anklar
10.10.07,12:18
Rada by som poprosila o inštrukcie ako na to, keď si chcem vytlačiť jednotlivé príspevky. Teda, aby mi netlačilo komplet celú tému. Iba tie konkrétne príspevky jednotlivo, o ktoré mám záujem. Ďakujem pekne.
mysimis
10.10.07,10:21
Ak si klikneš pravým tlačitkom na myši na č. príspevku, objaví sa Ti tabuľka a na tej si klikni na vytlačiť cieľ. Vytlačíš si potom len ten príspevok ktorý Ťa zaujíma.
Paula
10.10.07,10:21
Rada by som poprosila o inštrukcie ako na to, keď si chcem vytlačiť jednotlivé príspevky. Teda, aby mi netlačilo komplet celú tému. Iba tie konkrétne príspevky jednotlivo, o ktoré mám záujem. Ďakujem pekne.


Hore na lište: práca s témou, veria pre tlač. Potom klikni na stranu, z ktorej chceš tlačiť , označ si text v príspevku myškou a tlač. Iný spôsob zatiaľ neovládam.
Chobot
10.10.07,10:25
Rada by som poprosila o inštrukcie ako na to, keď si chcem vytlačiť jednotlivé príspevky. Teda, aby mi netlačilo komplet celú tému. Iba tie konkrétne príspevky jednotlivo, o ktoré mám záujem. Ďakujem pekne.

ALebo kliknutí na číslo príspevku sa ti otvorí len ten jeden príspevok v novom okne a vytlačíš si len to okno.
anklar
10.10.07,10:42
Všetci ste skvelí, úžasní, fantastickí. Veľmi pekne ďakujem.