Lubica H
09.10.07,08:52
dobrý deň, potrebovala by som poradiť - na karte leasingoveho majetku mi nefunguje funkcia "spočítať úhrady". s programom sme začali v tomto roku (verzia 10.071), majetok cez leasing bol obstaraný v rokoch 2005 a 2006, vytvorila som si karty, splátkové kalendáre, zaúčtovala príslušné splátky, resp. splátky spred roka 2007 majú príznak "zaúčtované". V položke Nástroje/Nastavenie/Účtovný rok/Majetok/Leasingovy majetok som si nastavila primárnu banku pre úhrady leasingových splátok. Napriek tomu po stlačení tlačítka "spočítať úhrady" program nevykoná žiadnu zmenu. v čom je problém? prikladám aj prílohu. dopredu ďakujem.
Marianna01
12.10.07,14:17
prosím Ťa, rozbaľ ten dokument priamo do odpovede, skúsim sa na to pozrieť, lebo súbory s koncovkou .doc zásadne na nete neotváram.
Stefan2005
12.10.07,15:54
Marianna01
...súbory s koncovkou .doc zásadne na nete neotváram.
Môžem mi povedať prečo nie? Ja si priamo tiež nie, ale stiahnem si ich do PC a až potom otvorím. Ale toto je mimo témy, sorry.
Lubica H
15.10.07,05:03
prosím Ťa, rozbaľ ten dokument priamo do odpovede, skúsim sa na to pozrieť, lebo súbory s koncovkou .doc zásadne na nete neotváram.

v tom dokumente sú aj obrázky a tie mi nejdú skopírovať do odpovede (nezobrazia sa mi), len text.
Lubica H
31.10.07,11:20
tak funkcia "spočítať úhrady" mi už funguje, ale len na splátky, ktoré som účtovala cez Leasingový majetok - k týmto splátkam sa mi v liste "splátkový kalendár" sprístupnilo tlačítko "zdroj". Po jeho stlačení sa mi zobrazí naúčtovaný doklad v "Ostatných záväzkoch" K ostatným splátkam, ktoré som nahrávala dodatočne, toto tlačítko sprístupnené nemám - preto mi program nerátal úhrady. Dá sa niekde v nastaveniach alebo priamo v dokladoch nastaviť, aby aj k dodatočne nahratým splátkam bolo prístupné tlačítko "zdroj"? Alebo je to práce len pre sw technikov?