ola
16.09.08,09:57
A kedy bude to stretko?

... však totok! :D
Kazu
16.09.08,08:18
Gabika, ja by som si vedela predstaviť spojiť stretko s návštevou ZOO alebo zámku. Alebo rovno nejaký bazén v kúpeľoch? :D


Ak to urobíte v Jánovom bazéne, taká stretávka môže byť liekom na telo i dušu:D. A môže to byť aj cez sociálny fond :---
GABRIELA
16.09.08,09:36
Aj kúpať sa dá. Pre mňa môže byť. Dokonca tie Kolonády nie sú tak ďaleko od bazénov v Bojniciach. Potom je to už o čase. Asi by sme mali stretko zorganizovať od nejakej 11-12h pre tých čo sa chcú aj okúpať, a pre tých čo nie, tak od nejakej 14h. Všetko sa dá, len ten termín tu nie je. Pekne hlásia ešte začiatok októbra.
ALDA
16.09.08,17:24
A kedy bude to stretko?

Myslím, že sa vyberiem už zajtra a pomaličky , zatiaľ sa snáď aj určí termín a aj kerčma a aj mesto.:D:--- a budem mať nachodené prvé jesenné km.:)
Tanče
16.09.08,20:56
a čo u GRÉTY v pizerke na starom sídlisku vedĺa kulturáku? Je to teiž nefajčiar príjemné posedenie, je tam kľud, tichá hudba nie ako u pacha že sme sa nepočuli....
GABRIELA
17.09.08,06:05
Ani Grétka nie je zlá. Len je to klasická pizzeria, a neviem či tam varia aj iné. Pôjdem pozrieť.
Dav
17.09.08,12:19
A kedy bude to stretko?:D:D:D:D
GABRIELA
18.09.08,09:29
Ja by som navrhovala 4.10.2008 alebo 11.10.2008. Ale na túto organizáciu je najlepšia Silvia.
Silvia kde síííííí ?! Zorganizuj to tu prosím.
Dav
18.09.08,09:56
Ja 4. nemôže...e:mee:....e:mee:....m:mee:
mamminta
18.09.08,13:22
a ja nem mozem ani september, ani oktober, ani november :mee: :mee: :mee:
makam, makam, makam
Hlinkovx
19.09.08,03:53
Gabi, ta ja som tu ...
pravdu povediac, ja sa v tomto momente neviem vyjadriť ani k jednému termínu (na budúci týždeň to už bude dúfam lepšie) a o mieste stretka nemám ani šancu...
čo mám organizovať???
najprv sa dohodnime... kam ideme ... potom kedy ideme ... a či to budú aj naďalej soboty, alebo môžu byť aj iné dni (piatky)??

skúsme sa medzitým dohodnúť ...
Hlinkovx
24.09.08,02:32
je mi ľúto, ale ja za seba už viem, že do konca roka mám plné všetky soboty...a aj niektoré nedele
a s istotou ani 4 a ani 11 nemôžem prísť

mne osobne od tohto momentu viac vyhovujú piatky ... to sa môžem už od 13:00 stretávať :D:D
endrju
24.09.08,04:00
... to sa môžem už od 13:00 stretávať D:D
:eek: stretávať sebasa a čičo? :confused:
Asi čoskoro bude vhodné založiť klub samostretkujúcich. :cool: :rolleyes: :D :---
Hlinkovx
24.09.08,04:56
andrej, keby si kamoš, tak aby som tam nesedela sama, tak by si prišiel :D
karpis
05.10.08,07:42
čo s tým termínom na stretko?
Hlinkovx
05.10.08,07:59
no, to by aj mňa zaujímalo :D:D
ALDA
05.10.08,12:29
Myslím, že sa vyberiem už zajtra a pomaličky , zatiaľ sa snáď aj určí termín a aj kerčma a aj mesto.:D:--- a budem mať nachodené prvé jesenné km.:)

Už som na pol ceste:---
Dav
05.10.08,12:52
Už som na pol ceste:---Nevybrala si sa južnou trasou?:D:D Zajtra je stretnutie Lučenčanov.
wagner
05.10.08,14:18
Mne sa zdá, že nie je ani tak problém s termínom, ale s karčmou:---. Najprv sa treba dohodnúť na mísce, teda karčme a či bazéne?:D:D Potom hodic termín a stretko sa bude konať - teda možno, keď ten termín a mísco bude stretkováčom vyhovovať.:D:D:D
ALDA
06.10.08,06:55
Mne sa zdá, že nie je ani tak problém s termínom, ale s karčmou:---. Najprv sa treba dohodnúť na mísce, teda karčme a či bazéne?:D:D Potom hodic termín a stretko sa bude konať - teda možno, keď ten termín a mísco bude stretkováčom vyhovovať.:D:D:D

Dobrý bazén je aj v Senci.:---:D, som už síce Senec prešla, ale môžem sa vrátiť:D
pepsikova
06.10.08,07:08
andrej, keby si kamoš, tak aby som tam nesedela sama, tak by si prišiel :D.

..no veď aby ste neboli takí opustení,aj ja sa dohodím..zohrejte flek..len kedy a kde sa samostretkuje?..piatky sú dobré..
pepsikova
06.10.08,07:12
Dobrý bazén je aj v Senci.:---:D, som už síce senec prešla, ale môžem sa vrátiť:D.

hlavne sa nevracaj..využi ponúkané možnosti,vyčvachtaj sa v bazéne,oddýchni si a potom už hádam bude aj miesto a termín v PD..aj s orientačným plánom a navigačným systémom (hlavne pre mňa,krčmy nepoznám)..asi tak..
wagner
06.10.08,17:37
Kde ste sľubotechny, čo ste sľúbili pozrieť karčmy? Napríklad Gabriela :)- sľúbila si urobiť krčmový prieskum - že pozrieš kapacitu na sedenie R-pubu. Teraz neviem či je to také malé, alebo nás tam nechcú?:o Tiež si nám sľúbila prevetrať tú Grétku - či tam aj varia, alebo iba pečú:D:D . Aj keď mne je to jedno. Môžeme aj v Bojniciach. No a ten termín - napr.v piatok 24.10.? Lebo potom už budú termíny až 7.11. Aj Tanče tu spomínala nejakú karčmu, ale zatiaľ nikto nedal potrebnú informáciu - teda navigáciu, pre peších a tiež pre motorizovaných. Alebo pôjdeme skolaudovať nového Pacha :D:D:D:D?
Elena Navrátilová
06.10.08,17:39
Ja v októbri určite neabsolvujem stretko...
wagner
06.10.08,17:47
Elenka na Teba počkáme, tak to bude v novembri. My sa zatiaľ môžeme stretkovať skúšobne - budeme skúšať, ktorá karčma pre nás bude vyhovovať priestorovo a akusticky:D
Elena Navrátilová
06.10.08,17:52
Elenka na Teba počkáme, tak to bude v novembri. My sa zatiaľ môžeme stretkovať skúšobne - budeme skúšať, ktorá karčma pre nás bude vyhovovať priestorovo a akusticky:D

:D:D:D:D:D
ALDA
07.10.08,08:07
Ja v októbri určite neabsolvujem stretko...

mimotemyElenka, dúfam, že nemáš nejaké problémy, ak ano, tak držím palce.:)
GABRIELA
10.10.08,12:22
Dievčence, ja som síce sľúbila, že pôjdem pozrieť Grétku i R-PUB, ale nejak to nestíham. 7.11 máme stužkovú a tak hľadáme šaty, no a pre pubertiačku je to katastrófa. Ale snáď sme sa včera konečne dohodli že to pôjdeme dať ušiť( ešte nikto nevie ako), tak pôjde pozrieť aj tie krčmy. Určite sa ozvem niekedy pondelok-utorok.
Pekný víkend všetkým
Elena Navrátilová
10.10.08,12:48
mimotemyElenka, dúfam, že nemáš nejaké problémy, ak ano, tak držím palce.:)

Helka ďakujem... budem to potrebovať. Cmučky ;)
Elena Navrátilová
10.10.08,12:49
Dievčence, ja som síce sľúbila, že pôjdem pozrieť Grétku i R-PUB, ale nejak to nestíham. 7.11 máme stužkovú a tak hľadáme šaty, no a pre pubertiačku je to katastrófa. Ale snáď sme sa včera konečne dohodli že to pôjdeme dať ušiť( ešte nikto nevie ako), tak pôjde pozrieť aj tie krčmy. Určite sa ozvem niekedy pondelok-utorok.
Pekný víkend všetkým

Gabika topoznám... pevné nervy. :D;)
Hlinkovx
12.10.08,15:58
ta ako to vyzerá?
endrju
12.10.08,16:04
ta ako to vyzerá?
Nemfidno - tmiščo je vonku :cool:
Hlinkovx
12.10.08,16:07
Andrej, Andrej
:D:D:D
pepsikova
12.10.08,19:16
Nemfidno - tmiščo je vonku :cool:..


