bony-p
09.10.07,20:55
Ahojte !chcem manželku prekvapiť víkendovým pobytom v nejakom rekreačnom alebo rehabilitačnom zariadení našiel som veľa ponúk ale chcel by som počuť skúsenosti niekoho,kto má už niečo také za sebou vopred Vám ďakujem
KEJKA
10.10.07,07:54
skus http://www.hotelaltis.sk/sk/index/
hotel je nový, za víkend môžete stihnúť kopec aktivít - pozri si stránky.
luxus za prijatelnú cenu - vrelo odporúčam.
outdoor aktivity - štvorkolky, bazén, horolezecká stena, klzisko (atrakcia, že je celoročné), atď.
chlap
10.10.07,18:59
Monika Kováčová
10.10.07,19:07
absolútne vynikajúca skúsenosť a nádherné prostredie: Hotel Sitno, VYHNE..
http://www2.hotelsitno.sk/
Zoltán Kovács
10.10.07,19:12
Popozeraj aj tu:

http://www.tricio.sk/
Halli
10.10.07,19:28
Perfektne je aj vo welness PATINCE a takiež hotel REMATA pri HANDLOVEJ, odskušané, super ;)
pivko
11.10.07,04:47
Odporúčam hotel PERMON Podbanské
No.1
Lion Topoľčany
11.10.07,06:01
Pozri www.polana.sk
jess
11.10.07,06:05
Pekný víkendový pobyt (Pi, So, Ne) aj s procedúrami v cene je aj v kúpeľoch Dudince.
ludmilla
11.10.07,19:51
absolútne vynikajúca skúsenosť a nádherné prostredie: Hotel Sitno, VYHNE..
http://www2.hotelsitno.sk/


Z tohto pobytu sme sa vratili bohatsi. Bohatsi o jedno dieta.:D :D :D
arkon
22.12.07,23:27
No možeš skúsiť pozrieť aj tu na chaty (http://www.chaty.lahko.sk). Je tam toho dosť.
Richard
27.12.07,12:57
Prosím nezadávajte sem linky, veď to sa pýtajúci nepýtal. Pýtal sa na Vaše skúsenosti...
Táto rubrika je o výmene skúseností, nie adresár, či katalóg .-)
zsolt69
30.12.07,14:40
Boli sme s manželkou na víkendovom pobyte v Dudinciach v novembri. Môžem potvrdiť že sme boli veľmi spokojní tak s personálom ako aj kvalitou poskytovania procedúr.
bony-p
01.01.08,17:59
Ďakujem za vaše rady. Boli sme v Novembri v Turčianskych Tepliciach a veľmi sa nám páčilo ,určite si to zopakujeme.Môžem každému odporučiť .Pre Tur. Tep. sme sa rozhodli kôli tomu ,že je tam akuapark a mohli sme ho navštívit večer po procedúrach ,ktoré končili o16.00 . Personál bol veľmi ochotní a milí.Strava vynikajúca a veľa ,ubytovanie na dobrej úrovni .
dara
03.01.08,06:59
No príjemne je napríklad v Rajecký Tepliciach, kúpeľný dom Aphrodite. Ubytko je tam síce drahšie, ale na prekvapko je to super, veľmi pekné.

Kamoška chodia pravidelne do hotela Kontakt v Tatrách, wellnes hotel, veľmi si to tam chvália. Vraj služby a spa centrum je tam úžasné.

