4326
09.10.07,12:11
Ahojte,

asi tu tato otazka nepatri, ale predsa......... moze sa stat, ze pri styku - dva dni po menzese dojde k otehotneniu?
Mozno hlupa otazka, ale budem rada ak pridate svoje odpovede. Dakujem
ZDENIELA
09.10.07,10:35
Ja som počula o otehotnení aj počas menzesu ( a nie o jednom).
:confused: Len teraz neviem či som ťa ukľudnila alebo celkom vyplašila :confused:
Net
09.10.07,11:24
Momentalne trocha zneuzivam konto mojho priatela. Ale nemohla som si odpustit nereagovat. Tak mi dal povolenie.

Z tvojej otazky je citit trocha strach a opravnene. Ovulalcia nastava priblizne na 10ty den cyklu +-3 dni. Nenechaj sa ale zmiast, cyklus sa zacina prvym dnom menstruacie!!! To znamena, ze ak si mala menstruaciu 7-8 dni + 2 dni = 10, co nie je zrovna najvhodnejsia doba nechraneneho pohlavneho styku ak este nie si pripravena stat sa matkou. Popravde si si vybrala asi najhorsi cas.

Ak sa obavas nezelaneho tehotenstva je najvyssi cas navstivit gynekologa a poradit sa ako pripadnu nehodu riesit.
Lion Topoľčany
09.10.07,11:49
Existuje tabletka, tuším ju treba užiť do 48 hod. po styku a je po probléme.
Už to skúsila moja známa.
4326
09.10.07,11:55
menzes bol 6 dni, potom osudny okamih :-), test po 4 dnoch - negativny. Aka je sanca na pozitivny vysledok? Dakujem zatial za odpovede
Net
09.10.07,12:18
menzes bol 6 dni, potom osudny okamih :-), test po 4 dnoch - negativny. Aka je sanca na pozitivny vysledok? Dakujem zatial za odpovede

Podla statistik je to okolo 30%.

Na ''zazracnu'' tabletku je uz neskoro. Skus sa spytat u gynekologa na injekcne podanie. Ja som to neabsolvovala ale kamaratka mi povedala ze ona uz viac krat. :o

Co viem, tak najskor si test mozes urobit po 5 dnoch. Vlastna skusenost ;). A ani to nie je velmi spolahlive. Ak chces spolahlivy vysledok musis dat hormonom cas. To ale krati tvoje sance na jednoduche riesenie.

Len neskusaj ziadne ''zarucene'' babske recepty. Mohlo by ti to ublizit. Ak nechces navstivit gynekologa, pockaj zopar dni a test zopakuj. Potom uz situaciu budes riesit podla vysledku. Len pamataj, ze presnost domacich testov je 99 %.
gabriska
09.10.07,12:52
Mne este ale stale nie je celkom jasne, aky vysledok vlastne ocakavas...Ja z vlastnej skusenosti viem, ze test po 4-5-10 dnoch od oplodnenia nemusi vyjst pozitivny, hoci mozes byt uz tehotna. Ide totizto o to, ze oplodnene vajicko sa v maternici uhniezdi az do 4-5 dni po oplodneni.
Neodporucala by som ziadne testy este predtym, ako by si mala dostat najblizsiu menstruaciu.Dokonca treba pockat este 2-3 dni po meskajucej menstruacii. Citlivost testu nie je zasa az taka uzasna a vysledok nie je 100%, tak ako to hovoria v reklame.O jednotl. hladinach HCG hormonu najdes vela na hociakej www stranke o tehot. testoch. Takze ja by som Ti poradila, urcite pockat, ci pride alebo nepride menstr., potom je na rade test a potom samozrejme navsteva gynekologa. Drzim Ti palce!
najag
10.10.07,12:29
Po 14 dnoch je uz test na HCG relevantny. Takze vysledok je potom jasny.