3MMM
07.10.07,11:22
Ahojte,
mám problém s pripájaním príloh z disku do e-mailu, vždy ked sa o to pokúsim,zamrzne mi počítač. Taktiež mi nejde pridávať fotky na internet - tiež mi PC zamrzne. Môže to byť problém v nastavení FireWall-u? Alebo nejaký iný problém? Môžete mi prosím niekto poradiť? Ďakujem
Newww
07.10.07,09:48
Ako vies ze ti pocitac zamrzol???
Ked sa ti bude zdat ze pc zamrzol stlac CTRL ALT DEL klikni na kartu VYKON ci ti nahodou nespracovava procesor ulohu (v grafe je vykon procesora) 100%.
tuxik senior
07.10.07,09:53
pri velkych prilohach to robi kombinacia NOD + Kerio + Outlook alebo Opera, je to sposobene kontrolou suborov, je treba pockat.
niekedy to trva naozaj dlho.

mozon to bude aj vas pripad
3MMM
07.10.07,12:11
re NEWWW
ctrl+alt+del nereaguje.. neviem ci je mozne ze to potrva niekolko minut.. ale do minuty dvoch mi to vobec nezobrazi to okno v ktorom by som ten vykon mohla pozriet..
3MMM
07.10.07,12:13
re tuxik senior

velkost suborov, ktore som chcela prilozit som skontrolovala ako prve..
ale myslim ze velkost 145 kB nemôže zapríčiniť zamrznutie či tak dlhé načítanie..

nemôže to byť problém v nastaveniach?
tuxik senior
07.10.07,12:44
hmmmm tak to nemoze byt nastavenim firewallu. nevidim dovod preco by to malo zamrznut. pokial teda mrzne cele pc.

akeho pouzivate mailoveho klienta, firewall, antivir, su to osobne fotky alebo fotky niekde stiahnute, ci dokonca priloha z nejakeho mailu?