duficek
08.10.07,11:32
Je mi jasne ze ani tieto stranky nemozu fungovat bez reklamy, preto k nej nemam ziadne vyhrady a na tuto stranku mam deaktivovany blokovac flash reklamy. "Staticke" flash reklamy tolerujem na vsetkych mnou navstevovanych strankach, na co som ale velmi citlivy a alergicky, je AGRESIVNA reklama, ktora skace alebo sa inak pohybuje po stranke, brani citaniu textu alebo klikaniu na dalsie linky na stranke a je bud treba na danu reklamu kliknut, alebo poctak kym po chvilke sama nezmizne.

Preto prosim o obmedzenie tohto druhu reklamy, verim ze porada sa uzivi aj bez agresivity. Mnoho skusenejsich uzivatelov internetu pouziva vo svojich prehliadacoch rozsirenia, ktore umoznuju kompletne odblokovanie flash-u na ktorejkolvek stranke, myslim ze tomuto by sa tvorcovia porady chceli vyhnut.

Neberte tuto temu ako nejaku staznost, ale ako "postreh" radoveho uzivatela porady...
Zita5
08.10.07,09:33
duficek
08.10.07,09:45
aha, danu temu som si nevsimol :)
takze casom myslim mozme cakat na stranke poskakujuce sluchatka k ipodu od tmobilu a podobne skvele reklamy :(
Richard
08.10.07,11:46
suhlasim ze je to agresivne, ale na druhej strane sa to zobrazi len jeden krat a hoci sa to tak nejavi, je to mozno aj lepsie ako keby sa to zobrazovalo "do nemoty".

no, a zasa tak casto tu taketo reklamy nebezia...
duficek
08.10.07,12:12
to je pravda, ine stranky maju tieto reklamy do nemoty...tam je ale lahky liek blok flash a stranka je cista bez akejkolvek reklamy.

moze sa stat, ze casom takato nechutna reklama zacne clenom vadit natolko, ze budu uvazovat o moznosti jej nezobrazovania a dany stav bude kontraproduktivny :(
Richard
08.10.07,12:26
:) ok este som to dohodol tak ze to nebude plavat po stranke ale to bude uvaznene aby to nezavadzalo.
No, a dufam ze to bude k obojstrannej spokojnosti :)
Paula
08.10.07,13:03
suhlasim ze je to agresivne, ale na druhej strane sa to zobrazi len jeden krat a hoci sa to tak nejavi, je to mozno aj lepsie ako keby sa to zobrazovalo "do nemoty".

no, a zasa tak casto tu taketo reklamy nebezia...


eee......tuším to vychytávam aj za iných, lebo na mňa to baflo už 4x . Tolik štěstí, tolik štěstíííííííííííí:D
durisovad
08.10.07,13:39
Mne sa reklama zobrazila len raz a po cca 15-tich sekundach zmizla. Takze mi to vobec nevadilo.
Zoltán Kovács
09.10.07,13:50
No dnes mna zase reklama o rýchlej sms od nemenovanej banky riadne vytáča. Zobrazuje sa tak, že obsadzuje časť obrazovky, kde mám svoje posledné príspevky. A k tomu sa ešte aj obálka otvára, takže ešte väčšiu plochu zabere.
Paula
09.10.07,14:17
No, toho sa viem zbaviť len tak, že "zatvorím" celú časť zákonov a článkov.
duficek
09.10.07,14:20
ano, obalka je moc na velko, presahuje cez ten stvorec a siaha do linkov, ktorer su tym padom znefunkcnene.....chcelo by to asi ine miesto na umiestnenie...
Richard
09.10.07,16:03
stvorec je dobry, len to trosku uslo mimo stvorca ...
uz je to na mieste...
mysimis
09.10.07,16:05
stvorec je dobry, len to trosku uslo mimo stvorca ...
uz je to na mieste...

Super, ďakujeme veľmi pekne.:)
Zoltán Kovács
09.10.07,17:13
Mne to uplne zmizlo, a neukazuje sa. Asi sa zľakla.
Zoltán Kovács
09.10.07,17:20
Už je späť, a mimo vyhradený priestor. ;)
duficek
09.10.07,17:24
mne takto CSOB "rozhodilo" stranku....
trochu prekryva a urobilo sa vodorovne posuvatko.
ale stale lepsie ako ked to lietalo kade tade po stranke...
Richard
09.10.07,17:40
To bolo len chvilu takto, skusal som rozne pristupy ukotvenia. Momentalne to je uz OK.
duficek
15.10.07,08:36
chvalim ze sa na danom mieste prezentuje neagresivny :) pan Mihal s video skolenim a csobcka bola presunuta na spodok stranky, kde az tak nerusi
M3G
31.10.07,08:30
Do Tatra banky sa už obávam chodiť a keď môžem, robím všetko cez internetbanking, pretože pracovníci sú strašne strašne otravní a vždy sa ma vypytujú hlúposti, zavadzajú mi, oberajú ma o čas, podobne ako ich reklama na tejto stránke.

A mimochodom, keď som raz potreboval niečo vybaviť, neboli schopní. Neznášam, keď niekde vidím klamlivú reklamu :mad:
Jozef Mihál
01.11.07,21:00
... neagresivny :) pan Mihal

mimotemy



Sú situácie a inštitúcie, kedy vyššie uvedený citát platí na 0%.
Richard
01.11.07,22:00
oberajú ma o čas, podobne ako ich reklama na tejto stránke.

A mimochodom, keď som raz potreboval niečo vybaviť, neboli schopní. Neznášam, keď niekde vidím klamlivú reklamu :mad:

Keď nič iné, tak aspoň TatraBanke ďakujem, že sa rozhodla namiesto ďalšieho bilboardu, ktorý nikomu na nič neslúži /skôr škodí/, podporiť internetovú stránku ktorá je užitočná...

Kiež by bolo takýchto firiem viac, prospelo by to všetkým slovenským stránkam...
misomiso
01.11.07,22:37
Musim sa zastat Richarda. Napriek tomu, ze moj nazor na Tatra Banku je tu vseobecne znamy a ten isty nazor mam na agresivnu reklamu vseobecne a dokonca aj na billboardy pri cestach, treba si uvedomit, ze takuto stranku treba aj z niecoho financovat.
Jozef Mihál
01.11.07,22:48
To nemení nič na veci, že využívať služby Tatra banky odporúčam len svojmu nepriateľovi.