..tuším aj v plánovacích diároch je zatemnenie...furt len robota a robota..žiadne voľno ani zábava, o .....ani nehovorím:)))))))))))))))))))
...zajtra sa samostretnem sama so mnou v PD na stanici,idem si konečne vybaviť preukážku..keby niečo,behneme na kávu...asi tak..(okolo 12stej na obed)
Elena Navrátilová
13.10.08,05:44
Okolo 12 hod. nechoď. Budúmať obedňajšiu prestávku. :D:D:D:D:D;) To sa fakt potom samostretneš. :D:---
cactus
13.10.08,06:09
..


..tuším aj v plánovacích diároch je zatemnenie...furt len robota a robota..žiadne voľno ani zábava, o .....ani nehovorím:)))))))))))))))))))
...zajtra sa samostretnem sama so mnou v PD na stanici,idem si konečne vybaviť preukážku..keby niečo,behneme na kávu...asi tak..(okolo 12stej na obed)
Pepsi, však si niekoho z PORADY pozvi, určite sa stebou rady, radi stretnú. Neviem či to budú ony alebo oni.
GABRIELA
13.10.08,14:58
Dnes som bola v Grétke na Starom sídlisku ( neďaleko nášho rozobraného Pacha) .... robia tam len PIZZU a nejaké cestoviny so syrovými omáčkami a nič viac. Toto by nebola dobrá varianta. Zajtra pôjdem do R-pubu.
Gaba
Eulalia
13.10.08,15:41
Dnes som bola v Grétke na Starom sídlisku ( neďaleko nášho rozobraného Pacha) .... robia tam len PIZZU a nejaké cestoviny so syrovými omáčkami a nič viac. Toto by nebola dobrá varianta. Zajtra pôjdem do R-pubu.
Gaba
Máš pravdu, možno by prišlo aj nejaké prepadové komando a niekomu by mohol chýbať rezeň:---:D;):)
GABRIELA
13.10.08,16:28
No veď toho sa bojím. Mám tušenie, že ak predsa bude nejaké to stretko, tak znova u PACHA medzi Prievidzou a Handlovou. A tam snáď bude dostatok šniclí.

Pekný večer
wagner
13.10.08,17:32
Už dávno som nebola v Lúkovici, ako to tam vyzerá? Kedysi tam dobre varili - teda to kedysi je asi tak 30 rokov dozadu :(. Preto sa pýtam tak opatrne, lebo ani neviem či to ešte existuje. :---:D
Hlinkovx
13.10.08,18:41
mňa ináč tiež už napadla varianta, že nezmeníme lokál, iba lokál miesto :D:D
bo mne sa fakt u pacha páčilo.. a hlavne mali reznisko :D
liba2
14.10.08,00:43
No veď toho sa bojím. Mám tušenie, že ak predsa bude nejaké to stretko, tak znova u PACHA medzi Prievidzou a Handlovou. A tam snáď bude dostatok šniclí.

Pekný večervie toto zvýraznené niekto bližšie špecifikovať ?
endrju
14.10.08,04:06
vie toto zvýraznené niekto bližšie špecifikovať ?
Libuska, urkite to bude parkovisko pred Tescom na Zlatych v BA. :D Take lachke nefies? :eek:
Elena Navrátilová
14.10.08,04:12
Libuska, urkite to bude parkovisko pred Tescom na Zlatych v BA. :D Take lachke nefies? :eek:

:D:D:D:D:D
GABRIELA
14.10.08,07:36
No veľmi jednoducho , nový PACHO stojí rovno uprostred poľa medzi mestami PRIEVIDZA a HANDLOVÁ. Je nepriehľadnuteľný, sám vojak v poli. Ale minule som išla okolo a bolo tam statočne áut. Ani som to nečakala. Tento týždeň by som ešte mala ísť do Handlovej , tak sa tam zastavím že ako to tam teraz fungíruje, a vypýtam telefón pre prípadnu objednávku.
liba2
14.10.08,09:17
Libuska, urkite to bude parkovisko pred Tescom na Zlatych v BA. :D Take lachke nefies? :eek:
:D :D :D :D spomenula som si, že už to tu raz bolo.... :D ,
no ale ja potrebujem ist do PD a chcem spojiť 2 veci do jedného dňa....
len rýchlo, kým sú suché cesty, lebo inak nejdem :D
Muška
14.10.08,11:51
...Silviky, dúfam, že to oceníš, že Ti tu tentokrát ja nerobím žiadny mrník :D:D:D
Elena Navrátilová
14.10.08,12:02
...Silviky, dúfam, že to oceníš, že Ti tu tentokrát ja nerobím žiadny mrník :D:D:D

:D:D:D:D:D... ;)
Hlinkovx
14.10.08,15:05
čafte banda..
Muší, oceňujem že tu robíte mrník :D neboj, to ti nevykám, to myslím tá banda čo sa tu okolo teba združuje, ktorá tu pravidelne dáva súhlasy a potom horko ťažko donde...

ináč...ja 25.10. nemám školu... čo keby bolo STRETKO U PACHA ??

kto by mal záujem.. ale seriózny...
GABRIELA
14.10.08,15:45
No deťúrence moje. Tak som si dnes , okrem ďalších potenciálnych šiat na stuškovú, išla pozrieť lokály v Prievidzi. Toť moje zistenie:

R-PUB uprostred mesta Prievidza, platené parkovisko hneď vedľa (neviem či aj v sobotu), neplatené pri firme PRIEMSTAV , 5 min.pešo.
Majiteľ ten istý čo u PACHA. Prostredie snáď takmer cez kopirák, jedálny lístok i ceny tiež. Prišlo mi to ako u PACHA. Mám telefón, vedia nám tak isto zajednať potrebný počet miest. V sobotu je otvorený od 14,00h-22,00h.

LÚKAVICA- krčma v strede mesta, varia viac jedál( teda aj šnicle), ale pre mňa je to prostredie nie veľmi príjemné, mám pocit že zafajčené, a cítiť je to tam po kuchyni. Asi by sme všetci smrdeli. Nechcem tým povedať že to nemôžme vyskúšať, ale nie je to moja krvná skupina.


Toť môj názor.
Čo sa týka termínu ja sa prikláňam k Silvii.
25.10.2008 v R-PUBE v PRIEVIDZI.
Muška
14.10.08,17:45
ináč...ja 25.10. nemám školu...
Silviky, to je síce smutné, že ešte nemáš školu, ale my čo sme už ZDŠ dávno vychodili , máme 25.10. DPH a Colnice......., takže pre mňa dosť zlý termín :D:D:D
Zita5
14.10.08,18:08
Silviky, to je síce smutné, že ešte nemáš školu, ale my čo sme už ZDŠ dávno vychodili , máme 25.10. DPH a Colnice......., takže pre mňa dosť zlý termín :D:D:D

Muška , musím na obranu Silviky ......:D:);) však 25. je sobota a to by už malo byť všetko odovzdané ....nenechávaj to na 27.:confused::);) Aj v NR máme 25. stretko .:cool:
Muška
14.10.08,18:39
Zituška,
...toto je mimoriadka. Klient sa sťahuje....a "hľadá" doklady :eek:
Takže termín 27. to "istí" :D:D
Hlinkovx
15.10.08,02:12
Silviky, to je síce smutné, že ešte nemáš školu, ale my čo sme už ZDŠ dávno vychodili , máme 25.10. DPH a Colnice......., takže pre mňa dosť zlý termín :D:D:D

Muši,
keď mňa ti kedysi len do materskej školy chceli vziať, inde všade hlásili - že nejaká mucha im to obsadila ... :--- a ZDŠ pre istotu hneď po tebe zrušili....:D
a čo sa týka 25.10. skorej ako 27.10. to neodovzdáš aj tak ... tak sa nemvyhováraj a dotrep sa..
dám ti taký návod ako to robíme my, čo nestíhame nič...
jednoducho jeden deň stretko a na druhý deň makám, Muši, ale makám, nem koťogo, kaviarničky, papučky a iné .... :---:D:D
(a ináč len tak medzi nami, ty mi chceš povedať, že mu pôjdeš hľadať doklady?? či čo.. Muši, nekaz si reputáciu, aj tak by ti to nikto nemveril )


Zitka, ďakujem veľmi pekne, že si sa ma zastala...
vidíš muši, to je vychovanie, nie ako ty :---
ola
15.10.08,04:03
Ľudiaaaa, čo to máte za národný šport, v poslednú dobu robiť v rovnaký deň, v rovnakú hodinu stretká v rôznych lokalitách, ha?
http://www.porada.sk/844422-post1573.html
Hlinkovx
15.10.08,06:59
Oli,
každý si má právo vybrať, kam pôjde a kde sa bude lepšie cítiť.....
napr. muška s klientom bude hľadať papiere ... :D:D
lenkak
15.10.08,07:06
Alebo kde mu bude bližšie.;)
ALDA
15.10.08,07:36
Alebo kde mu bude bližšie.;)

Mne osobne bolo dobre tam, aj tam, teda v PD aj v NR a vlastne všade bez ohľadu na vzdialenosť!!!! A čo fčul?
cactus
15.10.08,07:43
Mne osobne bolo dobre tam, aj tam, teda v PD aj v NR a vlastne všade bez ohľadu na vzdialenosť!!!! A čo fčul?

