grupe
06.10.07,21:35
Chcem sa opýtať, či môj zamestnávateľ postupoval správne, keď mi po návrate z rodičovskej dovolenky dal stravné lístky až po odpracovaní prvého mesiaca, teda celý mesiac som bola bez stravy. Je to správne?? Zákon vraví, že zamestnávateľ je povinný zabezpečiť stravu zamestnancovi, takže podľa mňa by tak malo byť od prvého dňa práce?? je to tak??? ďakujem
Paula
06.10.07,19:37
Správne je to tak. Za lístok, ktorý mi dá dnes sa včera nenajem .
grupe
06.10.07,19:51
A čo môžem urobiť? len čušať............:mad: ked som mzdy robila ja, tak som lístky dávala popredu a nasledujjúci mesiac som si to ponížila o dovolenky a iné, naša mzdárka ale vyhlasuje, že takto je to správne a pre ňu jednoduchšie....má na toto právo??
wagner
06.10.07,19:56
Je to správne. Mám to potvrdené auditorom. Stravné lístky sa dávajú za uplynulý mesiac. Aj keď sa stravuješ bez stravných lístkov v stravovacom zariadení, tak zamestnávateľ tiež platí pozadu za vydanú stravu. Alebo sa mýlim?
Paula
06.10.07,19:56
O tomto by nemala rozhodovať mzdárka a už vôbec nie preto, aby si uľahčila prácu. Riešiť to treba so zamestnávateľom. Môj názor.
grupe
06.10.07,19:58
wagner ma teraz pomýlil.......
kukučka
06.10.07,21:39
Podľa mňa nie je nič horšie, jak nežičlivý človek. Nech už má vaša účtovníčka akýkoľvek systém, lístky si mala dostať. Je nejaký problém urobiť vyúčtovanie na konci mesiaca a zraziť zo mzdy?
Paula
06.10.07,21:43
Je to správne. Mám to potvrdené auditorom. Stravné lístky sa dávajú za uplynulý mesiac. Aj keď sa stravuješ bez stravných lístkov v stravovacom zariadení, tak zamestnávateľ tiež platí pozadu za vydanú stravu. Alebo sa mýlim?


Nesúhlasím s takýmto porovnaním. To, že zamestnávateľ zaplatí "spätne", neznamená, že sa zamestnanec nemohol v predchádzajúcom období stravovať , resp. že mu zamestnávateľ nezabezpečil túto možnosť.
ekonom99
06.10.07,21:47
Je to správne. Mám to potvrdené auditorom. Stravné lístky sa dávajú za uplynulý mesiac. Aj keď sa stravuješ bez stravných lístkov v stravovacom zariadení, tak zamestnávateľ tiež platí pozadu za vydanú stravu. Alebo sa mýlim?
nemáš pravdu, za gastro platíš dopredu. Tvoji zamestnanci ked dnes aalebo o tri dni idú na služobnú cestu, tak by mali mať aj gastrolístky aby sa prestravovali. U nás dávame zamestnancovi na bežný mesiac lístky dopredu podľa počtu pracovných dní a krátime o absenciu z predchádzajúceho mesiaca (pozor: nekráti sa za dovolenku a PN, ak to máte v kolek.zmluve)
Jana Motyčková
08.10.07,08:53
Máme tiež skúsenosť s DÚ, že spätné poskytnutie stravy vyhadzujú z nákladov. T.j. stravné lístky by sa mali poskytnúť "vopred".
Jozef I
08.10.07,09:11
Ak dostane zamestnanec pri nástupe do práce stravné lístky na celý mesiac vopred, a on sa rozhodne po odpracovaní jedného dňa, že viac nepríde, ako mu strhnete sumu za stravenky zo mzdy, keď skoro žiadnu nedostane. Zamestnanec samozrejme nie je ochotný stravenky zaplatiť ani vrátiť, nakoľko "nemá peniaze" a stravenky už minul. Ako by ste to riešili?
grupe
15.10.07,06:06
Prosím Vás, ako sa správne pridelujú stravné lístky zamestnancom?? mesiac popredu alebo pozadu......ďakujem
Danila
15.10.07,06:08
Prosím Vás, ako sa správne pridelujú stravné lístky zamestnancom?? mesiac popredu alebo pozadu......ďakujemSprávne popredu, a kedy aj pozadu nájdeš cez vyhľadávanie. Sú tu veľmi dobré príspevky.
Zita5
15.10.07,06:08
Napríklad na október - stravné lístky pridelím 1.10. ...teda vždy prvý pracovný deň daného mesiaca .Alebo 30.9.. Čiže vždy dopredu .
Zita5
15.10.07,06:10
Myslím, že toto je Váš dotaz a tu máte aj odpoveď , neviem prečo otázku zadávate 2x.......

