Aldan
05.10.07,12:59
vie mi prosím niekto poradiť na akäú inštitúciu sa obrátiť, aby si kompetentne odpovedala na môj problém:
jedná sa o to, že v našej firme vyžadujú pokiaľ idete k lekárovi, alebo s dieťaťom idete k lekárovi, aby bolo napísané na potvrdení - CELODENNE VYŠETRENIE alebo iný časový údaj. Pokiaľ toto nebude uvedené, pracovníkovi dajú na ten deň absenciu.
Podľa mňa zákonník práce toto neuvádza je len stanovené 7 dní do roka a 7 dní na dieťa.
Budem citovať vyjadrenie Inšpektorátu práce v Trenčíne p. Urbánkovej:
-ak pracovník predloží potvrdenie , na ktorom nie je uvedené celodňové vyšetrenie, prípradne potvrdenie, na ktorom chýba údaj o odchode - príslušná hodina - takéto potvrdenie je neplatné a pracovník bude vyzvaný doložiť potrebný údaj. Pokiaľ potom z potvrdenia vyplynie, že od lekára odišiel napr,. dopoludnia a neprišiel do práce, potom má pracovník neospravedlnenú abseniu a hrozí mu sakcia okamžitého skončenia pracovného pomeru,. ----

Neviem si inak predstaviť, že idete s dieťaťom k lekárovi a po ošetrení kde máte dať to dieťa? - Dio školky už ho nezoberú tak si ho zoberiete do roboty. V nšej firme prestali iznávať takéto potvrdenia, posielajú pracovníkov dopísať si potrebné údaje / čo zase vymeškajú v práci/a k tomu s telef. overujú či ozaj boli u toho lekára. Myslím si že lekár by na takéto zavolanie ani nemal regovať , on tam nie je na to.

Vie mi niekto poradiť na koho sa máme obrátiť, aby sme dostali rozumnejšiu odpoveď ako od p. Urbánkovej. Dík Aldan
Libusa
05.10.07,11:13
Myslím že v zákonníku je tiež uvedené , že uvoľní pracovníka na nevyhnutne potrebný čas , ak nebolo možné toto zabezpečiť mimo pracovného času. Teda čas na potvrdení je asi na mieste.
VERONIKA6
05.10.07,11:16
vie mi prosím niekto poradiť na akäú inštitúciu sa obrátiť, aby si kompetentne odpovedala na môj problém:
jedná sa o to, že v našej firme vyžadujú pokiaľ idete k lekárovi, alebo s dieťaťom idete k lekárovi, aby bolo napísané na potvrdení - CELODENNE VYŠETRENIE alebo iný časový údaj. Pokiaľ toto nebude uvedené, pracovníkovi dajú na ten deň absenciu.
Podľa mňa zákonník práce toto neuvádza je len stanovené 7 dní do roka a 7 dní na dieťa.
Budem citovať vyjadrenie Inšpektorátu práce v Trenčíne p. Urbánkovej:
-ak pracovník predloží potvrdenie , na ktorom nie je uvedené celodňové vyšetrenie, prípradne potvrdenie, na ktorom chýba údaj o odchode - príslušná hodina - takéto potvrdenie je neplatné a pracovník bude vyzvaný doložiť potrebný údaj. Pokiaľ potom z potvrdenia vyplynie, že od lekára odišiel napr,. dopoludnia a neprišiel do práce, potom má pracovník neospravedlnenú abseniu a hrozí mu sakcia okamžitého skončenia pracovného pomeru,. ----

Neviem si inak predstaviť, že idete s dieťaťom k lekárovi a po ošetrení kde máte dať to dieťa? - Dio školky už ho nezoberú tak si ho zoberiete do roboty. V nšej firme prestali iznávať takéto potvrdenia, posielajú pracovníkov dopísať si potrebné údaje / čo zase vymeškajú v práci/a k tomu s telef. overujú či ozaj boli u toho lekára. Myslím si že lekár by na takéto zavolanie ani nemal regovať , on tam nie je na to.

Vie mi niekto poradiť na koho sa máme obrátiť, aby sme dostali rozumnejšiu odpoveď ako od p. Urbánkovej. Dík Aldan
Zastávam názor, že pracovník si má dať vo vlastnom záujme dopísať odchod od lekára. Tiež mám skúsenosti, že si sám dopíše "celý deň".
Mám pracovníka, ktorý už mal 7 dní paragraf a teraz priniesol, že doprovod manželky nutný, tiež dopísané vlastnou rukou. Viezol manželku na vyšetrenie do mesta vzdialeného od nášho 20 km, pritom manželka je riadne zamestnaná / sídlo zamestnávateľa oproti našej firme/
a nie je práceneschopná, chodí do práce a aj v ten deň som ju osobne stretla. Je mi trapné volať lekárovi, hoci mi riaditeľ kázal. Skutočnosťou je, že veľa ľudí zneužíva paragrafy.
BXLmiami
05.10.07,11:37
Lekár sa na tú tému s Tebou baviť nesmie,nemôže poskytnuť informácie o svojich pacientoch zamestnávateľovi ani nikomu dalšiemu.
Zoltán Kovács
05.10.07,11:41
Lekár sa na tú tému s Tebou baviť nesmie,nemôže poskytnuť informácie o svojich pacientoch zamestnávateľovi ani nikomu dalšiemu.

