Dana7
03.10.07,10:42
Ahojte poraďáci,

prosím poraďte s takýmto problémom.:
Včera sme prihlásili novú zamestnankyňu so skúšobnou dobou 3 mesiace. Ona bola dnes na úrade práce a tam jej povedali, že ak má inú prácu a u nás jej beží skúšobná doba, tak môže okamžite ukončiť u nás PP.
Ona s tým dnes došla do práce, ale v zákone sa hovorí o tom, že by nám to mala dať vedieť spravidla aspoň 3 dni vopred. Týmto nám teraz spôsobila narušenie chodu prevádzky. Akým spôsobom sa vieme brániť. Ak nepríde tie 3 dni, tak jej akurát môžeme písať absenciu a nedáme jej výstupné doklady. Ale máme nejakú páku na to, aby sme ju prinútili tie 3 dni ešte odpracovať, kým zoženieme náhradu.

Ďakujem
Chobot
03.10.07,09:03
Ahojte poraďáci,

prosím poraďte s takýmto problémom.:
Včera sme prihlásili novú zamestnankyňu so skúšobnou dobou 3 mesiace. Ona bola dnes na úrade práce a tam jej povedali, že ak má inú prácu a u nás jej beží skúšobná doba, tak môže okamžite ukončiť u nás PP.
Ona s tým dnes došla do práce, ale v zákone sa hovorí o tom, že by nám to mala dať vedieť spravidla aspoň 3 dni vopred. Týmto nám teraz spôsobila narušenie chodu prevádzky. Akým spôsobom sa vieme brániť. Ak nepríde tie 3 dni, tak jej akurát môžeme písať absenciu a nedáme jej výstupné doklady. Ale máme nejakú páku na to, aby sme ju prinútili tie 3 dni ešte odpracovať, kým zoženieme náhradu.

Ďakujem

NEmáte sa ako bráni, dokonca ani absenciu jej nemôžete písať. Podľa ZP tie tri dni sú len doporučením, nie je to povinnosť oznámiť skončenie PP tri dni vopred. Ona kľudne môže ráno priniesť písomne oznámenie o skončení PP v skúš dobe.

Bohužiaľ, tá skúšobná doba je taká dvojsečná zbraň. Na jednej strane dáva možnosť zametnávateľovi spoznať zamestnanca a v prípade nespokojnosti ho v rámci skúš. doby prepustiť bez uvedenia dôvodu, na druhej strane ale musí rátať s rizikom, že to môže urobiť aj zamestnanec, ak sa mu práca nepozdáva.

Ak chcete toto riziko eliminovať, treba uzatvoriť PP bez skúšobnej doby, ZP to umožňuje.

Ak ak jej nedáta výstupné doklady, porušíte ustanovenia ZP práve vy.
zsazsula
25.11.07,10:57
ahojte ja mam opačný prípad chceme zo zamestnancom rozviazať PP v skúšobnej dobe je mi jasné že mu to môžem poslať doporučene a nepotrebujem ani jeho podpis ,ale my máme takého zamestnanca ,ktorý sa vyhýba už týždeň z práce ,prišiel sa ospravedlniť a pripankať sa spať do práce súhlasili sme a že dnes nastúpi na svoju smenu ,ale neprišiel a otázka znie ak ho odhlásim a on mi papier o skončení PP poštou neprevezme tak aj potom je platná výpoveď.
Ď. pekne
Zoltán Kovács
25.11.07,11:37
ahojte ja mam opačný prípad chceme zo zamestnancom rozviazať PP v skúšobnej dobe je mi jasné že mu to môžem poslať doporučene a nepotrebujem ani jeho podpis ,ale my máme takého zamestnanca ,ktorý sa vyhýba už týždeň z práce ,prišiel sa ospravedlniť a pripankať sa spať do práce súhlasili sme a že dnes nastúpi na svoju smenu ,ale neprišiel a otázka znie ak ho odhlásim a on mi papier o skončení PP poštou neprevezme tak aj potom je platná výpoveď.
Ď. pekne

