johny18
04.10.07,08:15
Sme firma z vychodu Slovenska, a sef uvazuje o tom, ze zmeni sidlo firmy na Bratislavu, a prevadzka ostane tu. Mam mu zistit vyhody a nevyhody takejto zmeny, tak by som poprosil tych, co s tym maju skusenosti, o poradenie.
Ide mi v podstate o to, co by nas cakalo, s cim vsetkym by sme sa museli potrapit.
Ak by sme mali prevadzku tu ako doteraz, a sidlo v Bratislave, patrili by sme pod bratislavsky danovy urad? Kto by vykonaval kontroly - danovy urad BA alebo nas doterajsi danovy urad? Ako je to so socialnou poistovnou a zdravotnymi poistovnami - patrili by sme pod BA alebo pod nas okres? AKo by to bolo s tymi kontrolami, ak by ich vykonavala BA - musel by som ist so vsetkymi papierami do BA alebo oni by prisli sem?

V prvom rade ma zaujimaju hlavne taketo otazky, pretoze sme vacsia firma v malom okrese, kde nie je vela firiem, a tak v podstate skoro v kuse tu mame kontroly z danoveho uradu a sefa uz vytacaju, ako otravuju a az privelmi sa venuju nasej firme.

Viem, ze na zmenu sidla musime vlastnit v BA nejake priestory, alebo aspon ich mat prenajate. Ak mame prenajaty obytny byt - moze byt aj to ako sidlo firmy?

Dakujem
Zoltán Kovács
04.10.07,06:23
Sme firma z vychodu Slovenska, a sef uvazuje o tom, ze zmeni sidlo firmy na Bratislavu, a prevadzka ostane tu. Mam mu zistit vyhody a nevyhody takejto zmeny, tak by som poprosil tych, co s tym maju skusenosti, o poradenie.
Ide mi v podstate o to, co by nas cakalo, s cim vsetkym by sme sa museli potrapit.
Ak by sme mali prevadzku tu ako doteraz, a sidlo v Bratislave, patrili by sme pod bratislavsky danovy urad? Kto by vykonaval kontroly - danovy urad BA alebo nas doterajsi danovy urad? Ako je to so socialnou poistovnou a zdravotnymi poistovnami - patrili by sme pod BA alebo pod nas okres? AKo by to bolo s tymi kontrolami, ak by ich vykonavala BA - musel by som ist so vsetkymi papierami do BA alebo oni by prisli sem?
Kontroly by vykonával miestne príslušný daňový úrad, čiže jedna z DÚ v Bratislave. Do poisťovni by ste sa museli preregistrovať, nakoľko sa firmy prihlasujú podľa sídla, ale tam myslím, že by nebol problém o oznámenie zmeny a jednotlivé pobočky poisťovní agendu firmy by presunuli medzi sebou. Čo sa týka kontrol to je na dohode strán, ale si myslím, že firma bude nosiť doklady na kontrolu, lebo z BA ťažko by cestovali k vám na východ.
V prvom rade ma zaujimaju hlavne taketo otazky, pretoze sme vacsia firma v malom okrese, kde nie je vela firiem, a tak v podstate skoro v kuse tu mame kontroly z danoveho uradu a sefa uz vytacaju, ako otravuju a az privelmi sa venuju nasej firme.

Viem, ze na zmenu sidla musime vlastnit v BA nejake priestory, alebo aspon ich mat prenajate. Ak mame prenajaty obytny byt - moze byt aj to ako sidlo firmy? Ak budete mať súhlas od majiteľa tak áno.

Dakujem


...............................
johny18
04.10.07,07:41
Dik Smith. Este par otazok:
- ako by to bolo s evidenciou aut, museli by sme vsetky auta prepisovat na DI BA?
- kedze dost veci vybavujeme aj s Obvodnym uradom zivotneho prostredia, tiez by sme spadali pod ziv.prostr. BA a museli by sme vsetko vybavovat tam?

Potrebujem zistit vsetky nevyhody, aby som mohol presvedcit sefa, ze to nema zmysel :)
Zoltán Kovács
04.10.07,07:44
Dik Smith. Este par otazok:
- ako by to bolo s evidenciou aut, museli by sme vsetky auta prepisovat na DI BA? ÁNO
- kedze dost veci vybavujeme aj s Obvodnym uradom zivotneho prostredia, tiez by sme spadali pod ziv.prostr. BA a museli by sme vsetko vybavovat tam? Áno

Potrebujem zistit vsetky nevyhody, aby som mohol presvedcit sefa, ze to nema zmysel :)

Všetky vybavovačky sa riadia podľa sídla firmy na príslušných úradoch.
l.c.
18.11.07,15:09
Nie je žiadnym zákonom stanovené, že sídlo musí niečo obsahovať? Stačí si prenajať priestor, do ktorého nikto z firmy nechodí. Veď týmto okrádame svoje mesto o časť daní a všetko sa presúva do BA, či cestná daň a autá jazdia v príslušných mestách, kde má firmu prevádzku ( v skutočnosti je tam cela firma s vedením). Vie mi niekto odpovedať? Ďakujem