majk83
07.10.07,19:06
Zdravim,vie mi niekto poradit,cim zariadit kuchynu v rsetauracii.Co vsetko potrebujem,jedna sa o grecku restauracie,skor na sposob fast foodu.Dakujem
lenkak
07.10.07,18:40
UMg
18.10.07,09:27
hmm, začaž podnikať v gastronómii bez znalosti, čo do kuchyne, tomu vravím "hlúposť" (s hlbokým prepáčením). Úroveň gastronómie u nás je aj tak dosť chabá a už dosť inštalatérov, murárov a iných gatronómov dávno podniká v tomto biznise.
Poradím Ti, začni s niečím iným, v čom máš jasno.ˇ
Ak predsa len máš záujem o zariadenie kuchyne, viem Ti poradiť konkrétne a dokonca aj zohnať všetko potrebné.
S pozdravom.

PS: Predošlým textom som nechcel uraziť žiadneho inštalatéra, murára alebo iného experta, ktorý si hovorí podnikateľ v gastronómii.
Prdelka
10.04.08,06:24
hmm, začaž podnikať v gastronómii bez znalosti, čo do kuchyne, tomu vravím "hlúposť" (s hlbokým prepáčením). Úroveň gastronómie u nás je aj tak dosť chabá a už dosť inštalatérov, murárov a iných gatronómov dávno podniká v tomto biznise.
Poradím Ti, začni s niečím iným, v čom máš jasno.ˇ
Ak predsa len máš záujem o zariadenie kuchyne, viem Ti poradiť konkrétne a dokonca aj zohnať všetko potrebné.
S pozdravom.

PS: Predošlým textom som nechcel uraziť žiadneho inštalatéra, murára alebo iného experta, ktorý si hovorí podnikateľ v gastronómii.
Dobrý deň, vidím, že ste radil ohľadom zriadenia fast foodu, mohla by som vás aj ja poprosiť o radu. Ja by som chcela zriadiť fast food - čínsku kuchyňu, mám aj čínskeho kuchára, takže žiadny inštalatér nebude, mám živnosť, len neviem aké všetky povolenia potrebujem pre zriadenie takéhoto zariadenia. Chcela by som tam mať nejakých 5 stolov, pult na obsluhu. Ďakujeeem za akúkoľvek radu. Pekný deň
dushan
10.04.08,16:16
Dobry den,
S Vasou otazkou Vam poradit neviem, ale ak by ste mali zaujem o kupu takeho zariadenia tak v tom by som Vam mohol pomoct. Predavam kompletne kuchynske zariadenie do Fast-Food restauracie. Ak mate zaujem, poslite mi SS. Dakujem.
Dushan
matthy
03.01.09,12:32
Zdravím Vás p. Dushan, mal by som záujem o zariadenie do fast food restauracie.. som tu novy, tak mi nejde odoslanie SS, prosim ak je to mozne ozvite sa mi Vy.

Ďakujem.