rado ze záhorá
06.10.07,19:23
ZDRAVIM VšETKYCH DOSTUPNýCH PREZERAčOV TEJTO stranky. počUL SOM že mletý sezam(tachini) je výborny na zhodenie tuku v oblasti pásu.Vraj je to grecky vyrobok a dá sa zohnať aj u náS NA slovensku..... Máte niekto s týmto produktom skusenosť alebo viete mi poradiť kde by sa dal v okolí bratislavy zakúpiť,???? dik rado
kukučka
06.10.07,18:30
v každej dobrej vegetariánskej predajni a volá sa TAHINI
mojto
07.10.07,07:24
Ako sa užíva? Len tak a schudneme?
rado ze záhorá
07.10.07,08:19
kamarat to berie rano na lačno jednu lyžičku ,alebo si to pridava do polievky.zhodil na obvode pasu 4cm za mesiac a pol,ono ro úposobi ako nejaky spalovac ,ale neviem na akej baze.uz som sa dozvedel aj kde to kupim.vraj sa to da zohnat v biopotravinach aj na slovensku a 300g pasta vyjde okolo sto sk. na internete som tiez nieco nasiel ,ale iba ceny ,nejaky komentar alebo niekoho skusenosti očakavam na tejto stranke.Snad sa dočkam.Dnes pojdem do auparku v BA ,vraj to tam maju,tak hned to nasadim a uvidim,.....potom dam vediet.Rado
rado ze záhorá
07.10.07,08:26
v každej dobrej vegetariánskej predajni a volá sa TAHINI

dik za upresnenie nazvu .rado
Elena Navrátilová
07.10.07,08:45
rado ze záhorá
07.10.07,13:08
dik za linky,no moc ma to nepotešilo z hladiska opisu produktu,lebo tam vobec neni spomenute,zeby to obsahovalo nejake spaloveace tuku.nechapem ako moj kamos z toho zhodil....
No nic to aj tak to vyskusam a uvidim sam co mi to prinesie.
rado