zuzka0104
11.10.07,08:19
Ahojte. Obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Jedna moja známa má problémy so svojím zamestnávateľom a nevedela som je poradiť, čo robiť. Pracuje u súkromníka za minimálnu mzdu. Keďže sa minimálna mzda zvýšila pán majiteľ si zavolal všetkých pracovníkov a urobil im menší výplach žalúdka, že kvôli nim je v strate a že im nedá ani minimálnu mzdu. Ak štátny sviatok pripadne na pracovný deň, musia íst v sobotu do práce. Samozrejme, že nemajú príplatok za sobotu, ani zaplatený nadčas. Kedykoľvek robia do večera - samozrejme bez zaplatených nadčasov. Vie mi niekto poradiť, na koho by sa mohli obrátiť? Bola tam už aj kontrola z inšpektorátu práce, ale samozrejme majiteľ chodil s nimi po dielni a keďže sa báli o miesto, nikto nič nepovedal. Aby nemusel zaplatiť minimálnu mzdu, tak donútil zamestnancov podpísať nižší pracovný úväzok a v tom prípade im nemusel dať min. mzdu, aj keď odpracovali 8 hodín. Je nejaká inštitúcia, na ktorú by sa mohli obrátiť? Aj keď je tu problém, že každý má strach o pracovné miesto. Je to síce práca za minimálnu mzdu, ale lepšie ako byť na Úrade práce. Ďakujem.
KEJKA
11.10.07,06:24
čo chceš poradiť, ked je strach?
Inšpektorát práce je najlepšie miesto, kam sa obrátiť. Ale ak postihnutý zo strachu nič nepovie....... každá rada je márna.
mysimis
11.10.07,06:24
Takéto záležitosti by mal riešiť jednoznačne inšpektorát práce. My sme mali takých dvoch inšpektorov na kontrole, že z toho čo píšeš by bola nehorázna pokuta.
Jara
11.10.07,06:32
Myslím, že ak podpísali kratší uväzok, tak súhlasili vlastne s jeho podmienkami. Ako by dokázali inšpektorátu, že nerobia napr. 6 hodín ale 8 hodín, keď majú kratší pracovný čas podpísaný a určite aj evidencia dochádzky je v poriadku. Vlastne si tým sami ubližujú. Najlepšie je z takej firmy odísť, ak je kam... To je otrokár a nie podnikateľ, ktorý takto zaobchádza so zamestnancami.