bui
01.10.07,23:40
Chcem sa spytat,
mame zamestnancov, ktory su bud na sluzobnej ceste a ked nie su, tak cerpaju nahradne volno za nadcasy....maju ich vela...
Keby uz nebol narok na nahradne volno tak je bezny prac. cas od 8 hod.do 16.30, 8 hodin denne,40 tyzdenne
1. ak zamestnanec odchadzal na sluzobnu cestu o 10 hodine,...a dorazil do zahranicia na miesto vykonu prace o 12h a robil podla prac. listu 10 hodin, mozem za cely tento den napisat do dochadzky sluz.cesta plus 2 hodiny nadcas?
2. Ak by bol tento isty pripad v sobotu, tak napisem do dochadzky 10 hodin nadcas?
3. ak zamestnanec odchadzal na sluz cestu o 14 hodine v prac.den a v ten den uz na sluz. ceste nepracoval..nema prac. list..tak mu mam dat do dochadzky, kedze v ten den nedosiel do prace ani v mieste vykonu prace 5,5 hodiny nahradne volno?
4. ak zamestnanec prisiel zo sluzobnej cesty o 12 hodine a uz nesiel do prace, mozem mu napisat 4 hodiny nahradne volno?
5. ak zamestnanec prisiel zo sluz. cesty rano o 4, a hned o 11 isiel spat, pricom prac. list hovori o 5 hodinach prace, mam dat do dochadzky 3 hod. nahradne volno?.teda od 8 do 11?
6. ak sa vratil zo sluz. cesty 1.9, teda vo sviatok..n v tento den len cestoval, tak v dochadze neevidujem nic, teda ani nadcas ani pracu vo sviatok...

Vobec neviem ako v takychto pripadoc postupovat.:confused:
bui
03.10.07,08:21
Neviem si rady ako to v dochadze vyznacit. Chcela by som poprosit niekoho kto ma v tom jasno, ci mi neporadi. Zamestnanec totiz od nas odchadza a bude si narokovat preplatenie nadcasov, kedze nemal na vsetky nahradne volno, a tiez musim s nim vysporiadat stravne listky..celkovy narok..aby som vedela kolko bude musiet vratit.

NO a podla toho ako budem hore uvedene pripady evidovat ci ako NV alebo ako pracu, podla toho sa bude odvijat aj narok na str. listky aj narok na preplatenie nadcasov...
bui
03.10.07,20:06
cely den sa vraciam k porade ci sa niekto ozval na moj problem, no nic...:mee:
olio
03.10.07,20:25
Ahoj Bui, neplač, ja ti možno veľmi neporadím, ale snáď sa nám dvom podarí rozbehnúť poradu... Myslím, že je dôležité, ako je v pracovnej zmluve zakotvené miesto výkonu práce (ak je to Bratislava) tak pracovná doba by mala plynúť už v BA a nie až po príchode na pracovisko. Na účely stravovania sa za pracovnú zmenu považuje výkon práce dlhší ako štyri hodiny...
Orsz
03.10.07,21:20
Chcem sa spytat,
mame zamestnancov, ktory su bud na sluzobnej ceste a ked nie su, tak cerpaju nahradne volno za nadcasy....maju ich vela...
Keby uz nebol narok na nahradne volno tak je bezny prac. cas od 8 hod.do 16.30, 8 hodin denne,40 tyzdenne
1. ak zamestnanec odchadzal na sluzobnu cestu o 10 hodine,...a dorazil do zahranicia na miesto vykonu prace o 12h a robil podla prac. listu 10 hodin, mozem za cely tento den napisat do dochadzky sluz.cesta plus 2 hodiny nadcas?
môžeš napísať 2 hodiny nadčas, ale tu by som to zjednodušila a dohodla si s ním ako aj s inými zamestnancami prémie za výkon práce na služobnej ceste - tieto hodiny sú už hodnotené len ako služobná cesta, kde má nárok na dennú mzdu plus stravné a preplatenie vedľajších výdavkov
2. Ak by bol tento isty pripad v sobotu, tak napisem do dochadzky 10 hodin nadcas?
napíšeš odpracovanú sobotu s príplatkom myslím, že teraz je to 50%- nie nadčas,
3. ak zamestnanec odchadzal na sluz cestu o 14 hodine v prac.den a v ten den uz na sluz. ceste nepracoval..nema prac. list..tak mu mam dat do dochadzky, kedze v ten den nedosiel do prace ani v mieste vykonu prace 5,5 hodiny nahradne volno?
niekedy je to aj na dohode so zamestnancom, ak odišiel na služobnú cestu, ale v ten deň už nepracoval na tej služobnej ceste, zaplatila by som mu akoby odpracoval normálny časový fond, teda 8 hodín, predsa nemal voľno a nešiel domov - chápem to tak, že tam len dorazil, a pracoval tam až na druhý deň
4. ak zamestnanec prisiel zo sluzobnej cesty o 12 hodine a uz nesiel do prace, mozem mu napisat 4 hodiny nahradne volno?
tiež je to o vzájomnej dohode - ale je to možné urobiť vo forme náhradného voľna
5. ak zamestnanec prisiel zo sluz. cesty rano o 4, a hned o 11 isiel spat, pricom prac. list hovori o 5 hodinach prace, mam dat do dochadzky 3 hod. nahradne volno?.teda od 8 do 11?
Ak od tej 11 hod. odpracoval tých 8 hodín, náhradné voľno by som mu už nedávala. Záleží ako máte postavenú zmluvu - či máte presne stanovený čas od kedy do kedy je pracovná doba.
6. ak sa vratil zo sluz. cesty 1.9, teda vo sviatok..n v tento den len cestoval, tak v dochadze neevidujem nic, teda ani nadcas ani pracu vo sviatok...
tu by som mu dala len nárok na stravné a výdavky spojené so služobnou cestou-teda s cestovaním. Tiež to možno riešiť vo forme prémií, ak ešte cestuje a už je deň pracovného pokoja.
Vobec neviem ako v takychto pripadoc postupovat.:confused:

