deskos
11.10.07,16:53
Dobrý deň. Zaujímalo by ma, či niekto nemá skúsenosti s termo-akupresúrnym masážnym lôžkom od firmy Ceragem. V našom meste fungujú bezplatné masáže na vyskúšanie lôžka. Chodí tam veľa ľudí, a tak ma zaujíma, či niekto si z Vás to lôžko už zakúpil /stojí 87000 Sk/ a aké má s ním skúsenosti. Ďakujem
katarina.j
11.10.07,17:28
mimotemy Ceragem, a nemaš lepšie, keď ťa pomasíruje nejaká žena? A určite to vyjde aj lacnejšie, chichi
alpland
20.10.07,06:54
Som rád , ze niekto pridal tuto temu.Zaujimalo by ma ci naozaj niekto uz vyskusla tieto masaze a rad by som poprosil o stanovisko nejakeho odbornika, ktory je telovychovny lekar....
Nasa suseda, navstevuje tuto masaz uz dlhsiu dobu, avsak pred casom dostala plucnu emboliu, je uz ok.A druha vec, co sa mi nezda, je ze , ludia v Ke tam chodia ako na pase, neplatia ziadny poplatok...Nieco v tom musi byt ?
Broskynka
02.02.08,08:29
Píšu o tom v : ZDRAVIE február 2008. Aj mňa by zaujímalo či niekto nemá skúsenosť. Pekný deň
lenocka92
02.02.08,11:55
O Cerageme som sa dočítala prvý raz práve v časopise Zdravie feb. 2008. Téma ma zaujala, ale žial nepoznám nikoho, kto tieto masáže absolvoval. A masáže sú vraj preto zadarmo, lebo oni žijú z predaja tých masážnych lôžok a ak je cena taká akú uviedol deskos, tak sa nečudujem :)
esetka
10.05.08,20:23
Ahojte všetci, odporúčam každému vyskúšať lôžko CERAGEM a určite by tu niektoré názory neboli popísané, nemám to blízko no zato mám veľké problémy s chrbticou a čo som vyskúšala preparátov, akupunktúru a masáž-ktorú sama zbožňujem, nič nemá taký citeľný efekt na zlepšenie ako toto, skutočne som bola veľmi milo prekvapená a chodím tam ako mi to čas dovolí/40km/, všetko je o pravidelnosti, ležíte na lôžku, ktoré Vám masíruje celú chrbticu a zároveň vyhrieva a lieči naozaj to stojí zato skúsiť 40minút relaxovať a úžasní kolektív ľudí Vám spríjemňuje tieto chvíle, píšem o Trenčíne, no a ak máte možnosť v blízkosti ktoréhokoľvek centra vyskúšať to zdarma neriešte cenu!
DanielaSL
12.05.08,06:57
Ja mám tiež dosť značné problémy s chrbticou, ale pomocou masáže na lôžku Ceragem si chrbticu vždy vyhrejem , vymasírujem a robí mi to na ňu dobre. Máme to v meste , naša masérka má tieto lôžka dve, kvôli veľkému záujmu..platí sa 100,-Sk a myslím, že to nie sú zbytočne vyhodené peniaze. Ono by to ale chcelo tie masáže na lôžku aj každý deň, ale jednak nie je čas denne tam skoro hodinu ležať a jednak sú tie masážne lôžka stále plné, som rada, že sa tam dostanem raz do týždňa. Inak cez víkend som v Tatrách vyskúšala masáž v masážnom kresle, a to je tiež veľmi dobrá vec, lebo kreslo vymasíruje celé telo...od nôh až po hlavu. Mať ho tak doma...:rolleyes:;)
Zdenka 0705
06.06.08,04:49
Ja odporúčam! Začala som chodiť na masáže /cca 35 km/, mám značné problémy s chrbticou aj kĺbami, kolenom. Po prvých masážach sa cítim lepšie... uvidíme ďalej. Takže kto máte možnosť, vyskúšajte.
jess
25.06.08,06:45
Nevie náhodou niekto, kde všade sú tieto centrá ? Na nete som sa nedozvedela nič.
LubicaN
25.06.08,07:03
jess
25.06.08,09:22
http://sk.ceragem.net/support/support_find.asp?cpage=1&txtSearch=

:)