http://www.porada.sk/t62330-stravne-listky.html?highlight=Stravn%E9+l%EDstky+pozadu
evelien
15.10.07,07:44
Máme tiež skúsenosť s DÚ, že spätné poskytnutie stravy vyhadzujú z nákladov. T.j. stravné lístky by sa mali poskytnúť "vopred".
A ak ma zamestnavatel financne problemy, nema za co kupit stravne poukazky a kupi ich spatne napr. za tri mesiace, tiez mi to danovy urad vyhodi z nakladov?
Anja111
15.10.07,07:50
Pripájam Usmernenie DR SR:


DAŇOVÉ RIADITEĽSTVO SLOVENSKEJ REPUBLIKY
Nová ulica 13, 975 04 Banská Bystrica

S účinnosťou od 1.1.2007 bolo ustanovenie § 19 ods. 2 písm. p/ zákona č.
595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov /ďalej len „zákon o dani
z príjmov“/ novelizované s tým, že daňovník s príjmami z podnikania a z inej
samostatnej zárobkovej činnosti môže uplatniť ako uznaný daňový výdavok stravné
za každý odpracovaný deň v kalendárnom roku, najviac v rozsahu a vo výške
ustanovenej na kalendárny deň pre časové pásmo 5 až 12 hodín (podľa zákona č.
283/2002 Z. z. o cestovných náhradách). Výdavky vynaložené na stravovanie
v súlade s cit. zákonným ustanovením je daňovník povinný preukázať (preukazuje
stravné napr. zakúpením stravných lístkov, príp. aj preukázateľným dokladom
z reštauračného zariadenia).
K problematike zakúpenia stravných lístkov u SZČO na určité časové obdobie
dopredu uvádzame, že nakoľko na daňové účely sa uznávajú len výdavky
v preukázateľnej výške, možno uviesť, že v nadväznosti na platné ustanovenia
Opatrenia č. 23 586/2002-92 MF SR, ktorým sa ustanovujú postupy účtovania pre
účtovné jednotky účtujúce v sústave jednoduchého účtovníctva, dopredu zakúpené
stravné lístky sa v momente úhrady nepovažujú za výdavok ovplyvňujúci základ
dane. Daňovník SZČO takýto výdavok na stravné uplatní ako uznaný daňový výdavok
až v období, keď budú splnené podmienky podľa § 19 ods. 2 písm. p/ zákona o dani
z príjmov.
K problematike spätného zakúpenia stravných lístkov u SZČO za uplynulé
časové obdobie uvádzame, že takýto nákup stravných lístkov nespĺňa podmienku
preukaznosti vynaloženia výdavkov na stravovanie za odpracovaný deň, vzhľadom na
skutočnosť, že dodatočným spôsobom nemôže byť preukázané stravovanie za
obdobie, ktoré už ubehlo. Zakúpenie stravných lístkov je len jedna z možných foriem
uplatnenia si stravného do daňových výdavkov.
Podľa § 19 ods. 2 písm. c/bod 4 zákona o dani z príjmov sa za uznané daňové
výdavky považujú príspevky na stravovanie zamestnancov poskytované za
podmienok ustanovených osobitným predpisom (§ 152 Zákonníka práce).
Nakoľko zamestnávateľ je povinný v súlade s ustanovením § 152 Zákonníka
práce zabezpečovať zamestnancom stravovanie, možno uviesť, že pri súčasnom
splnení podmienok podľa § 19 ods. 2 písm. c/ bod 4 zákona o dani z príjmov spätné
zakúpenie stravných lístkov zamestnávateľom možno uplatniť ako uznaný daňový
výdavok z dôvodu plnenia svojej povinnosti zabezpečiť stravovanie vyplývajúcej zo
Zákonníka práce.
Banská Bystrica, 5. 2. 2007
Jozef Mihál
15.10.07,07:51
Vyššie citované stanovisko DRSR ma prekvapuje, nakoľko daňový úrad obvykle finančné problémy zamestnávateľa nezaujímajú.

