sisa2255
10.10.07,20:20
chcem vas poprosit o nejake gratulacie k 33. narodeninam.Ani nie basničku ale niečo take romanticke:)
hanelie
11.10.07,06:18
myslím, že viac ako slová prekvapí a poteší darček - niečo neobvyklé, nápadité, :)
napr. môjho manžela vie ohromne potešiť, ak dostane pod stromček napr. vláčikovú súspravu, chlapi sú také veľké deti...
Jara
11.10.07,06:22
Čo tak pozvanie na romantickú večeru pri sviečkach do reštiky? Možno aj ružička k tomu. Niekedy si myslíme, že je to len pre ženy, ale ja som takto zabodovala u manžela aj keď je po päťdesiatke a moc nerád sa chváli pred kolegami tým, že by bol romantik ako baba. Bol ale celý happy a celý večer sa usmieval a držal ma za ruku...:D :D :D
lorelei
11.10.07,07:02
Moj tiez nie je typ, co by potreboval kvety...."to naco chlapovi kvety" mi vzdy, pri debate povedal, ale ked som mu vychystala stôl s vecerou, zakuskom, sampanskym a gratulovala aj s kytickou kvetin, tak bol cely uneseny a ziaril ako vianocny stromcek....
lorelei
11.10.07,07:05
A este dam moj tajny typ na jeho dalsie narodky co chystam, chcem ho pozvat na nejake kulturne podujatie...myslim tym muzikal, alebo div. predstavenie...aj ked mozno nejaky ten komentar k tomu "bude musiet mat" ....:)
hanelie
11.10.07,07:33
budúci rok má manžel jubileum - plánujeme s dcérkou mu kúpiť rekondičný pobyt v kúpeľoch aspoň na týždeň :)
tiny77
11.10.07,07:41
budúci rok má manžel jubileum - plánujeme s dcérkou mu kúpiť rekondičný pobyt v kúpeľoch aspoň na týždeň :)
mimotemy to je darcek pre neho alebo pre vas s dcerkou :D :D ;)
ALDA
11.10.07,07:59
mimotemy to je darcek pre neho alebo pre vas s dcerkou :D :D ;)

Určite bude ďalšie prekvapenie, že pôjde aj mamina:D
hanelie
11.10.07,08:11
to je darcek pre neho alebo pre vas s dcerkou
nóóó úmysel je darček pre manžela, ale ako sa to vyvrbí:D
sisa2255
11.10.07,11:32
idem mu kupit barovy globus,stale o tom sniva.Ale chcela by som ho prekvapit aj nejakym slovnym podakovanim alebo vyznanim lasky v radiu
manus
12.10.07,17:35
budúci rok má manžel jubileum - plánujeme s dcérkou mu kúpiť rekondičný pobyt v kúpeľoch aspoň na týždeň :)

Úžasne je v Rajeckých Tepliciach - Afrodita. Je to síce finančne náročnejšie, ale podľa mňa to STOJÍ ZA TO. Dá sa tam super zrelaxovať. My tam chodíme len sa tak vybahniť v teplej vode, máme to kúsok, ale sú to nezaplatiteľné 2 hodiny!:)