tažko
02.10.07,20:03
Chcel by som si vybrať živnosť na pomocné stavebné práce potrebujem k
tomu podnikateľský zámer vedel by mi niekto pomôcť? Vôbec neviem k
čomu je pre pomocného robotníka podnikateľský zámer. Som rád že ako-tak
viem písať nie to vypracovať pod.zám. Za pomoc ďakujem.
veronikasad
02.10.07,18:11
Chcel by som si vybrať živnosť na pomocné stavebné práce potrebujem k
tomu podnikateľský zámer vedel by mi niekto pomôcť? Vôbec neviem k
čomu je pre pomocného robotníka podnikateľský zámer. Som rád že ako-tak
viem písať nie to vypracovať pod.zám. Za pomoc ďakujem.

Zrejme ťa zamestnávateľ - aby nemusel za teba platiť odvody ako za zamestnanca - nahovoril na živnosť a chceš získať dotáciu od Úradu práce. Vzor na pomocné práce som na PORADe nenašla.
Neviem odkiaľ si, ale viem že na Úrade práce sú ústretoví. Dnes som mala robiť jednému klientovi PZ na obchodného zástupcu a prišiel s prefoteným vypracovaným PZ z úradu práce, ktorý sme len prispôsobili na jeho podmienky.

-------
Veronika
dilema
26.09.11,17:35
Hmm, tak asi ako na ktorom UP :) presne taky PZ zhanam, na obchodneho zastupcu, nedalo by sa? uz by som to nalatala len na svoje potreby...
pafendorf
26.09.11,17:39
Avsak na kurze podnikatelsky zamer vam daju strukturu podnikatelskeho zameru a este aj vzor a uz len upravit si podla seba , ja mam este doteraz CD cko s celym kurzom co sa preberalo ...
dilema
28.09.11,16:50
tak diky, som fakt zvedava, lebo zatiam mi ani nevedeli odpovedat na otazky, ci na tu cinnost ktoru chcem vykonavat mozem vobec pouzit dane prostriedky, tak dufam, ze na tom kurze sa to dozviem....nie vsade to asi funguje tak ako by malo, hmm...
pafendorf
28.09.11,17:02
no na kurze sa tiez toho vela nedozvies , nam povedali ze telefon si mozme dat ale nie pausal len MT ! ja som si dal a pri schvalovani PZ mi ho v momente skrtla ...
dilema
04.10.11,10:25
veru som sa vela nedozvedela :) aj na test len nazvy zakonnikov, akoze super :D uz to nejak flakaju, alebo chcu usetrit aby sme neporobili testy :) tak uvidime, ked uz som sa dala na boj, tak musim bojovat :D uvidim co mne vsetko poskrtaju :)