Myslím si, že potvrdenie návštevy telefonický nie je v rozpore so zákonom. Veď nepodáva informácie o zdravotnom stave pacienta, ale len to, že odkedy dokedy bol u neho.
BXLmiami
05.10.07,11:48
Závisí od toho aká je to ambulancia.Ale vo všeobecnosti ťa pacient môže žalovať,ked sa o nom bavíš s kýmkoľvek.
Stina
05.10.07,11:54
Z vlastnej skúsenosti viem, že lekárka mi nielenže informáciu odmietla podať , ale ešte sa neskutočne rozčuľovala.
VERONIKA6
05.10.07,11:55
Závisí od toho aká je to ambulancia.Ale vo všeobecnosti ťa pacient môže žalovať,ked sa o nom bavíš s kýmkoľvek.
Nezisťujeme stav pacienta, ale či bol doprovod nutný, keď pracovník klame. Veď keď tam skutočne bol, nie je to žiadne tajomstvo o pacientovi a ani tajomstvo či bol doprovod manželky nutný, keď ju vidíme behať po ulici. A čo robiť s pracovníkom, ktorý sústavne klame s priepustkami a dopisuje si "celý deň" alebo "doprovod nutný".
Danila
05.10.07,12:12
Nezisťujeme stav pacienta, ale či bol doprovod nutný, keď pracovník klame. Veď keď tam skutočne bol, nie je to žiadne tajomstvo o pacientovi a ani tajomstvo či bol doprovod manželky nutný, keď ju vidíme behať po ulici. A čo robiť s pracovníkom, ktorý sústavne klame s priepustkami a dopisuje si "celý deň" alebo "doprovod nutný".Tak toto by som celkom určite prejednala s ošetrujúcim lekárom a posudzovala by som to ako porušenie pracovnej disciplíny, a možno aj niečo naviac.
Zoltán Kovács
05.10.07,12:13
[/b]Tak toto by som celkom určite prejednala s ošetrujúcim lekárom a posudzovala by som to ako porušenie pracovnej disciplíny, a možno aj niečo naviac.

Že by sfalšovanie?
VERONIKA6
05.10.07,12:15
[/b]Tak toto by som celkom určite prejednala s ošetrujúcim lekárom a posudzovala by som to ako porušenie pracovnej disciplíny, a možno aj niečo naviac.

Bolo by dobré keby lekári sami od seba dopisovali čas odchodu a
v prípade, že by sa jednalo o dopravod rodinného príslušníka, nebolo by zlé mať na to nejaké iné tlačivo ktoré by lekár potvrdil.
Nika
05.10.07,12:21
Bolo by dobré keby lekári sami od seba dopisovali čas odchodu a
v prípade, že by sa jednalo o dopravod rodinného príslušníka, nebolo by zlé mať na to nejaké iné tlačivo ktoré by lekár potvrdil.

Súhlasím, ale lekárom robí problém už len podpísať potvrdenie. Niektorí sa tvária .....a iní zas vyberajú poplatky. Stretla som sa už aj so sumou SK 50,- :confused:
BXLmiami
05.10.07,12:31
Peniaze za potvrdenie priepustky alebo potvrdenie do školy sú legálnym prijmom ambulancie a je na lekárovi,či ich vyberie alebo nie.Co sa týka bavenia sa o pacientoch,no neviem kto z Vás by chcel,aby lekár sa s Vašim zamestnávateľom bavil o zdrav.stave Vašej manželky,to jednoducho nie je možné.A nie je to dovolené.Dá sa to riešiť len oficiálnou cestou,lekár je povinný sa vyjadriť pre napr.súd.V tomto prípade ťahá zamestnávateľ za kratší koniec.Ale už som zažila zamestnávateľa,ktorý žaloval lekára za vydanie priepustky s nápisom platí celý den.Neviem ako to skončilo,ale stalo sa to.
Danila
05.10.07,12:35
My sa tu ale bavíme o tom, že zamestnanec si svojvoľne dopisuje údaje na priepustku. A neviem si predstaviť iný spôsob, ako mu dokazovať jeho konanie, ak nie konzultáciou s lekárom. To nie je debata o zdravotnom stave kohokoľvek.
BXLmiami
05.10.07,12:42
Viem o čom sa bavíte.Ja som len povedala stanovisko lekára podľa reality,tým som nechcela povedať,že s tým súhlasím.Je jedno či súhlasím alebo nie,mala som ten problém,ked zistovala škola,či sa dieťa neulieva a zákonný zástupca právnik sa mi k tomu vyjadril.Nesmela som poskytnuť informáciu,kedže mi to nedovolil,tak sú postavené zákony.Bola to odpoved,nič viac.
Kazu
05.10.07,12:46
My sa tu ale bavíme o tom, že zamestnanec si svojvoľne dopisuje údaje na priepustku. A neviem si predstaviť iný spôsob, ako mu dokazovať jeho konanie, ak nie konzultáciou s lekárom. To nie je debata o zdravotnom stave kohokoľvek.

