ekin
17.06.04,09:51
Viete niekto o prehladnej tabulke, kolko ktorá banka uctuje za vedenie podnikatel. bezneho uctu? Myslim zakladne mesacne poplatky+za pohyb na ucte?
Sklamal ma Eliot - doposial bez poplatkov a naraz taký nárast...pre podnikatelov...
Mesacne to vyjde na dost, ak mam sukr. aj podnik. ucet v tej istej banke.. Tak premyslam, co zrusit, alebo kde prejst..ved to nasu rodinu mesacne stoji naviac 400 Sk a kvoli tomu sa uz oplati premyslat, ci nie? :)
bea
17.06.04,08:14
Skúste na stránke www.finance.sk odvoriť BANKOVNÍCTVO a tam vpravo dole je možnosť zadať kritériá pre bežné účty. Snáď Vám to pomôže aspoň orientačne.
ANNA
17.06.04,08:17
V Pravde raz uverejnili porovnaie rôznych bánk. A to poplatky, úroky a všetko možne. Vtedy som si to vystrihla a už to idem hľadať. Ak to nájdem tak to hodím do sceneru a priložím. Teda aspoň dúfam, že to najdem.
MajaV
17.06.04,08:18
Braňo
17.06.04,08:36
ahoj ekin, ak môžem poradiť - pozri na stránkach bánk balíky služieb, ale daj si pozor, čo obsahujú. Nedaj sa opláchnuť vyhláseniami "tam máte všetko" , "ak máte málo transakcií, tak nič naviac nebudete platiť", nakoľko výbery z bankomatov inej banky ako máš účet je spoplatňovaný napr. Tatrabankou 25,- Sk naviac. Odporúčam, čo sa týka poplatkov používať internet banking, ktorý je všetkými bankami mierne zvýhodňovaný.
ekin
17.06.04,20:16
vdaka vsetkym za typy
a viete, co ma udivilo? eliot za 199 pre podnikatelov a zaroven mi oznamia, ze si mozem v TB vybrat aj iny typ.. a tak som sa pre zaujimavost pozrela a balik sluzieb, ktorý zahrna aj internetbanking aj..aj..stoji 109,- Sk. Sami sebe robia konkurenciu? Ja mam na úcte iba par pohybov mesacne a tak mi staci hlavne to, aby sli trvale prikazy.. a hľa, ako jednoducho sa dá ušetrit 90,- mesačne! Sice iba na zmrzlinu ci kavu..ale aj to je volaco, ci nie? :-))
ANNA
18.06.04,05:50
Ešte rozdiely v poplatkoch medzi bankami vo výške no povedzme do 100,- Sk viem pochopiť. Ale robila som prieskum pri poplatkoch a % pri úvere. A to som sa nestačila diviť v rozdieloch medzi bankami. V niektorých prípadoch bol rozdiel 5000,- Sk!!! A to si myslím, že je slušný rozdiel. A tak ak niekto bude žiadať o úver, pozrite si možnosti aj iných bánk, lebo oplatí sa časť tržieb presmerovať a ušetriť aj na poplatkoch aj na % z úveru.