Čudujem sa, že napriek týždennej absencii, ste ho zobrali späť. Vtedy keď bol porsíkať ste mu mali dať do ruky výstupné papiere spolu s rozviazaním prac.pomeru v skúšobnej dobe.
Ale v tomto prípade si myslím, že nie je potrebné čakať na prevzatie rozviazania PP v skúšobnej dobe. Neprevzatie rozviazania prac.pomeru podľa mňa počas skúš.dobe nemá vplyv na dátum ukončenia.
zuso
25.11.07,21:16
Mám trošku iný problém, prosím poraďte mi.
Zamestnanec je zamestnaný 3 dni riadne chodí do práce, a na 4. deň doniesie PN. Má zamestnávateľ právo ešte v ten deň s ním rozviazať PP v skúšobnej dobe?
Ak áno tak na RLFO uvedie dátum toho 4. dňa ako prerušenie poistenia z dvôvodu PN a zároveň aj odhlášku? Čo potom zo žiadosťou o nemocenské, má ju zamestnávateľ odovzdať SP, a ďaľšie dni práceneschopnosti vypláca dávku zamestnancovi SP?
Tweety
26.11.07,07:47
Mám trošku iný problém, prosím poraďte mi.
Zamestnanec je zamestnaný 3 dni riadne chodí do práce, a na 4. deň doniesie PN. Má zamestnávateľ právo ešte v ten deň s ním rozviazať PP v skúšobnej dobe?
Ak áno tak na RLFO uvedie dátum toho 4. dňa ako prerušenie poistenia z dvôvodu PN a zároveň aj odhlášku? Čo potom zo žiadosťou o nemocenské, má ju zamestnávateľ odovzdať SP, a ďaľšie dni práceneschopnosti vypláca dávku zamestnancovi SP?
Áno, môže s ním skončiť PP aj počas DPN kedže je v skúšobnej dobe, nie je tam nijaký zákaz na jeho skončenie. 4. deň sa PP skončí, odhlási sa z poistení, ten jeden deň sa zaplatí náhrada príjmu za DPN, a potvrdenie sa odstúpi SP, tá preplatí nemocenské.
zuso
26.11.07,09:36
Ďakujem. Takže na RLFO zamestnávateľ uvedie prerušenie poistenia v ten 4. deň, a zároveň aj odhlášku k tomu dňu. Nemusí vypisovať 2 RLFO?
Alebo musí, lebo na jednom bude zaškrtnuté zmena, a na druhom odhláška?
Tweety
26.11.07,09:45
Počas Pn nehlásiš do SP prerušenie, rovno ho z poistenia odhlásiš dňom skončenia PP.
zuso
26.11.07,10:40
Aha už mi je to jasné. To prerušenie sa hlási SP tuším až po 10. dni PN. Takže odhláška a hotovo. Ďakujem.
MarcelkaT
26.11.07,11:18
Prerušenie nehlásiš ani po 10 dňoch PN. Prerušenie sa hlási napr.absencia/ par.26/. Od 11 dňa PN nemoc. dávky platí SP, ak tam pošleš Potvrdenie o dočasnej PN a Potvrdenie zamestnávateľa o zamestnancovi na účely uplatnenia nároku na nem.dávky.
jeana13
02.03.09,21:54
Dobrý deň, prosím Vás o radu, v decembri som sa zamestnala u nového zamestnávateľa, všetko sa zdalo byť fajn, ale po dvoch týždňoch to začalo byť neúnosné, pracovala som 14 hodín denne v kancelárii a večer mi ešte volal vedúci-vorkoholik, že by potreboval to alebo ono. Trvalo to takto aj cez vianočné sviatky, soboty a niekedy aj nedele a až do 13. 2. 