Zamestnanca pri uplatňovaní nároku na zabezpečenie stravovania tiež nie. Nárok na zabezpečenie stravovania má v daný deň, o tri mesiace by už mohol byť po smrti (od hladu).
Johanka
15.10.07,07:57
mimotemy Synonymum pre hladovanie je pôst. V pohode počká na priaznivejší finančný stav a ešte aj urobí niečo pre svoje zdravie :--- .
evelien
15.10.07,08:03
Som z toho uplne jasna :confused:. Ked som zacala citat usmernenie, tak som pochopila, ze ak som stravne poukazky nedala zamestnancovi 1. v mesiaci, ale dajme tomu 15. v mesiaci spatne, tak do nakladov si mozem dat iba tie za obdobie 15. - 30. V zavere usmernenia, ak spravne rozumiem, sa pise, ze mozem dat do nakladov aj poukazky vydane spatne. Tak teda ako? Bud ja som jelen, alebo ten, kto pisal to usmernenie...
Tweety
15.10.07,08:08
Áno, z usmernenia vyplýva, že náklady na vydané stravenky sa dajú uplatniť aj dozadu, zamestnanec má na stravenky podľa § 152 ZP nárok a zamestnávateľ je povinný zabezpečiť stravovanie.
evelien
15.10.07,08:09
uff, to som si vydychla. poradaci, dakujem :)
Anja111
15.10.07,08:18
Som z toho uplne jasna :confused:. Ked som zacala citat usmernenie, tak som pochopila, ze ak som stravne poukazky nedala zamestnancovi 1. v mesiaci, ale dajme tomu 15. v mesiaci spatne, tak do nakladov si mozem dat iba tie za obdobie 15. - 30. V zavere usmernenia, ak spravne rozumiem, sa pise, ze mozem dat do nakladov aj poukazky vydane spatne. Tak teda ako? Bud ja som jelen, alebo ten, kto pisal to usmernenie...
To, o neuznaní stravných poukážiek spätne, sa týka SZČO, (nie zamestnancov)...
grupe
15.10.07,10:01
Prepáčte, ale chcela som získať čo najviac názorov. Ja nemôžem našu pani mzdárku presvedčiť o tom, že stravné lístky sa dávajú popredu. A už neviem, čo ďalej. Tvrdí mi, že všade sa stretla len s firmami, kde vydávali pozadu. Ja mám presne opačný názor. Tak som chcela získať viac odpovedí. Ďakujem
Danila
15.10.07,10:34
Prepáčte, ale chcela som získať čo najviac názorov. Ja nemôžem našu pani mzdárku presvedčiť o tom, že stravné lístky sa dávajú popredu. A už neviem, čo ďalej. Tvrdí mi, že všade sa stretla len s firmami, kde vydávali pozadu. Ja mám presne opačný názor. Tak som chcela získať viac odpovedí. ĎakujemPani mzdárka spracúva mzdy a účtuje o nich.Nerozhoduje o termíne vydania stravných lístkov. A ty máš v profile tiež, že si mzdárka, tak problém posuň konateľovi, prípadne nadriadenému.
Zita5
15.10.07,10:42
Prepáčte, ale chcela som získať čo najviac názorov. Ja nemôžem našu pani mzdárku presvedčiť o tom, že stravné lístky sa dávajú popredu. A už neviem, čo ďalej. Tvrdí mi, že všade sa stretla len s firmami, kde vydávali pozadu. Ja mám presne opačný názor. Tak som chcela získať viac odpovedí. Ďakujem

Ja Vám poradím nasledovne . Napíšte dotaz na Daňové riaditeľstvo ohľadom stravných lístkov a ich správnosť vydávania zamestnancom . Ak nepomôže ,tak na Národný inšpektorát práce . Dajte si to poslať listom a potom to predložte mzdárke .

Lebo je fakt , že ak zamestnanec má dostať stravu na základe stravnej poukážky 1.10. , tak stravnú poukážku mu nemôžem vydať napríklad 25.10.
monikad
15.10.07,12:07
Ahojte, tak ohladom stravnych listkov ja mam vyjadrenie z DU (ale len telefonicke), ze dolezite je, aby zamestnanec dostal stravne listky na zac. mesiaca.
Napr. 1. oktobra dostane listky na oktober a zuctovat ich mozem az vo vyplate za oktober, t.j. napr. 15.11.
A vraj oni neskumaju moc kedy su vyuctovane, ale ci je splneny narok zamestnanca ..
Ale to uz asi je aj o tom, ze kazdy DU ma iny sposob kontroly..