Odpovede sú zvýraznené. Čo sa týka nadčasov, ak ich zamestnávateľ nenariadi, ale zamestnanec sám je aktívny, a "robí" si nadčasy, zamestnávateľ tieto nadčasy nemusí preplácať. Bolo by aj vhodné do pracovného poriadku alebo kolektívnej zmluvy zapracovať možnosť čerpania náhradného voľna, napr. že náhradné voľno si môžu vyčerpať najviac do 2 mesiacov, preplácanie nadčasov atď.
bui
03.10.07,21:51
Odpovede sú zvýraznené. Čo sa týka nadčasov, ak ich zamestnávateľ nenariadi, ale zamestnanec sám je aktívny, a "robí" si nadčasy, zamestnávateľ tieto nadčasy nemusí preplácať. Bolo by aj vhodné do pracovného poriadku alebo kolektívnej zmluvy zapracovať možnosť čerpania náhradného voľna, napr. že náhradné voľno si môžu vyčerpať najviac do 2 mesiacov, preplácanie nadčasov atď.

nasi zamestnanci maju 8 hod. prac. cas 40 hod.tyzdenne, nemaju stanovene od kedy do kedy. My sme taka mala zvlastna ..nova ..firma. Nasi zamestnanci pracuju na projektoch vacsinou v zahranici....no a tam dostavaju prac. listy...kde je uvedene kolko hodin za dany den odrobili. My mame stanovene ze maju mesacnu mzdu. Nadcasy sme im sice nenariadili, no uznavame ich, lebo ide o prace na projektoch, kde sa nikdy nevie kolko hodin denne budu pracovat, lebo ide o rozbiehanie fabrik...liniek a pod.
Teda pisem v dochadzke pocas sluz. cesty nadcas nad 8 hodin. A za to si potom ked sa vratia zo sluz. cesty cerpaju nahradne volno. Cize normalne v kancelarii vacsinou ani nie su.lebo maju tolko nadcasov ze im to vychadza tak, ze pokial neodidu na dalsi sluz. cestu, tak su doma na NV.
Ja som mala len problem s tymi dnami odchodov a prichodov zo sluz. ciest.
Ako mu to mam evidovat v dochadzke..ked pred odchodom ani po prichode urcite nebol v kancelarii...

