depesacka
01.10.07,15:17
Zdravim,
vedel by mi niekto odporucit dochazkovy system na baze odtlackov prstov na zaklade realnych skusenosti?
katka1605
01.10.07,13:52
Skúsenosti zatiaľ nemáme veľké, systém sme zaviedli minulý týždeň.
Každý pracovník ma oskenovanú ruku, takže, pokiaľ neprejde cez čítačku so svojou rukou, systém nezaznamená jeho príchod, odchod z práce.
Nechcem robiť reklamu, no skús sa informovať u firmy APIS ( www.apis.sk (http://www.apis.sk) ). Katka
Majsa8
17.05.10,11:30
Ak by som Ti mohla poradiť.....naša firma používa dochádzkový systém od spoločnosti Dochadzka.net. Máme s ním dobrú skúsenosť a mzdárky si ho pochvaľujú. :0)
Ančika
17.05.10,11:38
Skúsenosti zatiaľ nemáme veľké, systém sme zaviedli minulý týždeň.
Každý pracovník ma oskenovanú ruku, takže, pokiaľ neprejde cez čítačku so svojou rukou, systém nezaznamená jeho príchod, odchod z práce.
Nechcem robiť reklamu, no skús sa informovať u firmy APIS ( www.apis.sk (http://www.apis.sk) ). Katka
Aj my ho používame. Nemám problémy.
shampoo
17.05.10,12:29
Je to nanič odporúčam nekupovať .
Je to nespoľahlivé a aj nehygienické v čase epidémie chrípky alebo žltačky to odrovná celú fabriku.
Radšej kúpte niečo modernejšie ,toto je už história a prežitok.
Vysvetlím o čo ide:
Pred zavedením ostrej prevádzky Vám oskenuje firma jeden prst zvyčajne palec a jeden náhradný povedzme ukazovák pre prípad že si palec napríklad porežete.
Pri skenovaní musíte 3x pretiahnuť palec cez čítačku rovnako a tým dosiahnete povinnú zhodu viac ako 90 % a zapíšete sa do elektronickej databáze.
V ostrej prevádzke musíte túto zhodu dodržat tiež na 90%
Nie je to také jednoduché ako si myslíte treba tom dodŕžať „rýchlosť prsta“ ,správny uhol voči snimaču...
-rozhoduje aj taká maličkosť ako napr.upotený palec,nie každý má rovnako prekreslené ani *siločiary* na palcoch 

Keď už toto chcete zaviesť tak aspoň modernejšiu verziu kde na plôšku priložíte
palec ktorým nepohybujete a zospodu ho oskenuje laser.
Eliminujete tým aspoň niektoré chyby pracovníkov ale tá nehygiena tam zostane.