Pohar
02.10.07,09:57
Prosím poradte, videla som v televízii zubnú kefku,ktorá svieti po dobu, počas ktorej by ste si mali umývať zuby. Prosím poznáte ju? ak áno, napíšte mi prosím jej názov. Vďaka. Videla som to u dieťaťa - chcem to pre dcéru. Svieti to napríklad 3 minúty - teda 3 minúty si bude umývať zuby.
duves
02.10.07,08:46
To snad vyjde lacnejsie ratat do 180. Alebo si nastavit budik:) .
tiny77
02.10.07,09:12
kupila som balik kvalitnych zubnych past (e..x), aj s kefkami a boli k nim pribalene presypacie hodiny 2 minutove. Kazde cudo tri dni trva, i toto trvalo cca asi tyzden, pokial mojich synov bavilo merat si cas pri umyvani zubkov. potom to vzdali :) Ale mam krasnu nalepku s hodinami v kupelni :)
Chobot
02.10.07,09:16
Prosím poradte, videla som v televízii zubnú kefku,ktorá svieti po dobu, počas ktorej by ste si mali umývať zuby. Prosím poznáte ju? ak áno, napíšte mi prosím jej názov. Vďaka. Videla som to u dieťaťa - chcem to pre dcéru. Svieti to napríklad 3 minúty - teda 3 minúty si bude umývať zuby.

No, neviem, či to u nás dostaneš. Našiel som takéto niečo (samozrejme Made in China):

http://sinorun.en.alibaba.com/product/50343228/200186193/New_Products/Flashing_Toothbrush.html

http://tianxian.en.alibaba.com/product/50388453/51853305/Oral_Care/Flash_Toothbrush.html

Ale existujú elektrické zubné kefky, ktoré majú časovač, napr. OralB:

http://www.oral-b.com/de/products/power/products_plakcontrol.asp

http://www.oral-b.com/de/products/power/products_triumph.asp

Táto detská napríklad hraje melódiu počas dvoch minút:

http://www.oral-b.com/de/products/power/products_kidspower.asp
andi
02.10.07,09:19
Takúto zubnú kefku som videla v predajni Dráčik za 100,- Sk.
Pohar
02.10.07,09:26
ďakujem tak som si zavolala do predajne - dráčik, a majú ich tam. takže to idem pozrieť, vraj stojí 99 sk. Vďaka za rady.
Olice
02.10.07,09:52
Prosím poradte, videla som v televízii zubnú kefku,ktorá svieti po dobu, počas ktorej by ste si mali umývať zuby. Prosím poznáte ju? ak áno, napíšte mi prosím jej názov. Vďaka. Videla som to u dieťaťa - chcem to pre dcéru. Svieti to napríklad 3 minúty - teda 3 minúty si bude umývať zuby.
No, je iste zaujímavé pre dieťa, že tá kefka svieti, ale na tri minúty sa dajú nastaviť aj minútky alebo niečo podobné. Dôležitejšie je, či má tá kefka správny tvar aby si dieťa mohlo tie zúbky správne vyčistiť. Tuším sa to vyrába v Číne, no neviem, či by som to kúpil...
Ale je to samozrejme na Tebe. Toto je len môj názor, tak trochu mimotemy .
Pohar
02.10.07,14:35
No, je iste zaujímavé pre dieťa, že tá kefka svieti, ale na tri minúty sa dajú nastaviť aj minútky alebo niečo podobné. Dôležitejšie je, či má tá kefka správny tvar aby si dieťa mohlo tie zúbky správne vyčistiť. Tuším sa to vyrába v Číne, no neviem, či by som to kúpil...
Ale je to samozrejme na Tebe. Toto je len môj názor, tak trochu mimotemy .

ja viem je z Číny, ved uvidím. teraz máme z lekárne, takže niečo vymyslím. ono je to motivačné - svieti a dieta to donúti toľko si umývať zuby, a nie ledabolo.
Kazu
02.10.07,17:04
mimotemy Jáj, Pohar, odpusti, že to vytáram do sveta. Ináč by mi to vyvalilo bok. Ja viem, že pre teba to je dôležité ale strašne som sa nasmiala, keď som čítala, že pohar zháňa zubnú kefku.:--- Aj ja pôjdem do Dráčika, len dúfam, že keď je čínska tak mi vnučku neotrepe elektrina.:eek:
Pohar
02.10.07,17:50
mimotemy Jáj, Pohar, odpusti, že to vytáram do sveta. Ináč by mi to vyvalilo bok. Ja viem, že pre teba to je dôležité ale strašne som sa nasmiala, keď som čítala, že pohar zháňa zubnú kefku.:--- Aj ja pôjdem do Dráčika, len dúfam, že keď je čínska tak mi vnučku neotrepe elektrina.:eek:
teraz neviem či to mám brať v dobrom alebo...ako výsmech (že som hlúpa?)? ale snáď v dobrom
danushka
02.10.07,18:15
teraz neviem či to mám brať v dobrom alebo...ako výsmech (že som hlúpa?)? ale snáď v dobrom
Jasnačka, že to máš brať v dobrom! Ja som sa dnes najlepšie zasmiala vďaka Tebe a KAZU...:D
judita1971
02.10.07,19:31
Pohár, viem čo je to motivovať deti aby si umývali zúbky, a tá svietiaca je dobrý nápad, a keby dačo, vo štvrtok idem do Dráčika a mrky mrk urobím na tú zubnú kefku. :) , len dúfam, že to nebude chcieť aj môj starší syn.
Lebo budem musieť urobiť dvakrát Mrk- mrk. Dobrý nápad na Mikuláša - k tým sladkostiam, a o chvíľu je tu. Ešte raz ďakujem za dobrý nápad.
Kazu
02.10.07,21:05
teraz neviem či to mám brať v dobrom alebo...ako výsmech (že som hlúpa?)? ale snáď v dobrom

Pohar, to vôbec nebolo v zlom, bolo to dokonca inšpirujúce. Ja sa tiež po tej kefke pôjdem pozrieť. Mne len prišlo strašne smiešne, že pohár zháňa zubnú kefku :--- , lebo ja mám v kúpeľni zubnú kefku v pohári. Tak preto ten obrovský :D :D :D :D :D :D
Pohar
03.10.07,14:57
jasné ja viem že to nebolo v zlom. pekný nákup svietiacich kefiek. stojí 99 sk. a svieti 1 minútu. takže zapíname 2 x - na horné zuby a dolné. len neviem kolko vydrží, a baterka je asi nevymenitelna.:mee:
ekopo
03.10.07,15:20
jasné ja viem že to nebolo v zlom. pekný nákup svietiacich kefiek. stojí 99 sk. a svieti 1 minútu. takže zapíname 2 x - na horné zuby a dolné. len neviem kolko vydrží, a baterka je asi nevymenitelna.:mee:
Je to zaújmavý nápad, hlavne pre deti - s tým svietením. A to že baterka vydrží veľmi málo s tým si hlavu nelámte, v Číne je už vo vývoji kefka na 220 V. Otázka je, kto, alebo čo vydrží dlhšie. Zatiaľ je len na jedno použitie.

p.s. prosím neberte môj príspevok vážne :)