Hela, a keď ti vzdialenosť nevadí, nechcela by si prísť ak nám do BJ? Určite by sme sa všetci potešili...
ALDA
15.10.08,07:48
Hela, a keď ti vzdialenosť nevadí, nechcela by si prísť ak nám do BJ? Určite by sme sa všetci potešili...

Určite by som chcela.:)
Muška
15.10.08,08:12
muška s klientom bude hľadať papiere ... :D:D

... a keby len papiere :rolleyes::cool:
P.S.
Na Tvoje invektívy z predchádzajúcich príspevkov nebudem reagovať :D a "nesúhlas" sa Ti tam nedá pricapiť.
... ja len toľko: Silviky, plesni si :D
Elena Navrátilová
15.10.08,08:42
... a keby len papiere :rolleyes::cool:
P.S.
Na Tvoje invektívy z predchádzajúcich príspevkov nebudem reagovať :D a "nesúhlas" sa Ti tam nedá pricapiť.
... ja len toľko: Silviky, plesni si :D

:D:D:D Hneď tu je živšie keď sa plieska... :D
Muška
15.10.08,08:51
:D:D:D Hneď tu je živšie keď sa plieska... :D
Elenka, ale hneď som radšej, keď si tu robí mrník samotná Silviky :D:D:D
Zita5
15.10.08,09:48
Ja som veru nechcela robiť mrník ......:D;):) radšej ho budem robiť v domácej téme :--- .

Ale aj tak , Vám želám ,aby stretko vyšlo k spokojnosti . ;)
Zuzka
15.10.08,10:09
... ach bože, aby sa človek roztrhal :confused: :eek: ;):---:)
liba2
15.10.08,10:10
... ach bože, aby sa človek roztrhal :confused: :eek: ;):---:)Zuzka, len to nie, radšej pukneme od smiechu na stretku... :D
Zuzka
15.10.08,10:12
Libuška, máš pravdu :D:D:D
Hlinkovx
15.10.08,10:17
muši, na to tvoje plesni si... nebudem reagovať, pokiaľ ťa neuvidím u nás vo dverách v karčme :D

Zuzka - dúfam, že už nebudeš iba sľubotechna (NR už poznáš, ja už som mala vďaka tebe tiež prehliadku NR, takže je ti dúfam jasné, kam máš prísť )

Heli - dúfam, že posilníš naše rady - bo všade dobre..ale u nás najlepšie

Libi, dúfam, že na poslednú chvíľku zase nebude že neprídeš

Zitka - mám taký nápad, presuňte stretko do PD..a máte po problémoch

a ostatní, ktorí tu ako muška robia mrník, dúfam že prídete :D
hanelie
15.10.08,11:43
http://www.sirmi.ic.cz/smajl/27.gif
bude mi trošičku smutno, že nebudeme všetci spolu - libuška a ty kam sa tak ďaleko trepeš :D
ola
15.10.08,12:43
- libuška a ty kam sa tak ďaleko trepeš :D

...možno bude v Handlovej uhlie nakladať na vagóny s pohladnými baníkmi, chi :D
Zuzka
15.10.08,13:45
Silvika ... no dobre Ti to ide, si šikulka ;) ... len tak ďalej :D :D :D
Riadne si to všetko vysvetlila :)
Hlinkovx
15.10.08,14:46
Zuzka,
ta dúfam, že aj tebe to dobre do PD pôjde :D
Zuzka
15.10.08,14:54
Neboj, ako po masle. Stačí kopnúť do vrtule ;) :D:D:D
Hlinkovx
15.10.08,14:56
Zuzka.. u nás chodíme pneumatikami po cestách ... ale ak ti to lepšie pôjde po masle.. je mi to jedno :D hlavne dofrč konečne
Zuzka
15.10.08,14:56
:D :D :D :D :D
ola
15.10.08,15:06
... nemáte nejaký rýchly manuál na klónovanie? Nemusím vydržať tak dlho ako Dolly, stačí na dvojjediné stretko ... ja kcem ísť tam i tam ..bléééé :D

P.S. .... aaa Silvik, ty už ma toľko do tej PD nevolaj :D:D
Hlinkovx
15.10.08,15:11
oli..ja ti poradím..o 14:00 sa zastav v NR.. a potom šup do prievidze.. keď už chceš všetko stretnúť :D
ola
15.10.08,15:16
oli..ja ti poradím..o 14:00 sa zastav v NR.. a potom šup do prievidze.. keď už chceš všetko stretnúť :D

a eštik aj sem kcem ísť :D http://www.porada.sk/841548-post767.html
Silvik, ostanem u teba spať a za pár dní fičíme do Trenčína, chi :D
Hlinkovx
15.10.08,15:19
Oli
a cestou späť odtiaľto smerom na blavu vymetieš aj Trenčín :D:D
sakra..takto zorganizované stretko nemá nikto :D:D
Hlinkovx
15.10.08,15:20
...

P.S. .... aaa Silvik, ty už ma toľko do tej PD nevolaj :D:D
a s týmto ma chceš naserkať??
oli... ja zásadne nikoho nevolám... kto chce donde.. kto nechce, ten len rýpe...že muška :D
ola
15.10.08,15:38
a s týmto ma chceš naserkať??
oli... ja zásadne nikoho nevolám... kto chce donde.. kto nechce, ten len rýpe...že muška :D

a čo s takými, čo rýpu ale aj by chceli prísť? :) To je čo za kategória? :D
Hlinkovx
15.10.08,15:40
oli...
ta si myslím, že klan (nie klon :--- ) Ba nesklame..
takže čo tak pridružiť sa.. a prísť?? :D
Paula
15.10.08,16:09
a čo s takými, čo rýpu ale aj by chceli prísť? :) To je čo za kategória? :D


To je ešte alpská - len dvojkombinácia - slabé:rolleyes:....ale, nemhnevajte kapitánku, lebo zakopem, prípadne prv aj za.....:cool:

P.S.: To nie ja, to môj klon tu šarapatí.
ola
15.10.08,16:14
Paulitka, vzľadom nato, že už si naklónovaná...dvojjediné stretko je pre teba ako vyšité ;)
Paula
15.10.08,16:16
Uhm, už sa na seba tešííííííííím Oli:D:D:D
wagner
15.10.08,16:40
Teda z toho, čo tu bolo napísané, neviem kde to stretko bude. R-Pube alebo u Pacha v poli? Dajte presný názov karčmy aj s navigáciou. Lebo mne nič nehovorí ani R-Pub. Kde to je, lebo ja za 5 minút od Priemstavu ( teda ak sa tým myslí výšková budova v centre) :Dprejdem aj na Rozvoj, aj všelikde inde:---, napr...:):D:D:D Tak rozhodnite, kde to bude. A nie že Vám to rozhodovanie bude dlho trvať, lebo sa môže stať že za mňa rozhodne niekto iný a nemprídem:mad:
Hlinkovx
16.10.08,02:13
takže na zopakovanie:
R-Pub - je medzi Rozvojom a gymnáziom..adresa Matice Slovenskej 14
Pacho - je presťahovaný medzi Prievidzu a Handlovú - adresa pole -

mne osobne je to jedno kde to bude, skôr nech sa rozhodnú ostatní
ALDA
16.10.08,07:29
Nemali by sme uskutočniť stretko ako :"cestu okolo Slovenska za niekoľko dní"? a navštívili by sme všetky mestá, kde sa konávajú stretká.:):D
cactus
16.10.08,09:04
Nemali by sme uskutočniť stretko ako :"cestu okolo Slovenska za niekoľko dní"? a navštívili by sme všetky mestá, kde sa konávajú stretká.:):D

Tak tomu hovorím nápad za milón...http://www.porada.sk/images/icons/icon14.gif

a kto ho zrealizuje?
Zita5
16.10.08,09:09
Nemali by sme uskutočniť stretko ako :"cestu okolo Slovenska za niekoľko dní"? a navštívili by sme všetky mestá, kde sa konávajú stretká.:):D