09 kedy som už bola tak vyšťavená, že som dala výpoveď ešte v skúšobnej dobe. Žiadosť mám od nadriadeného podpísanú aj dátum tam je. Do dnešného dňa mi však neposlali výstupné doklady, skrátili mi mzdu, neposlali stravné lístky. Najhoršie sú na tom tie výstupné doklady, pretože som sa zatial chcela evidovať na úrade práce, tam mi však povedali že potrebujú zápočtový list, prípadne potvrdenie o ukončení pracovného pomeru. So zamestnávateľom sa nie je možné spojiť, pokladá mi telefón, na maily neodpovedajú, pokil to zdvihne kolegyňa, povie že odkaz odovzdá, to je všetko, zdravotné som si zaplatila. Sama robím účtovníctvo, vždy som posielala výstupné doklady a všetky potvrdenia načas aby s tým neboli problémy, ale teraz si sama neviem dať rady. Môžem podať návrh na inšpektorát práce, ale neviem či to pomôže. Do toho prišlo hromadné prepúšťanie zamestnancov, takže zas sú zamestnávatelia na koni a robia si z ľuďmi čo chcú. Česť výnimkám. Pracujem zatial brigádne, ale je to krátkodobá záležitosť. Prosím ako postupovať ďalej a dosiahnuť zdarného konca. Ďakujem
Chobot
03.03.09,08:46
Dobrý deň, prosím Vás o radu, v decembri som sa zamestnala u nového zamestnávateľa, všetko sa zdalo byť fajn, ale po dvoch týždňoch to začalo byť neúnosné, pracovala som 14 hodín denne v kancelárii a večer mi ešte volal vedúci-vorkoholik, že by potreboval to alebo ono. Trvalo to takto aj cez vianočné sviatky, soboty a niekedy aj nedele a až do 13. 2. 09 kedy som už bola tak vyšťavená, že som dala výpoveď ešte v skúšobnej dobe. Žiadosť mám od nadriadeného podpísanú aj dátum tam je. Do dnešného dňa mi však neposlali výstupné doklady, skrátili mi mzdu, neposlali stravné lístky. Najhoršie sú na tom tie výstupné doklady, pretože som sa zatial chcela evidovať na úrade práce, tam mi však povedali že potrebujú zápočtový list, prípadne potvrdenie o ukončení pracovného pomeru. So zamestnávateľom sa nie je možné spojiť, pokladá mi telefón, na maily neodpovedajú, pokil to zdvihne kolegyňa, povie že odkaz odovzdá, to je všetko, zdravotné som si zaplatila. Sama robím účtovníctvo, vždy som posielala výstupné doklady a všetky potvrdenia načas aby s tým neboli problémy, ale teraz si sama neviem dať rady. Môžem podať návrh na inšpektorát práce, ale neviem či to pomôže. Do toho prišlo hromadné prepúšťanie zamestnancov, takže zas sú zamestnávatelia na koni a robia si z ľuďmi čo chcú. Česť výnimkám. Pracujem zatial brigádne, ale je to krátkodobá záležitosť. Prosím ako postupovať ďalej a dosiahnuť zdarného konca. Ďakujem

Prvou možnosťou je ísť osobne k zamestnávateľovi, tam si sadnúť a nepohnúť sa odtiaľ, kým ti tie výstupné doklady nedajú.

Druhou možnosťou je každý deň napísať - žiadosť o vystavenie výst. dokladov.

Na IP môžeš ísť, tí ich ale nemôžu neprinútiť vystaviť VD, môžu im dať len pokutu za porušenie ustanovení ZP.

Poslednou možnosťou je podať žalobu o vydanie VD na súde. Súd ich môže zaviazať tieto doklady vystaviť.
jeana13
03.03.09,17:28
Ďakujem za príspevok, dnes som opäť už asi po neviem kolkom raze bola v kancelárii, nik tam však nebol, aj som telefónovala, ale nezdvíhali. Mala som pislúbené že po podpise konatelom mi doklady pošlú už sa to doteraz takto ťahá.
Na súd - je to posledná štácia, vždy som si vyšla v dobrom, ale keď budem musieť tak žalobu podám.
Ďakujem. Pekný zvyšok dňa.