Matyi
03.10.07,09:41
Som zamestnaní ako údržbár,v pracovnej zmluve nemám zahrnuté vykonávanie strážnickej služby.Ja som v nedeľu strážnickú službu vykonával.Počas pracovnej doby som opustil areál,začo som dostal upozornenie za závažné porušenie pracovnej disciplíny.V prípade opätovného porušenia akejkoľvek pracovnej disciplíny zamestnávateľ ukončí môj pracovný pomer.Chcem sa spýtať kedy zaniká platnosť tohto upozornenia.
Chobot
03.10.07,07:54
Som zamestnaní ako údržbár,v pracovnej zmluve nemám zahrnuté vykonávanie strážnickej služby.Ja som v nedeľu strážnickú službu vykonával.Počas pracovnej doby som opustil areál,začo som dostal upozornenie za závažné porušenie pracovnej disciplíny.V prípade opätovného porušenia akejkoľvek pracovnej disciplíny zamestnávateľ ukončí môj pracovný pomer.Chcem sa spýtať kedy zaniká platnosť tohto upozornenia.

Zjednodušene možno povedať, že po 6 mesiacoch (ZP § 63):

(1) Zamestnávateľ môže dať zamestnancovi výpoveď iba z dôvodov, ak

a) ...
...

e) sú u zamestnanca dôvody, pre ktoré by s ním zamestnávateľ mohol okamžite skončiť pracovný pomer, alebo pre menej závažné porušenie pracovnej disciplíny; pre menej závažné porušenie pracovnej disciplíny možno dať zamestnancovi výpoveď, ak bol v posledných šiestich mesiacoch v súvislosti s porušením pracovnej disciplíny písomne upozornený na možnosť výpovede.

To ale neznemaná, že ak závažne porušíš prac. disciplínu napr. o 9 mesiacov, tak nemôžeš dostať výpoveď pre závažné porušenie pracovnej disciplíny.
hanelie
03.10.07,13:43
Som zamestnaní ako údržbár,v pracovnej zmluve nemám zahrnuté vykonávanie strážnickej služby.Ja som v nedeľu strážnickú službu vykonával.Počas pracovnej doby som opustil areál,začo som dostal upozornenie za závažné porušenie pracovnej disciplíny.V prípade opätovného porušenia akejkoľvek pracovnej disciplíny zamestnávateľ ukončí môj pracovný pomer.Chcem sa spýtať kedy zaniká platnosť tohto upozornenia.


v pracovnej zmluve nemám zahrnuté vykonávanie strážnickej služby
jasné porušenie pracovnej zmluvy zo strany ZĽ - a !!! tým môžeš oponovať, v dnešnej dobe sa to už berie prísnejšie ako za čias minulých, keď sme robili všetci všetko / trochu prehnané /
Chobot
03.10.07,14:33
jasné porušenie pracovnej zmluvy zo strany ZĽ - a !!! tým môžeš oponovať, v dnešnej dobe sa to už berie prísnejšie ako za čias minulých, keď sme robili všetci všetko / trochu prehnané /

Nenapísal, za akých okolností došlo k tomu, že mu nariadil strážnu službu. Mohol sa zamestnávateľ opierať o § 55 ods. 4:

"(4) Zamestnávateľ môže preradiť zamestnanca aj bez jeho súhlasu na čas nevyhnutnej potreby na inú prácu, ako bola dohodnutá, ak je to potrebné na odvrátenie mimoriadnej udalosti alebo na zmiernenie jej bezprostredných následkov."
majuľa
23.02.08,10:47
na vykon stražnej služby musíš mať odbornu spôsobilosť a iné potvrdeńia
Tifanny1
24.06.10,20:47
Kamarátku chcú vykopnut a kolegyna jej pocas smeny ublizila pricom si chrbticu a nohu nahlasila to ako prac uraz bola u lekara a na policii,ZL ju chce vykopnut nevedel ako tak jej dali Upoz. na MV z dôvodu ze opustila pracovisko bez toho aby to nahlasila veducej a pacienti ze ostali bez odborneho dozoru. Sanitarky nie su odb. dozor?Isla pritom odniest spravu lekarovi nakolko ju rano poverila vedúca vybav. toho pacienta, ale v case ked tam isla odniest spravu tak bola vedúcia mimo pracoviska. Jej kolegyne bezne chodia k tomu lekarovi odniest spravu a nevypisuju si priepustku ci to oznamia vedúcej neviem. Lekar je na tej istej alebo vedlajsej ulici. Zdrzala sa tam cca 30 min.Dostala Upoz na mV za zavazne porus. PD z dôvodu ze odisla bez suhl. VO z pracoviska a nechala oddel. bez odborneho dozoru V praci nemaju spravny zavedeny system zapisovania a odpisovania priepustky davaju len ked idu k lekarovi nikdy to telef nehlasili zastupkyni veducej, ani vedúcej ze idu odniest spravu k lekarovi, chodili si cez prac, dobu po deti do skoly,co je prac. poriadku zakazane len jej je všetko vytykane a dostala uz 2x upoz na MV v r 2009 a teraz.Co mi odporucite ako napisat odvolanie na upoz. do kolkych dni je ho potrebne dat do 15 ci 30?mozem sa ohradit na diskrim. urade ale na IP mam rozpisat ako si iny zvyhodneni lebo sa s vedúcou aj v súkromi doma navstevuju? ako napisat odvolanie? Ďakujem
Tifanny1
24.06.10,20:53
Kamarátku chcú vykopnut a kolegyna jej pocas smeny ublizila pricom si chrbticu a nohu nahlasila to ako prac uraz bola u lekara a na policii,ZL ju chce vykopnut nevedel ako tak jej dali Upoz. na MV z dôvodu ze opustila pracovisko bez toho aby to nahlasila veducej a pacienti ze ostali bez odborneho dozoru. Sanitarky nie su odb. dozor?Isla pritom odniest spravu lekarovi nakolko ju rano poverila vedúca vybav. toho pacienta, ale v case ked tam isla odniest spravu tak bola vedúcia mimo pracoviska. Jej kolegyne bezne chodia k tomu lekarovi odniest spravu a nevypisuju si priepustku ci to oznamia vedúcej neviem. Lekar je na tej istej alebo vedlajsej ulici. Zdrzala sa tam cca 30 min.Dostala Upoz na mV za zavazne porus. PD z dôvodu ze odisla bez suhl. VO z pracoviska a nechala oddel. bez odborneho dozoru V praci nemaju spravny zavedeny system zapisovania a odpisovania priepustky davaju len ked idu k lekarovi nikdy to telef nehlasili zastupkyni veducej, ani vedúcej ze idu odniest spravu k lekarovi, chodili si cez prac, dobu po deti do skoly,co je prac. poriadku zakazane len jej je všetko vytykane a dostala uz 2x upoz na MV v r 2009 a teraz.Co mi odporucite ako napisat odvolanie na upoz. do kolkych dni je ho potrebne dat do 15 ci 30?mozem sa ohradit na diskrim. urade ale na IP mam rozpisat ako si iny zvyhodneni lebo sa s vedúcou aj v súkromi doma navstevuju? ako napisat odvolanie? Ďakujem
este sa chcem spytat ked sa odvolali na interny prac. poriadok a nam ho nedali resp no nemame k dispozicii a presne neviem co je v tom bode uvedene. Ako sa k tomu mozem dostat mozem to od nich popytat maju mi dat 1 vyhotovenie pre mojho pravnika mozem sa pozerat do svojho os. spisu a robit si z neho kopie? Mozem sa na to pozriet iba ja ci aj moj rodinný na spde? kro nas moze zastupovat aj obcak kt nie je pravnik alebo osoba ke si splnomocnim a poverim?
Tifanny1
27.06.10,20:49
Chcem sa spýtať ked zam-teľ nemá zavedený systém vypisovania priepustiek pri odchode z pracoviska na vybavenie pracovných zalezitosti a to odnesenie spravy napr. lekarovi o par blokov dalej od pracoviska a zam-tel ho rano poveri vybavenim pacienta a neda mu vypisat priepustku lebo to od nikoho nikdy nevyzadoval a zrazu dostane po niekolkych dnoch upozornenie na MV ze opustil pracovisko a ze ho nechal bez odb. dozoru co robit poradte prosim dakujem
Tifanny1
27.06.10,20:52
Ako konať ak zam- covi počas výkonu služby ublizi kolega a jemu sa stane uraz! Kde sa treba odvolat ako postupovat a na co ma zamestnanec narok co ma za povinnosť- ďakujem!
Stanislav 1975
27.06.10,20:54
Ako konať ak zam- covi počas výkonu služby ublizi kolega a jemu sa stane uraz! Kde sa treba odvolat ako postupovat a na co ma zamestnanec narok co ma za povinnosť- ďakujem!

