Milka611
11.10.07,19:12
Potrebovala by som vzor ,alebo niekoho kto by mi vypracoval prevadzkovy poriadok do kaviarne a fitness centra.A za kolko by to niekto vypracoval,a kolko by to trvalo?
lenkak
11.10.07,17:14
vzor, súbor sa volá síce hacp, ale je len výcuc, treba si to podstatné pre seba z neho vybrať.
http://www.porada.sk/57697-post4.html
Milka611
11.10.07,17:33
vzor, súbor sa volá síce hacp, ale je len výcuc, treba si to podstatné pre seba z neho vybrať.
http://www.porada.sk/57697-post4.html
A bude to stacit na cca 6-7 strán keďtu niekde bolo písané,ze to ma vypracovaneé na cca 40 strán?
lenkak
11.10.07,17:38
dopíš si tam ešte čo budeš ponúkať. Haccp má byť tak na 30-40 strán, prev. poriadok by mal stačiť aj na 7 strán, pokiaľ je dobre vypracovaný.
Milka611
11.10.07,17:40
Aha to asi cele Haccp ma byť obšiednejšie.
ďakujem ti moc!
Ale aj tak mám pocit že to nezvládnem sama vypracovať
lenkak
11.10.07,17:48
Však vyskúšaj a uvidíš. Poprípade ak nebudeš niečo vedieť môžeš sa opýtať.
Milka611
15.10.07,10:45
Mozem ta poprosit o radu?robim ten prevadzkovy poriadok...v celku to ide ale neviem co mam napisat do povinnosti jednotlivych zamestnancov.?budem mat dve casnicky a je to len kaviaren
lenkak
15.10.07,17:58
povinnosti podľa smernice. Všeobecné o dodržiavaní predpisov, napr: Riadne hospodáriť s prostriedkami zverenými zamestnávateľom, strážiť a chrániť majetok zamestnávateľa pred poškodením, stratou, zničením a zneužitím a nekonať v rozpore s oprávnenými záujmami a rozhodnutiami zamestnávateľa.
Dodržiavať predpisy o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci (BOZP) a predpisy požiarnej ochrany (PO). Hlásiť každý pracovný a mimopracovný úraz, vrátane drobných poranení ihneď priamemu nadriadenému.
Nepožívať alkoholické nápoje a omamné prostriedky na pracoviskách zamestnávateľa v pracovnom čase, neprinášať ich na pracoviská a nenastupovať pod ich vplyvom do práce, dodržiavať určený zákaz fajčenia na pracoviskách a v pracovných priestoroch.


a potom možno spomenúť aj hygienicke predpisy.
Milka611
16.10.07,06:39
dakujem moc!dufam,ze im to na hygiene bude stacit.ta pani je tam nejaka dosti tvrda....rada by somto uz mala z krku.
Este raz dakujem