*Ľubica

hm:mad:...široko-ďaleko okolo mňa nič :mee:
maggi
08.10.08,03:29
aj v nasom meste funguje maloobchodna predajna s predvadzacim centrom lozok CERAGEM , ano , navstevujem ho, ak mam volny cas, mne to prospieva zdraviu najma chrbtici a suvisiacim problemom , najma bolesti vyzarujuce do koncatin, ale ktovie co este vsetko mozne to robi,
je tam predovsetkym tepelne ziarenie - teplo ma lieci,
ale aj studene zlto- zelene svetlo nieco ako bioptronova lampa
, zrejme tiez lieci hlbsie polozene veci v tele cloveka aspon dufam,
maggi
08.10.08,03:42
www ceragemslovensko sk/web/centra/

tu su mesta, adresy a otvaracie hodiny aj telefon
hegedus
11.03.09,06:37
Ceragem - je fantastická vec.;) Mám ho doma už skoro dva roky. používa ho celá moja rodina , niektorí aj dva krát denne. doporučujem každému kto to myslí so svojim zdravím vážne, a taktiež so zdravím celej svojej rodiny. Alternatívna medicína odstraňuje príčiny našich zdravotných problémov.
V dnešnej hospodárskej situácii je podľa mňa najlepšia investícia do vlastného zdravia, nezávisle od toho či ste chorý, alebo vám záleží na prevencii.
Italiana
25.03.09,09:21
Mne sa podarilo zohnať takéto masážne lôžko, ktoré masíruje nielen chrbticu, ale Jade valčeky sa nachádzajú aj v spodnej časti lôžka, takže súčasne môže prebiehať aj masáž nôh. Naozaj si ho pochvaľujeme, a hlavne cena je približne tretinová, čo je nezanedbateľné. Môžem odporučiť.
deskos
25.03.09,11:00
Dobrý deň. Italiana kde ste zohnali také masážne lôžko a koľko stálo. Ďakujem za odpoveď.
mareko
25.03.09,16:11
Mne sa podarilo zohnať takéto masážne lôžko, ktoré masíruje nielen chrbticu, ale Jade valčeky sa nachádzajú aj v spodnej časti lôžka, takže súčasne môže prebiehať aj masáž nôh. Naozaj si ho pochvaľujeme, a hlavne cena je približne tretinová, čo je nezanedbateľné. Môžem odporučiť.
Poprosím si kontakt, kde sa dá lôžko zohnať. Cez súkromné správy. Ďakujem.:)
Evita33
20.04.09,13:29
Dobry den Mareko,

Ja mam este 2 ks, Jade massage bed. Jade kamene su v hornej a aj v spodenj casti postele. Cena je 1900 Euro. Ak mate zaujem, dajte vediet.
mareko
20.04.09,17:08
Dobry den Mareko,

Ja mam este 2 ks, Jade massage bed. Jade kamene su v hornej a aj v spodenj casti postele. Cena je 1900 Euro. Ak mate zaujem, dajte vediet.
Dakujem za ponuku, ale ta cena je prilis vysoka.
Prensa
21.04.09,21:51
Dobrý den,
Ppodla mojej vlastnej skusenosti myslim, ze je potrebne aby taketo vyrobky ako Ceragem masazne lozko boli preskumanie nejakou oficialnou organizaciou pre ochranu spotrebitela. Zopar krat som si bola lozko vyskusat a moje dojmy - v prvom rade neprijemna atmosfera v centre zapricinena patronizujucim, neprofesionalnym jednanim a neuctivym chovanim pani riaditelky voci asistentkam a tiez i navstevnikom co je uz v dnesnom svete biznisu nepochopitelne a neakceptovatelne. Nemam pochybnosti o tom, ze masazne lozko moze pomoct uvolnit stuhnute svaly a takisto o liecivych ucinkoch infracerveneho svetla - o tom si kazdy uz moze urobit svoj vlastny vyskum na dostupnych informaciach na Internete. Ale takisto je velmi nebezpecne a dokonca by som aj predpokladala nelegalne zavadzat navstevnikov tvrdeniami ze masazne lozko pomaha liecit zavazne ochorenia a zdravotne problemy. Pripada mi to ze asistentky su trenovane aby vysvetlovali hostom ake zdravotne problemy by asi mohli mat a ze lozko je odpovedou na akykolvek problem davajuc nadej ludom ktori potrebuju lekarsku pomoc. Tym zvysuju riziko ze ludia oddalia alebo vylucia navstevu u kvalifikovaneho lekara, ktory vie urcite podstatne viac o medicine ako pracovnici v takomto centre. Kedze som osobne trenovala roznych ludi -zdravych i ludi s roznymi zdravotnymi problemami - som presvedcena, ze ak je niekto po operacii chrbtice alebo ma iny zavazny problem - mal by najprv konzultovat pouzivanie lozka so svojim osetrujucim odbornikom. Najviac vsak verim, ze ziaden stroj nemoze nahradit rucnu masaz a ked este pridate infracervenu lampu, myslim ze vysledok moze byt velmi dobry a hlavne za menej penazi...
mareko
22.04.09,18:54
Ale takisto je velmi nebezpecne a dokonca by som aj predpokladala nelegalne zavadzat navstevnikov tvrdeniami ze masazne lozko pomaha liecit zavazne ochorenia a zdravotne problemy.
... ze ak je niekto po operacii chrbtice alebo ma iny zavazny problem - mal by najprv konzultovat pouzivanie lozka so svojim osetrujucim odbornikom. Najviac vsak verim, ze ziaden stroj nemoze nahradit rucnu masaz a ked este pridate infracervenu lampu, myslim ze vysledok moze byt velmi dobry a hlavne za menej penazi...[/quote]