Kde je napisane, ze ked pracuje v sobotu ..pocas sluz cesty, tak je 50 % priplatok a nie nadcas? Ja ak pracuje v sobotu, tak cely cas na prac, liste davam do nadcasov, ak pracuje na sluz. ceste cez prac. den, tak davam len hodiny nad 8 hodin do nadcasov.
Mária27
03.10.07,21:56
Nikdy mi nik nadčasy na služobnej ceste nepreplatil - ani doma, ani v zahraničí.
bui
03.10.07,22:02
a mala si nejaky prac. list? o tom ze si pracovala napr.14 hdin?
Ani mojmu manzelovi ked je na sluz. ceste a v noci maju pracovne posedenie nikto nic nepreplati...no my meme vyslove prac. listy...ze prisiel do fabiky o 8 napr. a odchadzal o 22.h.. apod...vola sa to timesheet
Mária27
03.10.07,22:23
Ani na žiaden list sa ma nikto nikdy nepýtal. Keď som na služobke, takmer vždy mám pracovné večere - napríklad. Po rokovaní mám tak hodinu na prezlečenie.
bui
03.10.07,22:27
ale pre nas su tie prac. listy podkladom pre fakturaciu..cize sa nemozeme tvarit ze nie su...
Mária27
03.10.07,22:40
Fakturácia inej firme je predsa niečo iné ako výplata zamestnancom.
Máme stanovenú mzdu a nadčasy (nad určitú triedu) akože v nej. Keď som na služobke, aj tak nie som večer doma. A do cudziny sa každý rad pozrie za služobné peniaze - inak, to stravné a vreckové nie je tiež na zahodenie.
bui
04.10.07,00:28
jasne ze fakturacia a mzdy to je nieco ine. Ja len ze sa nemozeme tvarit ze zamestnanec nemal nadcasy, a ked sme mu ich vyslovene nenariadili...
... ma velakrat odrobene aj 14 hodin a aj soboty aj nedele..na sluzobnej ceste a dolozene prac. listami...cize bolo by od nas nefer, kebyze sa tvarime ze robil 8 hodin, dostane mesacnu mzdu a je vybaveny...a pritom makal do roztrhania tela...kompenzujeme mu to teda nahradnym volnom....ked pride zo sluzobky, tak si oddychne...
Tie nadcasy musel robit, lebo objednavatel sluzby to vyzadoval, ked mal nejaky termin na rozbehnutie linky napr....
olio
04.10.07,03:45
jasne ze fakturacia a mzdy to je nieco ine. Ja len ze sa nemozeme tvarit ze zamestnanec nemal nadcasy, a ked sme mu ich vyslovene nenariadili...
... ma velakrat odrobene aj 14 hodin a aj soboty aj nedele..na sluzobnej ceste a dolozene prac. listami...cize bolo by od nas nefer, kebyze sa tvarime ze robil 8 hodin, dostane mesacnu mzdu a je vybaveny...a pritom makal do roztrhania tela...kompenzujeme mu to teda nahradnym volnom....ked pride zo sluzobky, tak si oddychne...
Tie nadcasy musel robit, lebo objednavatel sluzby to vyzadoval, ked mal nejaky termin na rozbehnutie linky napr....
ale tá mesačná mzda môže byť 8100, alebo aj 50 000...;) a práve v tejto škále sa dajú zakomponovať aj povinnosti, aj tzv. práca od nevidím do nevidím
Llívia
04.10.07,05:22
Pôvodca textu príspevku: bui
1. ak zamestnanec odchadzal na sluzobnu cestu o 10 hodine,...a dorazil do zahranicia na miesto vykonu prace o 12h a robil podla prac. listu 10 hodin, mozem za cely tento den napisat do dochadzky sluz.cesta plus 2 hodiny nadcas?
môžeš napísať 2 hodiny nadčas, ale tu by som to zjednodušila a dohodla si s ním ako aj s inými zamestnancami prémie za výkon práce na služobnej ceste - tieto hodiny sú už hodnotené len ako služobná cesta, kde má nárok na dennú mzdu plus stravné a preplatenie vedľajších výdavkov

Ak je pracovná doba určená od 8.00 do 16.30, tak aj cesta na miesto výkonu práce, t. j. doba od 10.00 do 12.00 sa považuje za výkon práce.

2. Ak by bol tento isty pripad v sobotu, tak napisem do dochadzky 10 hodin nadcas?
napíšeš odpracovanú sobotu s príplatkom myslím, že teraz je to 50%- nie nadčas,

Za sobotu ani nedeľu podľa Zákonníka práce nie sú žiadne príplatky. Je to nadčas.


5. ak zamestnanec prisiel zo sluz. cesty rano o 4, a hned o 11 isiel spat, pricom prac. list hovori o 5 hodinach prace, mam dat do dochadzky 3 hod. nahradne volno?.teda od 8 do 11?
Ak od tej 11 hod. odpracoval tých 8 hodín, náhradné voľno by som mu už nedávala. Záleží ako máte postavenú zmluvu - či máte presne stanovený čas od kedy do kedy je pracovná doba.

Podľa Zákonníka práce: § 92 Nepretržitý denný odpočinok 3) Zamestnancovi, ktorý sa vrátil z pracovnej cesty po 24. hodine sa poskytne čas na nevyhnutný odpočinok od skončenia pracovnej cesty do nástupu do práce v rozsahu osem hodín, a ak tento čas spadá do pracovného času zamestnanca, aj náhrada mzdy vo výške jeho priemerného zárobku.
mončok
04.10.07,07:38
Dobrý deň.
Chcela by som sa opýtať, máme zamestnanca, vodiča motorového vozidla, ktorý rozváža vyrobený tovar zákazníkom po celom Slovensku. V zmluve má určený 8 - hod. pracovný čas. Ide mi vlastne o to, že či sa mu má z odpracovanej doby odrátať pol hodina na obed, napr. ak je na ceste 10 hodín, tak či mu mám rátať 9,5 hod. Zamestnávateľ mu vždy tú pol hodinu odrátaval a ja neviem či je to správne. Ostatný zamestnanci majú tiež 8 - hod. pracovnú dobu + pol hodinu na obed.
mončok
04.10.07,08:42
Prosíím. Nikto mi neodpovie?