V prvom rade jednoznačne zavolať policajtov, nakoľko sa može jednať o trestný čin ublíženia na zdraví, príp. pokus o vraždu-podľa okolností...
Chobot
28.06.10,14:46
Chcem sa spýtať ked zam-teľ nemá zavedený systém vypisovania priepustiek pri odchode z pracoviska na vybavenie pracovných zalezitosti a to odnesenie spravy napr. lekarovi o par blokov dalej od pracoviska a zam-tel ho rano poveri vybavenim pacienta a neda mu vypisat priepustku lebo to od nikoho nikdy nevyzadoval a zrazu dostane po niekolkych dnoch upozornenie na MV ze opustil pracovisko a ze ho nechal bez odb. dozoru co robit poradte prosim dakujem


Ako konať ak zam- covi počas výkonu služby ublizi kolega a jemu sa stane uraz! Kde sa treba odvolat ako postupovat a na co ma zamestnanec narok co ma za povinnosť- ďakujem!

Prečo píšeš o tom istom probléme v rôznych témach??? Potom problém rozkúskuješ na drobné časti a ten kto ti chce poradiť nevie súvislosti.

Príspevky som ti spojil do jednej témy.
Tifanny1
06.07.10,20:50
Prečo píšeš o tom istom probléme v rôznych témach??? Potom problém rozkúskuješ na drobné časti a ten kto ti chce poradiť nevie súvislosti.

Príspevky som ti spojil do jednej témy.

Nikto mi tu nepisal preto som to rozkuskovala.
Jedna sa o proste o kamaratku ktoru diskriminujú v praci chcu ju silou mocou vyhodit hladaju si vsetko mozne napr ze odisla bez priepustky, pricom tento system nemali zauzivany a ustne je vedúca poverila. Vedúca burcuje proti nej kolegyne nakolko vedúca ma neiste miesto a hrozi prepustanie chce kamosku vyhodit hlada na nej chyby aj banalnosti uz dlhsiu dobu rok ci viac. stahuje jej premie dava jej menej platene smeny a burcuje proti nej kolektiv. Napisali jej upozornenie, nema pristup k prevadz. poriadku a dôlezitym dokumentom. Chcela by som sa pozriet coho sa tyka tie pokyny - co tam je uvedene v spomenutom upozorneni lebo prev. podmienky su vsade ine. Je mozne to ziadat od zamestnavatela aby to pozical ci predlozil zamestnancovi? mozno si z toho robit kopie? Dokonca kolegyne nechcu spolupracovat a jedna jej aj ublizila v praci pricom si poranila chrbticu a ma bolesti od narazu. Bola aj na vysetreni. Kolegynu nijak nepostihli nesiahli jej premie ani nic hoci jej stahuju za vsetky nedostatky aj za take ktore robia kolegyne bezne! Ako sa treba odvolat kde co tam nezabudnút spomenuť? akých zákonov a § sa držať! Možno sa obratit aj na antidiskriminačný zákon?