maromar
09.10.07,01:05
Túto tému sem pridávam pre všetkých tých, ktorí chcú rozšíriť svoje podnikanie, či už ponukou svojho tovaru, služieb, alebo priestoru k spolupráci, alebo dopytom po takýchto ponukách .................................................. .................................................. ...
Ja som 27-ročný živnostník, platca DPH s otvorenou mysľou :-)
lojzo222
09.10.07,01:58
v akej oblasti si podnikal/ podnikas, ake mas skusenosti? Co ta zaujima (okrem penazi)?
Marína
09.10.07,03:36
Chobot
09.10.07,06:29
Túto tému sem pridávam pre všetkých tých, ktorí chcú rozšíriť svoje podnikanie, či už ponukou svojho tovaru, služieb, alebo priestoru k spolupráci, alebo dopytom po takýchto ponukách .................................................. .................................................. ...
Ja som 27-ročný živnostník, platca DPH s otvorenou mysľou :-)

Nie si tu žiadny nováčik, tak neviem prečo zakladáš to isté 3x.

Navyše na ponuku pracovných príležitostí je tu časť inzercia. Ale podľa pravidiel tam nesmú podnikatelia ponukať svoje služby alebo tovary, lebo to by bola reklama. Môžu tam ale uviesť ponuku pracovných miest, prípadne požiadavku o spouprácu. Takže priestor majú, netreba zakladať na to tému. Treba sa len držať pravidiel.
maromar
10.10.07,13:57
-Marina..............Téma je zadaná trikrát preto, aby si ju všetci všimli :-) nič som neponúkol? Veď som ponúkol seba :-) cieľom témy je získanie čo najviac ponúk. Podnikám tretí rok, vyskúšal som viacero spôsobov zarábania peňazí. Viem, že podnikať sa dá vo všetkom. Ale hľadám niečo z čoho budem wrrrrr, niečo čo by ma neskutočne bavilo a bol by som na to neskutočne hrdý.
-Lojzo222......... plynoinštalatérstvo resp. stavbarina vôbec...... fin. poradenstvo.......maloobchod
-Chobot...........v kolonke ETIKETA som našiel čosi ako pravidlá, ale tie sú tak nejasné resp. elastické, že mi nieje celkom jasné o čo v nich ide........ v inzercii sa síce nachádzajú kolonky s podtextom INZERCIA NESLÚŽI NA PONUKY SLUŽIEB A NOVÝCH TOVAROV......... ale nikde som sa nedočítal že sa to nesmie vo vlastnej téme........navyše ja som zatiaľ nič neponúkol a ani si túto tému nepredstavujem, ako trhovisko. Jaaaaaa mám najlacnejšie plastové oknáááá.... Jaaaaa mám najkvalitnejší ...... Jaaaa mám najlepšie....... skôr niečo, ako tu už bola tá téma s čokoladovňou.......v tej téme veľa ľudí čo tam prispelo chcelo vlastniť čokoládovničku......... tak trebars........ Podnikám s čokoládou, kto chce podnikať somnou?
maromar
10.10.07,14:17
Takže, táto téma je vytvorená, pre ľudí v podnikateľských začiatkoch aj koncoch :-) Ja napríklad začinam už tretí rok. Podnikám, lebo chcem podnikať a aj vo veciach v ktorých som veľmi podnikať ani nechcel, ale teraz chcem podnikať v tom v čom chcem podnikať :-) no zatiaľ ešte neviem čo to je :-) takže sa už láskavo nevypytujte na nepodstatné veci a buď sa chváľte svojím podnikaním, alebo popíšte čo by Vášmu podnikaniu prospelo. Možno budem môcť pomôcť ja Vám a možno budete môcť pomôcť Vy mne. (resp. Vy Vám, alebo my nám)
7iro
10.10.07,17:30
rozbieham e-shop soblecenim, dopyt je dobry ale chyba vecsi kapital :)
Richard
10.10.07,17:44
téma nemá ani hlavu ani pätu, uzamykám...