj. :D
Apropó, čo poviete na obrovské parkovisko pri Tescu na Zlatých pieskoch v BA? Nebolo by vhodné na konanie PD kafčotreffov? :cool: Prednosťou toho parkoviske je, napríklad, aj to, že Mikuláš-Pepi tam trafí. ;)

P.S.
Som si preventívne plesol, takže návrhy na plesnutie sebesi budú duplicitné. :---
Tssssssssss - mám navigačný. Nájdem šecky parkoviská - hlavne keď sú v smere - otočte sa prudko doľava :D Keď to bude smerom prudko doprava - nevím, nevím :D:D:D
A ináč - máš to u mňa Andrej :---
Elena Navrátilová
15.09.08,08:03
Tssssssssss - mám navigačný. Nájdem šecky parkoviská - hlavne keď sú v smere - otočte sa prudko doľava :D Keď to bude smerom prudko doprava - nevím, nevím :D:D:D
A ináč - máš to u mňa Andrej :---

:D:D:D:D:D A ja že napíšeš že si "tszistá blondína" ... ;)
Hlinkovx
15.09.08,08:03
ta vidím, že už vám to stretko veľmi chýba, keďže tu zase robíte mrník...

pepí ... tak len tak pre zaujímavosť...sa stretneme v novom pachovi... a včul som zvedavá, kde ťa ten tvoj navigačný dovedie :D:D:D adresa pole a objekt nový pacho aj s parkoviskom :D:D

andrej - čo sa týka stretiek prievidžancov v Blave na parkovisku, zdá sa mi to super nápad, len si počkám na tú obrovskú účasť :D:D potom už prídem aj ja...
Hlinkovx
15.09.08,08:06
:D:D:D:D:D A ja že napíšeš že si "tszistá blondína" ... ;)
elenka...
to namiesto najkratšia či najekonomickejšia trasa ... tam sa to zadáva... cesta pre "tiszta blond"
len neviem pepí, či si nemusíš upradovať typy trás :D bo to v štandartnom balíčku s navigačným sa nedostáva, to dávajú len takým exotom....
Pepa
15.09.08,08:07
ta vidím, že už vám to stretko veľmi chýba, keďže tu zase robíte mrník...

pepí ... tak len tak pre zaujímavosť...sa stretneme v novom pachovi... a včul som zvedavá, kde ťa ten tvoj navigačný dovedie :D:D:D adresa pole a objekt nový pacho aj s parkoviskom :D:D


Ništ sa ty neboj - já trafím a keby náhodu - mám v talóne ešte jeden supernavigátor :D:D:D:D
Hlinkovx
15.09.08,08:08
pepí..ak si zoberieš terku... tak isto skôr skončíš v rakúsku ako u pacha :D:D
Pepa
15.09.08,08:11
elenka...
to namiesto najkratšia či najekonomickejšia trasa ... tam sa to zadáva... cesta pre "tiszta blond"
len neviem pepí, či si nemusíš upradovať typy trás :D bo to v štandartnom balíčku s navigačným sa nedostáva, to dávajú len takým exotom....
:D:D:D Očuj - volačo tuším aj hovoríš - bo toť som tak zblbla tetu navigátorku, že furt prepočítavala - až sa tuším prehriala a asi tri či štyrikrát ma dotrepala na tú istú križovatku v Trnave - kde som na trase Trenčín-Nitra vôbec nemala čo hľadať :D:D
Pepa
15.09.08,08:12
pepí..ak si zoberieš terku... tak isto skôr skončíš v rakúsku ako u pacha :D:D
Terka - ja som ništ nepovedala - to Silvuš :D:D
Hlinkovx
15.09.08,08:13
pepí..asi to tetuška prerátavala ručne... to vieš..nabudúce jej ponúkni kalkulačku... :D pri tebe za malý úplatok :D
Hlinkovx
15.09.08,08:14
Terka - ja som ništ nepovedala - to Silvuš :D:D
čo si to chceš vyžehliť?? však terka už ťa pozná... tam už máš po renomé :---
Hlinkovx
15.09.08,08:17
:D:D:D tak zblbla tetu navigátorku, že furt prepočítavala - až sa tuším prehriala a asi tri či štyrikrát ma dotrepala na tú istú križovatku v Trnave - :D:D

to ináč tetuška skúšala, či si už celkom tiszta blond..alebo to ešte nie je také zlé... ale po štvrtom raze už zistila, čo ja viem už veľmo dávno...že si beznádejný prípad :D:D:D:D
endrju
15.09.08,08:27
No, to sa dalo čakať. Mrnik ako vyšitý. Vy nemáte čo robiť takto zrána? :eek: Keby ste mi aspoň monitor oprskaný poutierali. :D
wagner
15.09.08,19:16
Neviem prečo by sme sa mali stretkovať na parkovisku Tesca v Blave, keď Tesco v Prievidzi má tiež dosť veľké parkovisko:D:D:D A nebude do nového Pacha premávať aj MHD? To pre mimoprievidzkých peších a my motorizovaní tam prídeme autom:---:D Aj tak ho budú potrebovať skolaudovať - čo takto dať sa pozvať na kolaudáciu? :D:D:D
ola
16.09.08,04:34
... tak len tak pre zaujímavosť...sa stretneme v novom pachovi... adresa pole ...

chi ... ani sa nečudujem, že Vás mestské zastupiteľstvo vytlačilo, kdesi do poľa medzi krumple :D Ak je na vašich stretkách taký rámus, ako býva v BA- čo ste čakali? Ktovie kam presťahujú "našu karčmu" Dôvod: rovnaký ako v PD - hurónsky rehot, súťaž v skákaní do reči, občas niečo obliate a tie vyškerené tváre počas celého pobytu - no kto by sa nebál? :D:D:D

P.S. Už som domrníkovala a plesla som si niekoľko krát ;) /podľa vzoru €ndrju - a/ :D
GABRIELA
16.09.08,05:45
Majiteľ PACHA v PD má ešte jednu krčmu. Je priamo v centre mesta, volá sa R-PUB. Parkovisko je tam tiež, len teraz neviem či je cez víkend tiež platené. Ale naša firma má parkovisko od soboty obeda parkovisko neplatené v strede mesta, tak sa tam parkovať dá. Je to asi 5 min. pešo od R-pubu (pre prievidžanov- Priemstav). Pôjdem ešte pozrieť kapacitu na sedenie.
No nechcela som tým povedať, že musíme ísť k tomu istému majiteľovi, ale varia tam vraj veľmi dobré.
Alebo napr. na starom sídlisku BENEDIKTI...,príp.v meste TERASY.....príp. BAVARIA....všade varia i nalievajú. Alebo v Bojniciach hore na KOLONÁDE je celkom dobrá reštika....Cenové relácie nepoznám.
Elena Navrátilová
16.09.08,05:50
Gabika, ja by som si vedela predstaviť spojiť stretko s návštevou ZOO alebo zámku. Alebo rovno nejaký bazén v kúpeľoch? :D
Dav
16.09.08,07:54
A kedy bude to stretko?