detektív
03.10.07,11:19
Chcem sa spytat ohladom vyplnenia tlačiva a to časti III., a IV. a VI.
Zamestnanec nastupil 25.7.2007 a ukoncil pracovny pomer 10.9.2007.

Cast III: Vyhlasujem, že v skutočnostiach uvedených vo vyhlásení.....
Na zdaňovacie obdobie: 2007 Dátum: 25.7.07???? Podpis daňovníka:



Cast IV:zmena nastala dňa 10.9.07, poslednýkrát si uplatnujem nezdaniteLnu cast a danovy bonus za mesiac september roku 2007.

VI: podpíše, že mu bolo vydané potvrdenie o zdaniteľnej mzde
a vprípade že neukončil pracovný pomer a robí mu zamestnávateľ ročné zúčtovanie tak podpíše jeho prevzatie???? /našla som to v jednej téme/???

ďakujem
katkaj
03.10.07,09:29
Chcem sa spytat ohladom vyplnenia tlačiva a to časti III., a IV. a VI.
Zamestnanec nastupil 25.7.2007 a ukoncil pracovny pomer 10.9.2007.

Cast III: Vyhlasujem, že v skutočnostiach uvedených vo vyhlásení.....
Na zdaňovacie obdobie: 2007 Dátum: 25.7.07???? Podpis daňovníka:

pokiaľ ukončil PP v roku v ktorom aj podpísal vyhlásenie tak nemusí podpisovať časť III

Cast IV:zmena nastala dňa 10.9.07, poslednýkrát si uplatnujem nezdaniteLnu cast a danovy bonus za mesiac september roku 2007. áno pokiaľ si bude uplatňovať ešte aj za september. Lebo si to môže aj u budúceho zamestnávateľa pokiaľ nastupuje hneď do práce

VI: podpíše, že mu bolo vydané potvrdenie o zdaniteľnej mzde
a vprípade že neukončil pracovný pomer a robí mu zamestnávateľ ročné zúčtovanie tak podpíše jeho prevzatie???? /našla som to v jednej téme/??? áno

ďakujem

Odpovede v texte
detektív
03.10.07,10:49
Este jeden dotaz mám a týka sa to časti IV aj VI.

Máme taký prípad, že zamestnanec v skúšobnej dobe jednoducho zavolá, že už nepríde a tým pádom mi nič nepodpíše..
katkaj
03.10.07,10:55
Este jeden dotaz mám a týka sa to časti IV aj VI.

Máme taký prípad, že zamestnanec v skúšobnej dobe jednoducho zavolá, že už nepríde a tým pádom mi nič nepodpíše..

Potvrdenie o príjme sa dá poslať aj poštou a zazančiť do vyhlásenia. A pokiaľ nepríde podpísať ukončenie uplatňovania odpočítateľnej položky tak by som si dala len poznámku do vyhlásenia
detektív
03.10.07,10:58
Dakujem za pomoc.