Veru ...taký PORADABUS by nebol od veci .:rolleyes::)
wagner
16.10.08,16:44
Silvik, ten R-Pub sú tie pivničné priestory? To ma teda nikdy nenapadlo, že tam môže byť dobrá karčma, skôr mi to pripadalo ako priestory pre opitkov.:---:D:D Mne je to síce jedno, ale si myslím, že pre tých čo neprídu autom, bude výhodnejšie mesto. Teda R-Pub. Vyjadrite sa.
endrju
16.10.08,16:50
... pre tých čo neprídu autom ...
pridu elektrickou? :eek:
wagner
16.10.08,17:25
Prídu autobusom, vlakom, niektorí aj MHD, pešo, stopom:D:D:D . Keby bolo u nás letisko, tak by som priletela, ale metla ešte nemá motor.
Hlinkovx
16.10.08,18:58
Silvik, ten R-Pub sú tie pivničné priestory? To ma teda nikdy nenapadlo, že tam môže byť dobrá karčma, skôr mi to pripadalo ako priestory pre opitkov.:---:D:D Mne je to síce jedno, ale si myslím, že pre tých čo neprídu autom, bude výhodnejšie mesto. Teda R-Pub. Vyjadrite sa.
pravdu povediac, ja som tam nikdy nebola ... mne sa páčil pacho... :mee:
ale ak myslíš totú budovu takú polookrúhlu a tak z boku(zo strany rozvoja) sa ide do nej a je tam aj posedenie pred tým .. tak áno...to je R-Pub...

mne osobne lukavica pripadá ako zafajčená putika, tam sa mi nempáčilo ..

ono stačí povedať konečne kto príde..a potom môžeme aj keby už bolo najhoršie posádky do áut urobiť :D:D
Rozalka
16.10.08,20:11
Zitka, tento PORADABUS si pekne pomenovala, už som to zapísala aj do Výkladového slovníka Porady.
GABRIELA
17.10.08,05:15
Mám pocit že moc špekulujeme. Zdá sa mi , že v Prievidzi v R-PUBE, ( pri Rozvoji) by sme to mohli skúsiť. Ak to nebude ono, môžme nabudúce ísť do PACHA v poli, prípadne ma napadlo BENEDIKTI na starom sídlisku( PD vedia o čom hovorím).
Ja by som bola za to, aby ste sa rozhodli kto príde do Prievidze. Ja by som v pondelok-utorok zavolala do R-PUBU. Ak prídu cezpoľní, cestu vysvetlíme. Ja ešte zistím to parkovisko vedľa krčmy či je platené v sobotu.

Pzn. Janča dúfam že stíhaš čítať túto tému , a konečne sa Ťa dočkáme. Aj z domu to máš na skok.

Inak my sa so Silviou stretneme určite. Žiadne samostretká tu nebudú.

Pekný deň
pepsikova
17.10.08,05:33
Prídu autobusom, vlakom, niektorí aj MHD, pešo, stopom:D:D:D . Keby bolo u nás letisko, tak by som priletela, ale metla ešte nemá motor..

už dávno si mala metlu zazimovať,vyhliadkové lety skončili,rýchlo sa presunieš iba vysávačom,teda aby si neprechladla..mojka,vieš,..:D
Elena Navrátilová
17.10.08,05:37
.

už dávno si mala metlu zazimovať,vyhliadkové lety skončili,rýchlo sa presunieš iba vysávačom,teda aby si neprechladla..mojka,vieš,..:D

Moja,... radšej sa prihlás. Patrilo by sa. ;)
pepsikova
17.10.08,05:37
.

už dávno si mala metlu zazimovať,vyhliadkové lety skončili,rýchlo sa presunieš iba vysávačom,teda aby si neprechladla..mojka,vieš,..:Dprosím teba,ak sa dohodne(teda miesto a čas,lebo mne je to jedno,kedy a kde) ,pošli mi esko..lebo nejak nestíham prečitovať strany dozadu..díky)
pepsikova
17.10.08,05:40
Moja,... radšej sa prihlás. Patrilo by sa. ;).


šak som sa prihlásila,čas a miesto mi je jedno kde..
ALDA
17.10.08,07:56
mimotemy Ďakujem za bodíky, ale sú v téme neprípustnej bodíky, takže varuj dušu na doline!!!
wagner
17.10.08,12:46
Tak to skúsme v R-Pube. A kto chce a môže prísť v sobotu 25.10.2008 nech capne kvalifikovaný súhlas a nie fingovaný(teda že možno:o). A potom to Gabriela so Silvikou môžu zabezpečiť. Metlu som po dnešnom ochladení zazimovala, takže prídem autobusom- čo ak by mi tam naliali:D:D:D. Inak nie je problém to nájsť - smer na takú vyššiu budovu Slov.poisťovne a Rozvoja ( smer na Dlhú ulicu).Medzi nimi sa treba dívať pod nohy aby ste vliezli do R-Pubu:---. Vysvetlila som to dobre, že? :D:D A čo sa týka parkovania, hneď vedľa asi 20m je platené parkovisko a neplatené zabezpečia skúsené domáce poraďáčky. Teda aspoň dúfam, že to preveria.:)
GABRIELA
17.10.08,13:55
Takže príde:

GABRIELA, HLINKOVX, Wagner, pepsíková a ešte..........? Napíšte nech vieme aspoň orientačný počet. O pár kusov viac sa k nám vždy zmestí.
Hlinkovx
18.10.08,11:07
banda, bude sa konať stretko

v R-pube.... 25.10.2008 o 14:00

kto príde, nech dá sem súhlas
wagner
18.10.08,18:10
Teraz som sa dozvedela, že ma v budúci týždeň príde navštíviť dcéra s rodinou. Neboli tu už štyri mesiace. Tak sa ospravedlňujem, ale nebudem môcť prísť. Vnučky sa už tešia na starú mamu:D:D:D a ja na nich:D:D:D
karpis
20.10.08,05:45
Takže prídu: GABRIELA,Hlinkovx,pepsíková, karpis, kto sa ešte pridá ku nám?
karpis
20.10.08,10:49
posúvam
pepsikova
20.10.08,18:09
posúvam..


ale sa hrnieme...tuším sa nám ujde aj po dve šnicle...teším sa..
karpis
21.10.08,04:56
Dievčence ja prídem ale len na dve hodinky, lebo sa mi nahlásila návšteva tak zjem šnicel a pôjdem domov
GABRIELA
21.10.08,10:58
Zdravím všetkých, ktorý v sobotu chcú prísť. Ja som sa dnes vrátila z nemocnice - skolila ma obličková kolika. Dúfam že do soboty sa nič nezmení. Ja zavolám do R-PUBU a zajednám stôl tak pre šiestich. Dúfam že prídu viacerí. Kto nechce prísť na šnicľu prídite aspoň na kávu.

Pekný deň
liba2
21.10.08,16:34
Ja chcem prísť aj na šnicľu aj na kávičku - len ešte nemám hotovú dph, takže môj príchod je ohrozený, ale urobím pre to všetko čo sa bude dať. :):D
pepsikova
22.10.08,07:21
...darujem svoje šnicle,ak sa naše rady rozšíria...


p.s. dph je čo?..robota..a ako taká nemá nožičky a teda určite nikam neujde...tiež potrebuje oddych ..noooooo
Kazu
22.10.08,08:23
Ja chcem prísť aj na šnicľu aj na kávičku - len ešte nemám hotovú dph, takže môj príchod je ohrozený, ale urobím pre to všetko čo sa bude dať. :):D

Však urob koľko stihneš, zvyšok dorobí daňová kontrola :D
popstar
22.10.08,09:02
Ahojte, rada by som sa k vam pridala, zatial som nestihla ani jedno stretnutie, ale mne by to skor vyhovovalo na vecer. Nemozeme ten cas este kustik posunut?
karpis
22.10.08,12:19
No neviem čo by na to povedali cezpoľný,
Elena Navrátilová
22.10.08,13:44
Ahojte, rada by som sa k vam pridala, zatial som nestihla ani jedno stretnutie, ale mne by to skor vyhovovalo na vecer. Nemozeme ten cas este kustik posunut?

Však Ty môžeš prísť aj večer... nikdy nie je určené kedy stretko skončí. Iba kedy začne. :D
Hlinkovx
24.10.08,15:40
ta zajtra je stretko ..
banda... nie že sa tam nepomestíme :D
Hlinkovx
25.10.08,05:49
takže dnes je stretko...
pepsikova
25.10.08,07:36
takže dnes je stretko...