Súhlasím s celou úvahou, len som nechcela celý text citovať. Zrejme je to veľmi dobrý business, viď ponuku vyššie, ktorú som dostala. Dotyčná sa špeciálne pre ten obchod aj zaregistrovala. Nech sa na mňa nehnevá, ale toto nie je bazár, ani iný inzertný portál. :eek:
pipo1216
26.09.09,14:04
Pridte vyskušať masaž do nášho centra v Banskej BYstrici... viac info: 0917 465 613 alebo na internetovej stranke vitalite.yw.sk
bettylou
01.10.09,05:44
SOm raz volala do ke centra,kde sa to dá bezplatne vyskúšať a mipovedali, že mám prísť a počkať kým na mňa príde rad. Že tak 2-3 hod. :eek:No toľko času ja nemám:cool:
bublinec
04.02.10,15:52
Odporúčam,,mam ceragem doma od Novembra 2009..
Mal som operáciu chrbtice,všetko dobre dopadlo, ale po dvoch rokoch som bolesti mával zase,,nie také hrozné ako pred operaciou, ale boli,,,svaly som mal tuhé a to bol problém,,
Môj obvodný lekár ma zobral na CERAGEM do Blavy a po pár týždnoch pravidelnej návšteve som bol rozhodnutý že si ceragem kúpim a myslim si že som v mojom veku 41.. dobre investoval..
V každom prípade je to individuálna vec, ale moja manželka tvrdí že som po intímnej stránke zdivočel a podstatné je, že sa zohnem a skoro bez problémov,, treba ceragem vyskúšať...;)
bublinec
04.02.10,15:59
Nieje masáž ako masáž..mne ludské ruky vždy povyhadzovali platničky,,ceragem sa mi javý ako citlivejší maser ,,a hlavne v tom že mi svaly najskôr zohreje a uvolnííí a potom masíruje...
bublinec
04.02.10,16:03
Odporúčam,,mam ceragem doma od Novembra 2009..
Mal som operáciu chrbtice,všetko dobre dopadlo, ale po dvoch rokoch som bolesti mával zase,,nie také hrozné ako pred operaciou, ale boli,,,svaly som mal tuhé a to bol problém,,
Môj obvodný lekár ma zobral na CERAGEM do Blavy a po pár týždnoch pravidelnej návšteve som bol rozhodnutý že si ceragem kúpim a myslim si že som v mojom veku 41.. dobre investoval..
V každom prípade je to individuálna vec, ale moja manželka tvrdí že som po intímnej stránke zdivočel a podstatné je, že sa zohnem a skoro bez problémov,, treba ceragem vyskúšať...;)
ubka
06.02.10,23:54
bublinec, nemôže sa hodnotiť všeobecne, že masér povyhadzuje platničky! Bol si naozaj u kvalifikovaného maséra?
Pochybujem, že lekár Ti po operácii odporučil Ceragem, ale keď to uvádzaš...po operácii chrbtice je dôležité šetrné cvičenie, a nie váľanie sa po posteli ceragem.
Na zahrievanie pred masážou sú tiež metódy, ale to treba navštíviť certifikovaného maséra.
bublinec
26.02.10,17:48
,,,ale po dvoch rokoch som bolesti mával zase,,,,netvrdil som že som sa válal po lôžku na druhýý deň po operácii, okrem toho tvrdil som,je to individuálna vec... a dalej ..môj lekár, ktorý ma na ceragem zobral,,si dnes nan chodí lahnut ku mne,,,
Ale nerieš to, ja ta presviedčat nebudem, aby si si nemyslela, nepodnikám v tomto smere... prajem ti vela zdravia.. :-)
deane7
05.04.10,06:55
Včera sme boli na návšteve a pozerali sme čo to majú za čudo, vyskúšali sme to a moja žena si veľmi pochvaľovala. Keď som si to doma chcel vygoogliť mi to našlo toto:

http://www.leopard.sk/ukaz_tovar.php?id=112258&ref=g

By som rád počul názor, aký je v tom rozdiel. Okrem ceny.
Aldan
16.05.10,15:56
llôžko ceragem je super, ale je veľmi predražené, veď svojou cenou musí zaplatiť mzdy, odvody, nájomné a pod. Preto sú tie prezentácie zadarmo. na www.leopard.sk nájdeš lôžko - píšu najpokorovkovejšie na svete a stojí v prepočte na SK 41. tis. Tiež mi povedali že rozdiel v tom nie je a prečo majú takú nižšiu cenu a ceragem takú vysokú. Každý si musí vybrať sám.
dunehawk
18.05.10,10:19
Ceragem urobil veľmi zaujímavý krok, keď prišiel na trh s bezplatnými masážami, nakoľko napríklad v Nemecku je to bežné už dlhé roky, kde presne rovnaký princíp predaja používa spoločnosť Syogra.Najmä pre starších ľudí to má veľký prínos, lebo chodia do spoločnosti ďalších ľudí, nadväzujú sociálne kontakty a pritom aj relaxujú. Negatívnou stránkou tohto princípu je však práve to, že ide vlastne o obchodnú spoločnosť, ktorá dosahuje zisky predajom produktov a práve ako bolo už spomínané, tak všetky mzdové a prevádzkové náklady na prevádzku zariadenia, personál, energie a amortizáciu používaných zariadení znáša kupujúci vo forme predraženého tovaru. Taktiež si nemyslím, že je úplne v súlade s profesijnou etikou, ak sa tento produkt prezentuje v propragačných materiáloch ako všeliek a dáva nádej aj ľuďom s vážnymi zdravotnými problémami. Samotný princíp fungovania tohto lôžka je založený na kombinácii rozličných druhov fyzikálnej terapie, konkrétne mechanoterapia - akupresúra, terapia infračerveným svetlom a termoterapia. V prípade postele Spinrex Pulsar je to ešte aj terapia rázovými vlnami. Čiže v žiadnom prípade nejde o zázraky, ale o aj v medicíne západného typu využívané terapeutické postupy, akých je strašne veľa a každý je pre telo človeka prínosný. Balneoterapia, Termoterapia, Infraterapia, Masáže, Hydroterapia a tak ďalej... Je na každom človeku, či zvolí pohodlnejšiu cestu a ak má finančné prostriedky, tak si zakúpi takéto zariadenie, alebo prípadne volí iné možnosti relaxu a terapie, ktoré môžu byť rovnako účinné.
Aldan
22.05.10,13:17
máte prosím niekto skúsenosti s termomasážnymi lôžkami Spinrex? Myslím porovnanie s Ceragemom. Sú oveľa lacnejšie a podľa popisu sa mi zdá že princíp je v tom istom, dokonca spinrex má masáž aj na nohy a polohovateľné lôžko. Ďakujem
tvr25
26.05.10,13:43
ja som sa pýtal emailom na tie postele spinrex a my povedali, že to je rovnaký princíp len že podľa ceny sú tam rôzne technické výbavy. no a my sme z košíc a nám povedali, že majú vystavené ich v prešove tak sme šli so svokrou sa pozrieť na ne lebo ona chodí na ceragem do košíc. sme tam došli do prešova a mali tam viaceré tie typy aj také najlacnejšie. svokra to skúsila a vravela že to je to isté, len že ešte by jej trebalo väčší tlak na chrbát, tak ten predávajúci vravel že sa to dá nastaviť prítlak valčekov a zrobil to. potom to už vraj bolo dobre. ale nekúpili sme zatiaľ ešte nič
starsadv
06.09.10,11:14
Ahoj, skus si pozriet novu stranku Ceragem centra v Nitre. ceragemnitra.sk
hegedus
11.01.11,13:25
rozdiel je v tom , že CERAGEM je certifikovaná zdravotnícka pomôcka, a môžeme si ho vyskúšsť neobmedzene krát a bezplatne.
Ostatné podobné lôžka to nemajú
tvr25
03.05.11,11:26
My sme nakoniec kupili Spinrex. Bola ovela lacnejsia. Stala 1070 euro aj s dopravou a montazou a je to ten isty typ ako mi nukali v tej prevadzke za 2700. A je to takisto zdravotnicka pomocka. Mam aj certifikat vystaveny na manzelkinej mamy meno, ona ma zivnost a mozme aj podnikat s masazami. Nikto by ma nedonutil dat o 1600 euro viac za to iste. Poriadne si treba popozerat ked nieco idem kupit.
janakar
02.01.12,09:12
Masáže na prístroji ceragem robia teraz aj v Studienke / za Malackami/, masáže sa robia na základe objednávok vedľa Obecného úradu.
katedrála
22.11.12,18:38
tak ja som ho včera vyskúšala,mala som celkovo stuhnutý chrbát,šla som to skúsiť,cítila som taký ľahký chrbát a asi za tri hodiny po masáži už doma, ma seklo v krčnej chrbtici,proste som nemohla otočiť hlavu do jednej strany,neviem či to má alebo nemá s tým súvis,chcela som tam chodiť aspoň päť dní za sebou ale musím si dať pauzu,vlastne neviem či je to pre mňa vhodné,iní si to dosť pochvaľovali,že im to pomohlo,mne zrejme nie.