Matka
23.02.05,14:04
Neviete mi poradit co by mohlo sposobovat ze vo vykaze o prijmoch a vydavkoch mi Alfa ukazuje inu sunu za prevadzkovu reziu a platby do fondov ako je uvedene v penaznom denniku?
Totiz sumy v penaznom denniku zodpovedaju sumam v prehlade - Prijmy a vydavky textovo ale do vykazu o prijmoch a vydavkoch uz ta ista suma nejde. Poradte som z toho na mrtvicu!
Janca
23.02.05,13:06
Co Ti zatial mozem poradit ja je, ze hadam skus zavolat do Krosu, maju tam pre kazdy software samostatneho poradcu.
UCET
23.02.05,16:19
Neviete mi poradit co by mohlo sposobovat ze vo vykaze o prijmoch a vydavkoch mi Alfa ukazuje inu sunu za prevadzkovu reziu a platby do fondov ako je uvedene v penaznom denniku?
Totiz sumy v penaznom denniku zodpovedaju sumam v prehlade - Prijmy a vydavky textovo ale do vykazu o prijmoch a vydavkoch uz ta ista suma nejde. Poradte som z toho na mrtvicu!
taka blbost ale mozno??? ked si davas tlac vykazu vpravom hornom rohu skus tlacidlo prepocitaj mozno pomoze aj ked moc neverim
slnko
23.02.05,17:28
Neviete mi poradit co by mohlo sposobovat ze vo vykaze o prijmoch a vydavkoch mi Alfa ukazuje inu sunu za prevadzkovu reziu a platby do fondov ako je uvedene v penaznom denniku?
Totiz sumy v penaznom denniku zodpovedaju sumam v prehlade - Prijmy a vydavky textovo ale do vykazu o prijmoch a vydavkoch uz ta ista suma nejde. Poradte som z toho na mrtvicu!Nemáš náhodou v peňažnom denníku niekde zadanú nesprávne sumu? t.j. tam sú tri políčka - základ DPH > DPH > rozdiel. Nemáš niekde sumu v tom políčku rozdiel? Ten rozdiel signalizuje, že je nesprávne zadaná suma a toto môže byť príčinou. Lebo, čo máš v základe, máš asi aj v prevádzkovej réžii, t.j. aj v prehľade, ale do výkazu o príjmoch a výd. ti môže brať aj ten rozdiel.http://www.porada.sk/images/icons/icon7.gif