chemicka
04.10.07,12:17
Ahojte poraďáci!
Moja otázka veľmi nesúvisí s touto témou, ale skúsim šťastie.
Potrebujem súrne poradiť, kde by sa dal zohnať kúpiť elektrický stolový zatavovač fólií, ktorým sa uzatvárajú napr. nádoby na lieky, resp. rôzne ampuly a pod. Má sa vraj používať v lekárňach, ale v mojom okolí lekárne takýto prístroj nepoužívajú. Ja ho potrebujem do chemického laboratória.
Ďakujem vopred za radu.
Chobot
04.10.07,12:06
Ahojte poraďáci!
Moja otázka veľmi nesúvisí s touto témou, ale skúsim šťastie.
Potrebujem súrne poradiť, kde by sa dal zohnať kúpiť elektrický stolový zatavovač fólií, ktorým sa uzatvárajú napr. nádoby na lieky, resp. rôzne ampuly a pod. Má sa vraj používať v lekárňach, ale v mojom okolí lekárne takýto prístroj nepoužívajú. Ja ho potrebujem do chemického laboratória.
Ďakujem vopred za radu.

Je to dosť špecifický tovar, ktorý asi v Tescu nebudú mať. Na tvojom mieste by som asi oslovil dodávateľov zdravotnej techniky, myslím, že je ich tu dosť. Možno niektorý bude mať nejakého dodávateľa s takým sortimentom.

Inak neviem si ani predstaviť, ako taký zatavovač môže vyzerať. My máme zatavovač kuchynských fólií (sáčkov), ale to asi nezháňaš.:rolleyes:
chemicka
04.10.07,12:31
Nie, take nieco nepotrebujem, ja potrebujem zakryt foliou (akoukolvek) uzky otvor, ktory bude nasledne perforovany. Ide o to, aby pred pouzitim neunikli prchave latky.
Kazu
04.10.07,15:47
Firmy so zdravotníckou technikou nemajú nič také vo svojej ponuke? Skúste hľadať aj firmy s obalovou techniku, majú aj zariadenia na zatavovanie fólií. Ja poznám firmu Petružálek, skúste www.petruzalek.sk. A na ŠUKL vám nevedia poradiť, keď už to vyžadujú?
Zuziana
04.10.07,16:11
skús www.wlw.sk
chemicka
05.10.07,05:37
Ďakujem za typy, ale nenasla som, co som hladala. Buduci tyzden sa chystam na SUKL, snad mi nieco poradia.
marcel333
05.08.15,10:08
na bazos.sk je inzeraát zatavovač predmetov. je tam aj video ako funguje
Kabaka123
05.08.15,11:13
nezverejňuj cudzí kontakt... hmm marcel... a nie si to ty?:):):) tam je tiež marcel...
sosak
05.08.15,11:18
Ponuka zahŕňa stolové alebo ručné modely pre malovýrobu i vysokovýkonné výrobné linky.
http://www.arcon-foodpharma.sk/sk/aplikacie/farmaceutika/balenie/indukcne-utesnovanie