Ak by som mala takéhoto pracovníka tak zoberiem všetky tie priepustky a pôjdem k lekárke a priamo sa opýtam jej, čo za nezmysly vypisuje na jeho priepustky. A ver mi, že na budúci raz mu odchod dopíše. A ešte mu aj riadne vyčistí žalúdok.
Aldan
06.10.07,18:02
dík za množstvo odpovedí, ale som sa vôbec nedozvedela či

musí byť zo zákona na potvrdení od lekára napísané celodenné ošetrenie alebo hodina odchodu a či môže dať zamestnávateľ za takéto potvrdenie bez dopísania uvedených údajov dať absenciu a následné prepustenie z práce za porušenie prac. discipíny??
To že iní pracovníci často zneužívajú takéto potvrdenia alebo si to sami dopisujú to teraz neriešim.
Ak by som bola lekárka určite by som žiadne informácie nepodávala, ako ona vie po telefone kto jej vlatne volá veď inf. môže pýtať aj napr. sused.
Vie niekto poradiť aká inštitácia by mi mohla zodpovedne odpvoedať?
Dík moc Aldan:mee:
Danila
06.10.07,18:10
Celkom určite v prípade priepustky od lekára, ktorá nemá poznámku celodenné ošetrenie, nejde o prípad hrubého porušenia pracovnej disciplíny, ani o absenciu, pokiaľ je priepustka ošetrená pečiatkou zariadenia a podpisom lekára. Faktom ale je to, že ak pracovník takúto poznámku od lekára požiada, tak mu ju celkom určite lekár potvrdí. V prípade, že ZC už bol raz na takéto požiadavky zamestnávateľa upozornený/ a k tomu účelu by mala byť na pracovisku interná smernica - prevádzkový poriadok/ a napriek tomu pokyny zamestnávateľa nedodržuje, tak je dôvod také konanie posudzovať ako porušenie pracovnej disciplíny. Ak máš námietky voči konaniu zamestnávateľa, požiadaj IP o prešetrenie.
Zoltán Kovács
10.10.07,09:30
Dnes som dostal vyjadrenie ohľadne overenia návštevy u lekára z Úradu na ochranu osobných údajov, ktorý prikladám v prílohe.
Po prečítaní stanoviska si posúdte sami čo musí a čo nemusí lekár urobiť pri potvrdení priepustky.
Aldan
10.10.07,13:17
nie je nič horšie akio keď začnú takéto žabomyšie vojny medzi pracovníkom a zamestnávateľom. Firmy sa bránia takémuto preplácanie - veď to ide z ich vrecka a zas sú aj potvorky /niektorí zamestnanci/ ,ktorí to zneužívajú. Nedá sa presne povedať, že potvrdenie platí na nevyhnutný čas, pretože ak ste z nejakej odľahlej dediny a idete k lekárovi do mesta napr. s diečťaťom, ten vám dá pečiatku s odchodom napr. 10.00, Vám ide autobus domov o 12.00 a sjpäť do mesta o 15.00 tak ako potom riešiť čas nevyhnutný na ošetrenie. Myslím, žče všetko je to na ľudskosti a žiaden zákon to neupraví.

Dík za odpovede aldan
Katy a R
10.10.07,18:10
nie je nič horšie akio keď začnú takéto žabomyšie vojny medzi pracovníkom a zamestnávateľom. Firmy sa bránia takémuto preplácanie - veď to ide z ich vrecka a zas sú aj potvorky /niektorí zamestnanci/ ,ktorí to zneužívajú. Nedá sa presne povedať, že potvrdenie platí na nevyhnutný čas, pretože ak ste z nejakej odľahlej dediny a idete k lekárovi do mesta napr. s diečťaťom, ten vám dá pečiatku s odchodom napr. 10.00, Vám ide autobus domov o 12.00 a sjpäť do mesta o 15.00 tak ako potom riešiť čas nevyhnutný na ošetrenie. Myslím, žče všetko je to na ľudskosti a žiaden zákon to neupraví.

Dík za odpovede aldan

Veď o tom to je - o vzťahoch. Keď sa chce, riešenie sa nájde! Dá sa to riešiť nadpracovaním, neplateným voľnom, ... ale okamžitým skončením PP (ako je to v 1. príspevku)?!?! :confused:

Inak stretla som sa s tým teraz - lekár sa spýta, či treba na celý deň - boli sme v Bratislave a cesta je na viac hodín. ;)