...šak vieme..len neni kedy písať..to vieš -kaderník,manikér,skúška šiat...poznáš to..
..teším sa na vás.....
cactus
25.10.08,07:43
dajte potom info...

prajem vám pohodu...
Kazu
25.10.08,07:53
Účastníkom želám veľa tém na rozhovor a dlhé stretkovanie. A ak sa zdržíte až do utorka pridám sa k vám aj ja. V utorok idem do Vesteníc a to už je do Prievidze "co by kameňem dohodiu" :D
GABRIELA
25.10.08,07:54
Takže R-PUB otvárajú o 14,00 hod. Je tam rezervovaný stôl pre 6 ľudí.
Teším sa na všetkých čo prídu.
Hlinkovx
25.10.08,08:02
gabi, hlavne nezabudni prísť... :D:D
Zuzka
25.10.08,10:10
Tak to skúsme v R-Pube. A kto chce a môže prísť v sobotu 25.10.2008. Inak nie je problém to nájsť - smer na takú vyššiu budovu Slov.poisťovne a Rozvoja ( smer na Dlhú ulicu).Medzi nimi sa treba dívať pod nohy aby ste vliezli do R-Pubu:---. Vysvetlila som to dobre, že? :D:D A čo sa týka parkovania, hneď vedľa asi 20m je platené parkovisko a neplatené zabezpečia skúsené domáce poraďáčky. Teda aspoň dúfam, že to preveria.:)
Silvi, a čo takto napísať trasu? :confused:
GABRIELA
25.10.08,10:27
No ak sa sem chystá niekto zo severu - smer od Žiliny, Martina a s tade- po prejdení nášho slávneho tunela je to prvá odbočka v ľavo ( nesvetelná malá križovatka). Asi po 50 m uvidíte vľavo parkovisko, tam zaparkovať. Z parkoviska treba úsť smerom k budove Allianz-inak je hneď hore pri parkovisku. No a cestička od vchodu poisťovne smerom rovno Vás privedie tak po 30 m rovno do R-PUBU.
Tí čo by išli z južného smeru, tak na prvej svetelnej smer do mesta- kto ide cez Nováky- rovno ,kto ide z Handlovej - tak vpravo, a potom prvá odbočka vpravo- nejdete do tunelu. Ostané je vyššie.

No a pre istotu aj moje t.č. 0907 888 345 .

Gabriela
Jana Acsová
25.10.08,10:30
Želám príjemné stretkovanie.

Ja sa aktívne zapájam aspoň do mikro-ministretiek. :) Včera Jozef, dnes ALDA. Pozdravujem všetkých.
Zuzka
25.10.08,10:37
Janka, a čo takto Ty+Alda = Prievidza ;) ... a môže prísť aj Denda :) :---
Jana Acsová
25.10.08,10:50
Janka, a čo takto Ty+Alda = Prievidza ;) ... a môže prísť aj Denda :) :---To by som Hele neurobila. Nech sa len pekne vywellnessuje :) No a ja si s ňou dám kávičku a pospomíname aj na Vás. :)
Hlinkovx
25.10.08,16:58
ahojte,
takže čo ste neboli na stretku...
môžete len ľutovať, plakať...
boli sme tam
na chvíľku pepsikova,
a na dlhšie :
Gabi, zuzka karpis, Zuzka, Libi a ja...

a so stretkom v Nitre sme mali SMS-most :D
Hlinkovx
25.10.08,16:59
Silvi, a čo takto napísať trasu? :confused:
a Zuzka, čo si nemala navigačný?? :D:D :---
karpis
25.10.08,17:48
Všetci neprítomný môžete ľutovať bolo super aj šnicel bol a ešte aký mňam...
Zuzka
25.10.08,18:16
Takže už som doma. :) Libuška pokračuje domov, iste sa ozve. Bola príjemná atmosféra, veru ľutujte kto neprišiel. :)
Hlinkovx
25.10.08,18:19
zuzka...to si akou rýchlosťou išla?? ty si riadny fitipaldi :D:D
liba2
25.10.08,19:29
Už sa hlásim aj ja, bola výborná nálada, aj šnicel aj obsluha v R-pube :D.
So Zuzkou sme si zablikali o 9-tej v NR. Išli sme trasou, ktorú vôbec nepoznám, ale je to najlepšia cesta PD-NR akou som doteraz išla. A nebyť Zuzky, ktorá ma viedla, tak pri NR sa vôbec neviem orientovať.... :D Zuzka vďaka :).
GABRIELA
26.10.08,07:02
Ahojte všetci. Mne konečne manžel spojazdnil PC, takže sa hlásim. Bolo super, ako vždy. Vždy mi to pohladí dušu. Myslím že ani R-pub nesklamal. Na všetkých čo neboli budeme čakať nabudúce.

Peknú nedeľu.
Zita5
26.10.08,07:08
ahojte,
takže čo ste neboli na stretku...
môžete len ľutovať, plakať...
boli sme tam
na chvíľku pepsikova,
a na dlhšie :
Gabi, zuzka karpis, Zuzka, Libi a ja...

a so stretkom v Nitre sme mali SMS-most :D

Veru mysleli sme na Vás:) ..........podstatné je , že na oboch stranách panovala príjemná atmosféra a dobrá nálada .
liba2
26.10.08,10:38
Veru mysleli sme na Vás:) ..........podstatné je , že na oboch stranách panovala príjemná atmosféra a dobrá nálada .
Súhlasím.... a ďakujeme za pozdrav :):D
DanielaSL
26.10.08,19:06
Veru mysleli sme na Vás:) ..........podstatné je , že na oboch stranách panovala príjemná atmosféra a dobrá nálada .

Zitka nie na oboch...ale na troch...;):). Nás bolo síce málo...ale zato sme odchytili nakupujúcu poraďáčku Ľubku - starostku z Devína.:---
Zita5
27.10.08,06:02
Zitka nie na oboch...ale na troch...;):). Nás bolo síce málo...ale zato sme odchytili nakupujúcu poraďáčku Ľubku - starostku z Devína.:---

Danka máš pravdu , viem že aj Ty si stretkovala v úzkom kruhu a pevne verím tomu , že aj u Vás bolo super . :);)
ola
27.10.08,06:08
Dani, však sme telemostovali BA s NR, brm to nezradila? Poslali sme Vám hromadné, veľké AHOOOOJ :)
DanielaSL
27.10.08,17:12
Brm to povedala... len sme telemost slabo počuli...tam kde sme boli , bol hluk...hlavne ale, že my sme sa počuli dobre...a bolo nám dobre.
wagner
01.12.08,18:48
Pozerám, všade sa stretkuje a Prievidza nič. Však ste vraveli, že do konca novembra ste pracovne vyťažené. A už je prvého decembra a nič. Neplánujete prepad Pacha?:--- mimotemyAlebo už vypekáte na Vianoce?:D Len napečte aj pre mňa, nebudem musieť. Keď každá trochu podaruje, ja si ušetrím čas a robotu:D:D
karpis
01.12.08,19:07
zdenka, veru vypekáme aj keď nie ja ale dcéra veď vieš moentálne zdravotné problémy ale stretko by bodlo
wagner
01.12.08,19:42
Zuzka dobre vedieť, kde sa pečie. Dva krát do týždňa sa môžeme stretnúť vo výťahu a keď zakaždým donesieš trochu z tých koláčov, veru mi to bude stačiť na sviatky:D
Hlinkovx
02.12.08,03:50
kde je ten výťah??? :D:D

no..ja osobne nemôžem v sobotu až do konca roka...ale od 22.12 už môžem... :D:D
ale v piatok by som mohla vždy !
Zuziana
02.12.08,05:18
Silvi, piatok 12.12. Trnava:)
Hlinkovx
02.12.08,15:17
Zuzi,
ta to predsa len trošku ďaleko... :--
ale nech vám to vyjde :D
wagner
02.12.08,15:37
Silvik, výťah je v Uniklinike - doporučujem tam stretko zajtra ráno o 8 hod a potom o 8,15. Keď môže byť, pozveme aj Zuzku:D:D:D hádam niečo donesie:)
Zuziana
02.12.08,16:21
Na polikliniku sa ráno nosí krv alebo moč:D
wagner
02.12.08,17:38
To už nie je pravda. Tam teraz už len berú:mad: - krv. Ale mne dávajú:D - injekcie.
karpis
03.12.08,08:12
Silvik, výťah je v Uniklinike - doporučujem tam stretko zajtra ráno o 8 hod a potom o 8,15. Keď môže byť, pozveme aj Zuzku:D:D:D hádam niečo donesie:)
ja by som mohla až 15.12. tiež okolo 8.00 (pôjdem sa tam ukázať)
Hlinkovx
03.12.08,16:39
Zuzka môžeš čo?
ísť na stretko, doniesť krv alebo moč alebo tú injekciu dostať... ?
ta ináč vy dve..máte fakt zvláštnu úchylku..
ja osobne by som sa lekárom najradšej vyhla...
takže by som bola za stretko ...
Zuziana
03.12.08,16:59
:D:D:D
liba2
03.12.08,17:54
Ja mám pocit, že mám zase v počítači vírus...
okrem toho, Mikuláš bude až v sobotu :D
Dav
03.12.08,17:56
Ja mám pocit, že mám zase v počítači vírus...
okrem toho, Mikuláš bude až v sobotu :D
Veď sa bude upratovať:D:D:D
wagner
03.12.08,20:20
Zuzka určite tam toho 15. budem. Ráno o ôsmej hore a o osem pätnásť dole. Tak dones niečo, nech sme tam neni na sucho:D a nech nám to stretko závidia aj ostatní čo sa nechcú stretkovať.
Hlinkovx
02.01.09,15:16
očujte banda,
nedáme si stretko u Pacha ?? :D:D
liba2
02.01.09,15:21
očujte banda,
nedáme si stretko u Pacha ?? :D:D
Silvika , šťastlivo po sviatkoch a všetko dobré do nového roka !!
A kúria ???? :D
Hlinkovx
02.01.09,15:29
Libi, ďakujem a všetko najlepšie prajem aj tebe ..
ako vidíš, kuchyňa ešte stojí, bar ešte tiež a dreva dookola bolo dosť... takže nemaj obavy...
ale keby bola moc veľká zima a niekomu by sa to až tak moc nepáčilo, tak môžeme tam stretko aj v R-pube... a to už aj vieš, kde sa nachádza
Rozalka
02.01.09,15:29
No tie pece vypadajú svetovo ...
dodo777
02.01.09,15:29
ahojte robi sa dáke stretko aj v Prešove?
Hlinkovx
02.01.09,15:32
keby len vyzerajú..oni aj kúria ... teda ešte zatiaľ by mohli, než to zrovnajú so zemou
Hlinkovx
02.01.09,15:33
ahojte robi sa dáke stretko aj v Prešove?
skús kuknúť kafčotreff prešov.. ak nie je založ takú tému...a môžeš mať stretko aj v prešove.. keby to tam nevyšlo.. prievidza je tiež na P
liba2
02.01.09,15:34
ahojte robi sa dáke stretko aj v Prešove?
Tu si s touto otázkou mimotemy
:D ... ale aby si nepovedal že nie sme kamaráti, tak pozri tu:

http://www.porada.sk/t78926-stretko-v-presove.html

a tému si označ medzi "sledované", dozvieš sa keď tam niekto niečo pridá, alebo aj sám môžeš navrhnúť stretko :)
Hlinkovx
02.01.09,15:44
ale teraz vážne..
nech dá súhlas sem ten,
kto by bol za stretko 17.1.2009
Hlinkovx
02.01.09,15:44
nech dá súhlas sem ten,
kto by bol za stretko 24.1.2009
wagner
02.01.09,18:49
Nemôžem, som PN a peniaze potrebujem.
Krtko
02.01.09,18:56
nech dá súhlas sem ten,
kto by bol za stretko 24.1.2009

nech dá súhlas sem ten,
kto by bol za stretko 17.1.2009

Mne je zatiaľ jedno koľkého, ale dôležité je o koľkej, ale rada sa stretnem. Mám hokej v zaokrúhľovaní eura.
Hlinkovx
03.01.09,07:49
stretká bývajú vždy o 14:00

ja osobne som zatiaľ za oba termíny
wagner
03.01.09,08:43
Iba chcem vysvetliť ten použitý termín v príspevku č. 1667, že potrebujem peniaze. Nemyslela som tým, že nemám peniaze, ale že ak by mi náhodou prišla kontrola, tak potom by mi nezaplatili PN a tie peniaze z PN potrebujem. Keď sa dohodnete na termíne vo februári, tak to snáď budem môcť prísť.
Kazu
03.01.09,13:39
očujte banda,
nedáme si stretko u Pacha ?? :D:D

To ste takto doriadili Pacha na posledkom kafčotreffe? :D Hmmm, vy sa teda nezdáááte :D:D:D
Hlinkovx
04.01.09,13:35
Iba chcem vysvetliť ten použitý termín v príspevku č. 1667, že potrebujem peniaze. Nemyslela som tým, že nemám peniaze, ale že ak by mi náhodou prišla kontrola, tak potom by mi nezaplatili PN a tie peniaze z PN potrebujem. Keď sa dohodnete na termíne vo februári, tak to snáď budem môcť prísť.

ono u mňa je to problém ten február, začína mi 9.2. letný semester a ešte nemám rozvrh čo a kedy budem mať - takže preto som za január
Hlinkovx
04.01.09,13:36
To ste takto doriadili Pacha na posledkom kafčotreffe? :D Hmmm, vy sa teda nezdáááte :D:D:D
to keď sa zíde dobrá partia takto to veru u nás dopadne :D
ale isto iste sme vtom všetci nevinne:---
Hlinkovx
05.01.09,15:30
GABRIELA
05.01.09,19:21
Ahojte dievčence, ja 17.01.2009 mám byť v Brne, ale nie je to ešte isté, takže pre mňa zatiaľ skôr k 24.01.2009.
Už mi šibe z prechodu v tomto období medzi dvoma programami a k tomu ešte aj to EURO...........a to je ešte len 5.1.... 24.01. sa možno ani nedožijem.......:confused:

Pekný večer.
Hlinkovx
09.01.09,05:31
po dohode bude stretko
24.1.2009 o 14:00 v R-PUBE
takže Gabi, prosím Ťa, zarezervuj to tam ...
ja prídem isto
Hlinkovx
13.01.09,12:35
nezabudnite, 24.1.2009 je stretko !!
GABRIELA
13.01.09,18:15
Určite to pôjdem rezervovať, ale aspoň počet ľudí by sa zišiel -okometricky. Tak sa sa prihláste kto príde.
Hlinkovx
16.01.09,07:05
Gabi,
zatiaľ podľa súhlasov to vyzerá na 4 ľudí
neoficiálne sa chystajú ďalší 2 poraďáci
uvidíme, ako to dopadne
ale však vtedy nám dali tie dva stoly dokopy - myslím, že by to aj teraz stačilo
Už sa teším
S.
kto chce, môže sa pridať 24.1. o 14:00 v R-Pube
Hlinkovx
19.01.09,06:08
takže novinka:

na stetko sa chystá aj Endrju - ak bude dobré počasie žiadne hmlisko a šmykľavo

takže 24.1.2009 o 14:00 v R-Pube - nezabudnite
Elena Navrátilová
19.01.09,06:13
takže novinka:

na stetko sa chystá aj Endrju - ak bude dobré počasie žiadne hmlisko a šmykľavo

takže 24.1.2009 o 14:00 v R-Pube - nezabudnite

Super správa... :---
Hlinkovx
21.01.09,04:18
stretko už v túto sobotu
GABRIELA
21.01.09,05:13
Silvi čo nespíš?!
Hlinkovx
21.01.09,08:15
Silvi čo nespíš?!
gabi, aj hej,
ale už od pol piatej som v práci ..
niekto musí pracovať, keď tu všetci spia :D:D
Hlinkovx
22.01.09,03:42
čafte banda,
takže len pripomínam
v túto sobotu je stretko v R-Pube
príde blavácka posila Endrju + asi kúzelník
potom podľa súhlasov krtko, Elenka, Gabika a ja..
kto sa chce ešte pridať??
GABRIELA
23.01.09,05:18
Takže zatiaľ jeden stôl, ale tam bude určite v sobotu poobede voľno.
Hlinkovx
24.01.09,18:21
takže ako vždy bolo super...
čo ste neprišli, môžete ako vždy ľutovať :---
DanielaSL
24.01.09,18:32
Silvi veď aj ľutujem.....;):confused:
Elena Navrátilová
24.01.09,18:46
Takže ďakujem všetkým... boli ste super spoločnosť. Bude mi cťou a potešením Vás opäť stretnúť ... samozrejme aj ostatných. :D;)
liba2
24.01.09,19:58
... myslela som na vás, hlavne že by mi tam bolo lepšie ako tu nad pracovným stolom, ale termín nepustí... aj som vám závidela, lebo stretkovákov poznám, aj atmosféru, a tá bola doteraz vždy príjemná a uchechtaná.... aj kuchyňa výborná.... takže uvidíme sa nabudúce :D.
karpis
25.01.09,06:29
Aj ja som na Vás myslela a bolo mi strašne ľúto, že nemôžem ísť choroba ma poslala do postele, ale sľubujem že nabudúce prídem
wagner
25.01.09,08:12
Tiež som na Vás myslela ale čo narobím, keď som PN. Snáď nabudúce.
GABRIELA
25.01.09,18:34
No ja som sa po siláckých rečiach že idem rovno zo stretka na poradu k PC dostala až teraz. Ja so si tam ako vždy "vyfúkla od zhonu a roboty". Vždy je tam super.... A vy všetci chorí vyzdravejte, lebo sme sa so Silviou dohodli ,že určite ideme na najbližšie stretko po daňovom... ak dožijeme.
Andrej dúfam že si došiel v pohode.
wagner
25.01.09,18:59
To po daňovom mám chápať kedy? Pre každého je po daňovom niečo iné. Ja idem daňové dať najneskôr v polovici marca, aby mi čím skôr vrátili preplatok dane.
Hlinkovx
26.01.09,03:45
choroty vyzdravte aby ste už zdravé zase mohli prísť na stretko, ktoré sa bude pravdebodobne konať po 31.3.2009 aby ste sa tu nemohli vyhovárať, že máte depku a neviem ešte aké choroby :D:D
wagner
26.01.09,14:59
To bude čas predveľkonočný, bude treba glancovať okná. Iba že by ste to stretko spravili u mňa a každá vyglancovali jedno okno. Mám ich 14 kusov, tak čím viac Vás bude, tým rýchlejšie spravíte.
Elena Navrátilová
26.01.09,15:30
Zdenka, Zdenka... srandistka. Však máš plastové rolety. Pozaťahuj a šup, šup na stretko. :D Inak o handričkách z mikrovlákna je celkom zaujímavá a vydarená téma aj na porade. :D
wagner
26.01.09,15:42
Ja nepotrebujem handričky z mikrovlákna, mám iný spôsob umývania. Len keby aspoň napršalo vždy správnym smerom. Potom len poutierať a šetrím čas, vodu a ruky kamarátok.
Elena Navrátilová
26.01.09,15:47
Zdenka, naprší správnym smerom a potom už len šuch šuch... :D;)
ALDA
27.01.09,09:43
To bude čas predveľkonočný, bude treba glancovať okná. Iba že by ste to stretko spravili u mňa a každá vyglancovali jedno okno. Mám ich 14 kusov, tak čím viac Vás bude, tým rýchlejšie spravíte.