Možno Ti to niečo pomôže. Ak by si chcel ešte ohľadom toho niečo popýtať, daj vedieť, rada odpoviem ak viem.
bozena67
01.02.08,13:18
Jess- Rada by som strávila tiež víkend v kúpeľoch Dudince - môžeš prosím napísať bližšie, kde si bol ubytovaný, alebo čo Ťa zaujalo, prípadne s čím si bol nespokojní. VĎaka.
zsolt69
01.02.08,18:30
Jess- Rada by som strávila tiež víkend v kúpeľoch Dudince - môžeš prosím napísať bližšie, kde si bol ubytovaný, alebo čo Ťa zaujalo, prípadne s čím si bol nespokojní. VĎaka.
Poslal som Ti ssk-u, ale podľa mňa je to správna voľba.
silvia
05.02.08,07:59
Plánujeme veľkonočný pobyt niekde v blízkosti termálneho kúpaliska. Dostali sme typ na český Vyškov - vraj je tam dobrý aquapark, ZOO, nablízku nákupné stredisko Olympia... Máte niekto skúsenosť?
Najax2
05.02.08,20:51
My sme boli s manželom vo Welness Patince pred dvomi týždňami na tri dni.
Úplne postačujúce a výborný relax.
zuhl
10.03.08,11:47
Ahojte, bol niekto z vás na relaxačnom pobyte v Nimniciach? Môžete mi napísať váš názor na ne.
lorelei
10.03.08,12:36
Dnes som dostala ja tip na vikend: www.avenaplus.sk
Vyzera to velmi dobre.
zuhl
10.03.08,12:37
V Avene som bola, je tam super,ale teraz som chcela vyskúšať Nimnice.
bozena67
26.03.08,12:58
Odporúčam - víkendový pobyt Hotel Jantár Dudince - plná penzia - výborne varia, 25m bazén k dispozícii od 7,00 - 22,00, posilňovňa, spoloč.miestnosť, dobrá cena a čistučko. - Strávila som s rodinou príjemnú Veľkú noc.
Alena19
28.03.08,08:03
Vrelo po osobnej skúsenosti odporúčam Relax htl. Avena v Liptovskom Jáne. Krásne prostredie, milý presonál, všetky procedúry aj bazév v hoteli a čo je dôležité taktiež nízka cena a dokonca momentálne ponúkajú výrazné jarné zľavy.:---
pospo
28.03.08,14:44
Velmi pekne a stylove ubytovanie akurat na romanticky vikend najdes na najslovenska.sk v presovskom kraji. Vola sa to penzion ranc a interier je super zariadeny. Je to v okoli Popradu
Maaaria
28.03.08,15:01
skuste pozriet aj sem
www.hotelflora.sk
bozena67
30.03.08,15:35
Strávili sme víkendový pobyt v Hoteli Jantár v Dudinciach. Boli sme veľmi spokojní. Odporúčam.
dara
01.04.08,09:57
vrelo odporúčam hotel kontakt, vynikajúci wellnes svet, hotel čistučký, výborná kuchyňa a milý personál. krásne prostredie. nachádza sa v starej lesnej.
martina2111
06.04.08,07:42
z vlastnej skúsenosti odporúčam:
hotelparadiso.sk alebo avena.sk ,robia víkendové pobyty za suprové ceny
cenovo prístupné, milý personál, možnosti výletov do okolia
pcgambler
28.08.08,06:33
My sme boli zas v Piešťanoch - Hotel Máj wwwhotelmajsk. Perfektné služby a strava. Personál naozaj milý. Boli sme na wellness pobyte. Mali sme kopu procedúr. Hotel nie je luxusný, ale cítili sme sa veľmi dobre.
lavi
28.08.08,18:54
Ahojte !chcem manželku prekvapiť víkendovým pobytom v nejakom rekreačnom alebo rehabilitačnom zariadení našiel som veľa ponúk ale chcel by som počuť skúsenosti niekoho,kto má už niečo také za sebou vopred Vám ďakujem

....doporucujem hotel Panorama v Rychnove nad Kneznou CR, maju vikendove balicky, my sme mali v cene Bajecny vikend ranajky dva krat predjedlo, vecera a dezert, masaz alebo sauna, 1 hodina bazenu a virivky len pre nas, okolie je krasne, maju uzasne drevene ihrisko pre deti, v okoli mnozstvo zamkov na vylety.

...na Slovensku odporucam hotel Hubert a odtial si odskocit do uzasnych kupelov v Hoteli Permon (byvanie tam neoporucam, znami boli znacne rozcarovani, ale saunovy svet je super)

...hotel Therm v Dunajskej Strede a Afrodita v Rajeckych su vraj tiez super, tieto neviem odporucit z vlastnej skusensti, len z referencii
Iwett
21.06.09,11:01
Dobrý deň, nemá ešte niekto typ na nejaký lacnejší víkendový pobyt? Vyskúšali sme podľa predchádzajúcich príspevkoch vík.pobyt v hoteli Váh v Piešťanoch a v Avene Liptovský Ján. Oba boli super, a chceli by sme ešte skúsiť iné miesta. Ďakujem.
tuha
24.06.09,07:11
ckwellness.sk ma to moja priatelka ale ma vynikajuce ceny,lepsie ako v samotnych hoteloch!
amakov
24.06.09,19:17
naši známi strávili víkendový pobyt v hoteli Praha v Trencianskych Tepliciach s balickom služieb s možnosťou doplnenia služieb p.p. a boli nadšení,cena bola prijateľná
Iwett
25.06.09,05:12
Ďakujem, vyskúšame....idem mrknúť na tie stránky;)
Iwett
03.08.09,06:13
naši známi strávili víkendový pobyt v hoteli Praha v Trencianskych Tepliciach s balickom služieb s možnosťou doplnenia služieb p.p. a boli nadšení,cena bola prijateľná
Ďakujem za tip, víkendový pobyt v hoteli Praha bol supeer...:)
tonkat
10.10.09,23:05
Viete mi doporučiť aj niečo na východnom slovensku? Potrebujeme sa tam zdržiavať v okolí Košíc a zároveň by sme to využili na takýto 3-4 dňový pobyt. Napr. kúpele štós? máte s nimi skúsenosti? Mne to nič nehovorí... Alebo niečo iné pri Košiciach. Ďakujem pekne.
tonkat
12.10.09,10:23
Nikto na východe neodpočíva? Všetci len robia ...?
Východniari, ozvite sa. Ďakujem
ludoja
30.03.10,10:28
vyskusajte mojho zamestnavatela, relaxos.sk. Je tam aj porovnanie hotelov/pobytov podla roznych kriterii a recenzie uzivatelov.