KvetkaK
09.10.07,18:21
Ahojte poraďáci,
neviem či sa už z vás niekto s tým stretol ale nejako mi blbne alfa. Mali sme určitý problém že pri fakturácii mi proste preskakoval kurzor ako sa mu chcelo. Opravovala som jednu faktúru a zrazu sa ma opýtalo či v DPH má opraviť iné číslo faktúry. Neskôr keď som skúšala nepoužívať myš, všetko som si dala do poriadku a vyzerá to tak že problém bol s myšou. Lenže odvtedy mi stále vyhadzuje nejakú chybu error + nejaké číslo a vyhodí ma z programu. Keď to skúsim znova, tak niekedy ma pustí a niekedy až na tretí-krát. A ešte mi vypisuje aj nejakú inizializačnú chybu stále, ako keby bol 2-krát spustený program na PC alebo nekorektne ukončený. A ešte aby toho nebolo dosť tak pri spúšťaní mi stále píše že program nieje zaregistrovaný, dám že zaregistrovať a nejako sa potom už dopracujem k tomu že mi to zaregistruje ale potom na ďalší deň sa to opakuje znova a píše mi že nieje zaregistrovaný. Doplním, že mám registrovanú verziu. Prosím Vás neviete mi poradiť, kde sa stala chyba?
Nerada by som bola keby sa mi tým nejako pohlo to čo mám nahodené v programe.
Ďakujem za každú radu.
Zita5
09.10.07,16:42
Kvetka ja som mala podobný problém s tou registráciou a keď sa mi to objavilo po prvý krát , tak som telefonovala do Krosu a povedali mi , že to sa stane vtedy , ak na ikonu ALFA pri otváraní programu kliknem viac krát .A bola to pravda , odvtedy si dávam pozor .Inak tieto problémy mi začalo robiť od marcového update ....predtým som s tým problém nikdy nemala .


Doporučujem sa obrátiť na firmu KROS.
KvetkaK
09.10.07,16:52
Ďakujem Ti Zitka veľmi pekne. Čiže s tou inizializačnou chybou mi asi poradiť nevieš že? :(
Zita5
09.10.07,16:59
Ďakujem Ti Zitka veľmi pekne. Čiže s tou inizializačnou chybou mi asi poradiť nevieš že? :(


Mile rada by som Ti poradila , aj mne sa to stane , a skočí error plus nejaké čísielko chyby a program mi uzavrie . ALe ja som si už na to tak zvykla , že si ho otovrím znovu .Stane sa to aj mne, ale nie často .
Takže ak Ťa to znepokojuje , skús si zavolať do Krosu , u mňa to zasa tak krytické nie je ,vravím pár krát .Ale aj to si myslím , že niečo nesprávne stlačím alebo kliknem 2x ....
KvetkaK
09.10.07,17:09
Tak ešte raz ďakujem za rýchlu odpoveď, asi budeš mať pravdu. V prvom rade kúpime novú myš, lebo ono to vyzerá že si robí čo chce, čiže kliká aj 2-krát. A keď aj potom budem mať stále takýto problém tak to budem už riešiť s Krosom.
Robina
09.10.07,20:08
Aj ja sa pripájam k tejto téme, lebo som mala podobný problém a sem tam ho mám zase:keď som volala do krosu, tak mi bolo povedáné, že mám na úvodnú ikonu klikať opatrne a nie tak rýchlo. Stáva sa mi od júlovej up grade. Napríklad aj dnes som potrebovala rýchlo FA a ja nie a nie sa dostať do JÚ. nA infarkt.
jajko50
10.10.07,05:21
Ešte sa mi to s Alfou nestalo, ale dík dievčatá za upozornenie.