prom
10.10.07,13:00
Dobrý deň prajem všetkým,

chcel by som sa opýtať, či by ste mi nevedeli poradiť nejaký dobrý software do predajne. Chcel by som si otvoriť predajňu s textilom tam by som ho potreboval. Neviem či by mi stačila len registračná pokladňa, alebo software aj so skladovou evidenciou. Poraďte mi prosím Vás.

Dopredu ďakujem
Pidgey
11.10.07,21:14
No, pokial by si tam mal iba registracku (staci ti aj ta), tak jedina nevyhoda by bola ze by si nemal aktualny prehlad, kolko tovaru (akeho) mas na predajni. Popkial by si si tam dal komp s PC , tak tam su viacere prednosti - vidis priamo kolko mas tovaru na sklade, lepsie dohladavanie tovaru v systeme...hmmm (dalsie ma nenapadaju). Ale vyzaduje to viac miesta (pc) a samozrejme treba kupit aj ten pocitac.Pokial netreba mat aktualnu evidenciu co je na prdajni, staci aj registracka, a z tej si budes stahovat do externej evidencie (napr uct SW) co sa predalo (koli evidencii...)
Poradit SW do predajne?No pokial sledujes ucto vnejakom softe, cca vacsina z nich ma aplikaciu na takyto predaj .Ja osobne poznam SW Pohoda, tam je pridavny modul Pohoda KASA, a tam je to velice pekne, jednoducho spracovane na predaj v obchode. (da sa predavaj aj priamo v Pohode -nie cez modul KASA, v agende predajky...) - staci na to najzakladnejsie verzai pohody Pohoda JAZZ - skladova evidencia