Som rada, že takéto zvyky nedodržujem.:--- :DGlancovanie uskutočňujem kedy uznám za vhodné a kedy mám aj chuť na túto prácu. A nakoniec, poriadok sa musí udržovať celý rok a na jar podľa počasia a v zime podľa nálady, dôležité je aj zdravie a pod. Stres je môj veľký nepriateľ!!! ;)
Takže hor sa na stretko.:D:) Ja mám problém s dovozom a preto sa musím zasa vybrať peši a zahájiť prvé jarné kilometre.
Uf, už aby bol ten poradabus.:D
Krtko
28.02.09,11:32
Čo je to túto sobotu niekedy podvečer????
To znamená akože dnes ????
O koľkej????
cactus
28.02.09,12:23
Čo je to túto sobotu niekedy podvečer????
To znamená akože dnes ????
O koľkej????

Neplaš sa. to si iba barbatoska vystrelil, si myslím, pretože poposúval ten príspevok skoro vo všetkých stretkových témach.
Krtko
02.04.09,22:01
No tak ale už je po daňových a aj by niekto mohol hodiť nejaký návrh. Ja som ešte na stretku nebola, ale všetko musí byť raz prvý krát, tak čo vy na to????
KEDY...............
KDE.................
O KOĽKEJ..........
Hlinkovx
03.04.09,06:14
a čo tak 18-teho apríla ??
GABRIELA
08.04.09,16:33
No vidím Silvi, že v Prievidzi sa stretávať veľmi nikomu nechce. Ja by som sa aj chcela, ale ešte budem asi na východe tejto našej malej krajiny, alebo budem niekde na ceste.
Tak ja až neskôr. Ale ak sa budete stretkovať tak Vám želám príjemnú zábavu.
Zita5
08.04.09,16:35
a čo tak 18-teho apríla ??

Silvika , 18 apríla bude stretko v Nitre ......:);) zhodou okolnosti máme dosť často rovnaký dátum ...:)
Hlinkovx
08.04.09,17:30
Zitka, to bola ako pozvánka? :D:D
Gabi, to je jediný termín, ktorý mám teraz voľný a potom bude voľno až cez prázdniny...takže zrejme z toho nič nebude..
tak si to tam uži, pozdravuj východňare a možno sa u doktorky zase stretneme :D
Zita5
08.04.09,17:44
Zitka, to bola ako pozvánka? :D:D
Gabi, to je jediný termín, ktorý mám teraz voľný a potom bude voľno až cez prázdniny...takže zrejme z toho nič nebude..
tak si to tam uži, pozdravuj východňare a možno sa u doktorky zase stretneme :D

Silvika , veru pozvánka :):D;)
azla
03.06.09,09:34
Vždy je tam super.... A vy všetci chorí vyzdravejte, lebo sme sa so Silviou dohodli ,že určite ideme na najbližšie stretko po daňovom... ak dožijeme.


Na take super :rolleyes: by som aj ja rada prišla.

- verím, že všetci chorí už vyzdraveli :)
- už je aj po daňovom :D
- aj sme dožili :rolleyes:

Ak by Ste sa rozhodli zorganizovať Super PD Stretko napr. 12.6.2009
(ale aj inokedy medzi 8.6. - 15.6) ,tak by mi bolo potešením pridať sa k Vašej spoločnosti.:) V tomto čase budem blízko oddychovať ....
GABRIELA
04.06.09,10:08
Ahojte všetci. Ja som za 12.6.2009 niekde v R-PABE alebo medzi Handlovou a Prievidzou u PACHA ,ako vždy okolo 14,00h. Tak sa sem ohláste kto by prišiel. Už sme sa dlho nevideli. Ja sa teším už teraz.

gaba
Hlinkovx
05.06.09,14:40
ahojte,
práve mi volala danielaSĽ
že je stretko v PD.. :D

gabi, dúfam, že vieš, že 12.6. je v piatok...
mne osobne ten deň (piatok )vyhovuje .. pretože o deň neskôr už som na dovolenke..
takže ak sa nič nestane, tak dondem...

Ale ak by ste nič nemali proti, zostaňme v PD v R-pube...
pretože v piatok je hrozná doprava a ešte ten hnusný smer handlová :D
Dav
05.06.09,14:51
ahojte,
práve mi volala danielaSĽ
že je stretko v PD.. :D

gabi, dúfam, že vieš, že 12.6. je v piatok...
mne osobne ten deň (piatok )vyhovuje .. pretože o deň neskôr už som na dovolenke..
takže ak sa nič nestane, tak dondem...

Ale ak by ste nič nemali proti, zostaňme v PD v R-pube...
pretože v piatok je hrozná doprava a ešte ten hnusný smer handlová :D
A ja, že 12. je sobota...tak to potom ja v piatok eee:mee:
azla
05.06.09,18:57
Oli, nič nie je nemožné.:)

"Kto chce hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody." (ty si to kdesi písala):D

Ty si osoba, ktorá hľadá spôsoby (si myslím:rolleyes:) , isto nejaký nájdeš ...;):)...alebo Ti príde do cesty:D

Osobne sa veľmi teším, ak sa budem môcť s Vami stretnúť.
Ja môžem kedykoľvek, kdekoľvek ....ja som na dovolenke:):):):D:D:D
Dav
05.06.09,19:30
Oli, nič nie je nemožné.:)

"Kto chce hľadá spôsoby, kto nechce hľadá dôvody." (ty si to kdesi písala):D

Ty si osoba, ktorá hľadá spôsoby (si myslím:rolleyes:) , isto nejaký nájdeš ...;):)...alebo Ti príde do cesty:D

Osobne sa veľmi teším, ak sa budem môcť s Vami stretnúť.
Ja môžem kedykoľvek, kdekoľvek ....ja som na dovolenke:):):):D:D:D
Anka, hľadám spôsoby, lebo si myslím, že nedá sa jedine v okrúhlej miestnosti do rohu ...zahodiť smeti:D:D:D. Len konštelácia SAD, ŽSR, piatok a ujo doktor sa naskladala veľmi nepriaznivým spôsobom:mee::---.



P.S. Všetko, čo poviete, bude zneužité proti vám:D
Dav
06.06.09,08:42
A vôbec, domáci sa teda neangažujú????? Mám sa snažiť? Nemám sa snažiť? :D
azla
07.06.09,11:21
Jasné, že sa máš snažiť :), a angažujú sa - niektorí:D, viď predchádzajúce príspevky


Ahojte všetci. Ja som za 12.6.2009 niekde v R-PABE alebo medzi Handlovou a Prievidzou u PACHA ,ako vždy okolo 14,00h. Tak sa sem ohláste kto by prišiel. Už sme sa dlho nevideli. Ja sa teším už teraz.

gaba



gabi, dúfam, že vieš, že 12.6. je v piatok...
mne osobne ten deň (piatok )vyhovuje .. pretože o deň neskôr už som na dovolenke..
takže ak sa nič nestane, tak dondem...

Ale ak by ste nič nemali proti, zostaňme v PD v R-pube...
pretože v piatok je hrozná doprava a ešte ten hnusný smer handlová :D

...len možno niektorí ešte nevideli :cool:, niektorí ešte nepozreli do diára :D a niektorí zabudli dať súhlas:rolleyes:

Gagika a Silvika to určite zabezpečia:),

.... len by som navrhovala, aby sme posunuli začiatok na trošku neskôr napr. na 16.00 -hod. , aby aj tí čo majú záujem prísť so vzdialenejšieho okolia - stíhali, lebo je to pracovný deň a majú povinosti. (prišla by osádka z LC:)). - ...a šup, sem so súhlasom LC, :D

Ja sa už pomaly chystám na cestu, dúfam že do piatku dorazím.:rolleyes::D (lebo ja mám veeeľmi ďaleko).

