nikitaf
02.10.07,13:14
Ahojte poradaci, prosim potrebujem poradit. Mam zivnostnika ktory podnika v oblasti kancelarskeho tovaru, ktory na zaklade objednaky dovezie priamo zakaznikom. Je nutne mat aj registracnu pokladnu ked napr. privezie tovar a uhradia mu fakturu v hotovosti? Alebo mu staci vystavit PPD? Mozno blba otazka ale nemam v tom nejak jasno. Dakujem velmi pekne
JAJA11
02.10.07,11:17
Ahojte poradaci, prosim potrebujem poradit. Mam zivnostnika ktory podnika v oblasti kancelarskeho tovaru, ktory na zaklade objednaky dovezie priamo zakaznikom. Je nutne mat aj registracnu pokladnu ked napr. privezie tovar a uhradia mu fakturu v hotovosti? Alebo mu staci vystavit PPD? Mozno blba otazka ale nemam v tom nejak jasno. Dakujem velmi pekne

Ak vždy vystavuje faktúru a príjmový pokladničný doklad, nemusí mať reg.pokladňu. :rolleyes:
ekopo
02.10.07,11:45
Je pravda, že podľa vyhlášky sa za úhradu v hotovosti nepovažuje úhrada pohľadávky, ale v niektorých prípadoch je ekonomicky výhodnejšie a jednoduchšie mať ERP namiesto VF, hlavne ak je tých FA viac. Platba za vedenie účtovníctva sa pri evidovaní VF a následne PPD nemusí vyplatiť, hlavne ak sa účtuje podľa položky
hanelie
02.10.07,11:52
ak nemá prevádzku /predajňu/ tak nemusí mať ERP, vtedy verzia: FA + PPD:)
nikitaf
02.10.07,11:58
dakujem za rady, len nejak nechapem prispevku ekopa, som nejaka zabrzdena tusim dnes :)
nikitaf
02.10.07,12:00
prevadzku nema, ma len sklad, kde skladuje svoj tovar a z tade ho aj vozi svojim zakaznikom
ekopo
02.10.07,12:06
Nadviažem na svoj príspevok č. 3. Ak vystaví denne len 5 VF aj s PPD, je to na zaúčtovanie do PD 5 riadkov (nehovorím ešte o zaevidovaní do knihy VF). Pri platbe za účtovníctvo za 1 riadok cca 15,-Sk (podpriemer) je to za 21 dní 1.575,- Sk. Pri zaevidovaní do ERP a pri účtovaní dennej uzávierky do PD je do 21 zápisov t.j. 315,- Sk. Rozdiel je 1.260,-Sk. Pri cene ERP 10.000,-Sk je návratnosť prostriedkov cca po 8 mesiacoch. Musím podotknúť, že vôbec nepočítam s nejakým "skupinovým" jedným zápisom uhradených VF za deň od rôznych odberatelov.
Samozrejme nemusí mať ERP, ale môže.

p.s. čo nechápeš konkrétne?
hanelie
02.10.07,12:11
sorry:D
Johanka
02.10.07,12:16
Ahojte poradaci, prosim potrebujem poradit. Mam zivnostnika ktory podnika v oblasti kancelarskeho tovaru, ktory na zaklade objednaky dovezie priamo zakaznikom. Je nutne mat aj registracnu pokladnu ked napr. privezie tovar a uhradia mu fakturu v hotovosti? Alebo mu staci vystavit PPD? Mozno blba otazka ale nemam v tom nejak jasno. Dakujem velmi pekne
Čítaj, tu je všetko vysvetlené
http://www.porada.sk/search.php?searchid=3864867
nikitaf
02.10.07,12:21
aha uz asi viem co tym chces povedat. dufam :D
ale on si neplati uctovnicku od poloziek, ale budem mu ju robit ja, teda dufam ze to zvladnem :) a ja budem mat "pausal" ak si to myslel tak :)
nikitaf
02.10.07,12:24
dakujem velmi pekne za rychle odpovede, ste moc zlatucky
ekopo
02.10.07,12:27
aha uz asi viem co tym chces povedat. dufam :D
ale on si neplati uctovnicku od poloziek, ale budem mu ju robit ja, teda dufam ze to zvladnem :) a ja budem mat "pausal" ak si to myslel tak :)
Ano tak som to myslel, ale tých položiek v prípade VF môže byť veľa a v prípade paušálu je lepšia druhá "verzia". :)
ekonom99
02.10.07,12:37
za úhrady faktúry v hotovosti stačí vystaviť PPD (je dobré si vypýtať kopiu príjmoveho dokladu od platiaceho). Vietnamci na trhu nevystavujú faktúry, preto majú RP.
nikitaf
02.10.07,12:39
no vzhladom na moju prax (nulovu) je lepsia ta druha verzia :D, jemu sa to sakra oplati a mne tiez, nakolko sa vela naucim, obe strany su spokojne... :)