Tak sa na Vás teším a nezabudnite ... na ploche najdem súhlasim .....a klik :);):D.
Lenka1979
07.06.09,11:30
Jasné, že sa máš snažiť :), a angažujú sa - niektorí:D, viď predchádzajúce príspevky





...len možno niektorí ešte nevideli :cool:, niektorí ešte nepozreli do diára :D a niektorí zabudli dať súhlas:rolleyes:

Gagika a Silvika to určite zabezpečia:),

.... len by som navrhovala, aby sme posunuli začiatok na trošku neskôr napr. na 16.00 -hod. , aby aj tí čo majú záujem prísť so vzdialenejšieho okolia - stíhali, lebo je to pracovný deň a majú povinosti. (prišla by osádka z LC:)). - ...a šup, sem so súhlasom LC, :D

Ja sa už pomaly chystám na cestu, dúfam že do piatku dorazím.:rolleyes::D (lebo ja mám veeeľmi ďaleko).

Tak sa na Vás teším a nezabudnite ... na ploche najdem súhlasim .....a klik :);):D.



Ani, Ty sa kde zberááááš?????? :eek:
azla
07.06.09,11:43
No predsa na Kafčotreff ...:);):D
GABRIELA
08.06.09,04:12
Ahojte,
no priznám čestne že som do kaledndára ani nepozrela keď som odpísala že 12. 6 áno. Mne to napriek tomu nevadí, len ten čas aspoň na 15,30 h. v R-PUBE.
Prosím Vás, prihláste sa kto príde, lebo bude treba nejaký stôl zajednať.
Zatiaľ to vidím len na troch členov. Kde ste ostatní? Kto príde aspoň na kafčo? ........................

gaba
azla
08.06.09,07:51
Ahojte,
no priznám čestne že som do kaledndára ani nepozrela keď som odpísala že 12. 6 áno. Mne to napriek tomu nevadí, len ten čas aspoň na 15,30 h. v R-PUBE.
Prosím Vás, prihláste sa kto príde, lebo bude treba nejaký stôl zajednať.
Zatiaľ to vidím len na troch členov. Kde ste ostatní? Kto príde aspoň na kafčo? ........................

gaba

Gabika, ako to myslíš 15.30 najskôr alebo 15.30 najneskôr ?
GABRIELA
08.06.09,11:32
No predpokladám najskôr, lebo väčšina pracuje. Ale kto môže skôr nič mu nebráni, veď mi ostatní dondeme.
Hlinkovx
08.06.09,11:43
za mňa, len toľko
ja môžem v piatok od 12:30 :D

ak to bude v sobotu, tak nemôžem
azla
08.06.09,18:18
Stretko Prievidza 12.6.2009 o 16:00 v R-PUBE

zatiaľ ....

:) GABRIELA
:) Hlinkovx
:) azla

:) Dav ?
:) Jangol ?
:) kukurička ?

kto má záujem nech pridá súhlas pod tento príspevok ...bude vítané aj okolie ...aj vzdialenejšie:rolleyes:
GABRIELA
09.06.09,04:22
JANCA, KLAUDIA , WAGNER a spol. KDE STE?
Dav
09.06.09,09:16
Stretko Prievidza 12.6.2009 o 16:00 v R-PUBE

zatiaľ ....

:) GABRIELA
:) Hlinkovx
:) azla

:) Dav ?
:) Jangol ?
:) kukurička ?

kto má záujem nech pridá súhlas pod tento príspevok ...bude vítané aj okolie ...aj vzdialenejšie:rolleyes:
:)
wagner
09.06.09,14:22
Ja mám na piatok iný program, naplánovaný už dávno. Od jari do jesene mám málo voľných víkendov, ale keď sa bude dať, tak na budúce prídem:). Prajem príjemnú zábavu a budem na Vás myslieť.:D
azla
11.06.09,04:09
Stretko Prievidza 12.6.2009 o 16:00 v R-PUBE

zatiaľ ....

:) GABRIELA
:) Hlinkovx
:) azla

:) Dav ?
:) Jangol ?
:) kukurička ?

kto má záujem nech pridá súhlas pod tento príspevok ...bude vítané aj okolie ...aj vzdialenejšie:rolleyes:

:):rolleyes:
Hlinkovx
11.06.09,06:29
tak ako, stretko platí??
azla
11.06.09,06:50
Ja prídem :)

.... a dúfam, že sa domáci nedáte zahanbiť, že tam ostanem s tou kávou sama.:rolleyes:
karpis
11.06.09,11:45
:)nedáme sa zahanbiť na 95% prídem aj ja
Hlinkovx
11.06.09,13:08
ja môžem aj skôr prísť... ak by niekto chcel prísť skôr...
:D
DanielaSL
11.06.09,15:11
ja môžem aj skôr prísť... ak by niekto chcel prísť skôr...
:D

Ja by som chcela...aj od rána...ale nejde to.... Anka dúfam, že ma náležite ako návštevu zo severu zastúpiš. ;):)
Cmuuk posielam všetkým stretkujúcim......závidím, že tam nemôžem byť.:rolleyes:
GABRIELA
11.06.09,17:33
Ja som stôl nezarezervovala, lebo 4-5 ľudí sa tam vždy zmestí. Ja prídem okolo 15,30h. Budem sa veľmi ponáhľať , lebo sa už teším...................
R-PUB pri Rozvoji už zajtraaaaaaaaaaaaaaa.
azla
11.06.09,20:08
:)nedáme sa zahanbiť na 95% prídem aj ja

Tak to sa teším, že máme posilu.:)
Už len čakám, že zvýšiš percentá ....+ %%%%% :rolleyes:
Hlinkovx
12.06.09,02:15
takže banda,
dnes je stretko o 15:30 a zvyšok 16:00 :D
v R-pube
Dav
12.06.09,03:56
takže banda,
dnes je stretko o 15:30 a zvyšok 16:00 :D
v R-pube
Juh bude pri vás ....v myšlienkach....;)
azla
12.06.09,04:04
Ja viem iba kde je PRIOR :D Rozvoj je niečo iné ?...asi:rolleyes: ...to je blízko ?
arion92
12.06.09,04:06
Ja viem iba kde je PRIOR :D Rozvoj je niečo iné ?...asi:rolleyes: ...to je blízko ?
Je to rozdiel ;) Prior je priamo na namesti a Rozvoj je mimo namestia, takych 5 minut chodze od Priora.
karpis
12.06.09,06:30
Tak to sa teším, že máme posilu.:)
Už len čakám, že zvýšiš percentá ....+ %%%%% :rolleyes:
takže na 100% prídem
DanielaSL
12.06.09,12:27
Jéj a to sa už pomaly začnete schádzať..... :);)
Lenka1979
13.06.09,08:04
... nikto tu nič nenapíše ako bolo na stretku v PD?:eek:
azla
13.06.09,09:00
Bolo fajn ....:):):)

Domáce Poradačky - GABRIELA, Hlinkovx a Karpis ma už čakali:D , spoznali sme sa, príjemne sme si posedeli, zajedli, pokecali .... a všetko nempoviem ....:D
Lenka1979
13.06.09,11:55
Bolo fajn ....:):):)

Domáce Poradačky - GABRIELA, Hlinkovx a Karpis ma už čakali:D , spoznali sme sa, príjemne sme si posedeli, zajedli, pokecali .... a všetko nempoviem ....:D


Super Anka, som rada, že bolo fajn-vlastne na všetkých stretnutiach je fajn..;)

PS: máš pravdu... všetko nempovedz:D:D:D
GABRIELA
15.06.09,04:31
Ahojte poraďáci,
no,ja som sa dostala k PC až dnes( dobrovolne..cez týždeň ho mám dosť). Bolo ako vždy super. Boli sme len štyri, čo je hanba pre Prievidzu. Veľmi som sa potešila Anke. Je to taká moja krvná skupina lebo ja som dušou stále východniar. Keď Silvia zlezie z kopcov medzi civilizáciu a k PC snáď Vám ako raritu hodí fotku "Zuzkin šniceľ".... Môžte len závidieť.
karpis
15.06.09,08:49
ja som tiež až teraz nakukla na poradu pozdravujem všetkých a bola som veľmi rada že bol zastúpený aj východ. Teším sa na ďaľšie stretko a dúfam, že nás bude viac.
Hlinkovx
21.06.09,09:53
aj keď veľmi nerada zliezla som medzi civilizáciu :D:D
a prikladám fotky najpr super obrovského černohoráka
a pripájam sa k tomu, že bolo fakt super, ako vždy :D
Hlinkovx
12.07.09,13:54
takže banda, kto by mal záujem o stretko:
čo tak
29. AUGUSTA 2009

to už by sme mohli byť všetci vydovolenkovaní, po liečeniach, po DPHčku, pred výplatami a inými horormi.... ale ešte stále počas prázdnin
kto je za??
Hlinkovx
14.07.09,07:15
Heli,
to provokuješ, alebo konečne dondeš? :D
Hlinkovx
24.07.09,10:40
aby ste boli všetci vedeli, kedy bude stretko
Hlinkovx
27.07.09,04:13
počujte Heli a Muši,
to provokujete, alebo dondete?? :D