VladoaKatka
12.10.07,06:05
Milé dámy a páni čo ste dnes urobili pre seba a pre svojich blízkych, čím ste ich potešili alebo nahnevali?

Mám na mysli také veci, ktoré nie sú samozrejmé každodenné činnosti, niečo také s čím nerátajú alebo pre seba to,že už dlhšiu dobu odkládate alebo po niečom strašne túžite.
Lion Topoľčany
12.10.07,04:53
Pred odchodom do práce som si vybozkávala svojho manžela a dietko...
gabco
12.10.07,05:00
Pred odchodom do práce som si vybozkávala svojho manžela a dietko...


.... a deti a modlím sa za moju mamu, ktorej včera vyoperovali nádor (dúfam, že nezhubný) a pre seba zatiaľ nič - bude mi stačiť úsmev mojich detí.
LubicaN
12.10.07,06:06
Dnes som pre svojich blízkych ešte nič takého, čo bežne nerobím nespravila...ale po štyroch pracovne strávených popoludniach sa dnes konečne budem od príchodu z práce až po uloženie do postielky venovať svojim detičkám a manželovi. Nachystám niečo mňamkové na večeru, vypočujem si všetky zážitky zo škôlky a z plaveckého výcviku, možno postavíme zo stavebnice dom alebo nakreslíme spolu zámok s princeznami Danuškou a Lauruškou... a tatina poprosím, aby mi pomohol vypotiť sa, lebo čosi na mňa lezie (a manžel to nie je :()...

*Ľubica
Jara
12.10.07,07:35
Keď som si prečítala túto tému, tak som zavolala manželovi, ktorý včera síce urobil chybu a ak by tu nebola táto téma tak asi pokračujem v tichej domácnosti, ale keďže tu je táto téma tak som mu zavolala že mu odpúšťam a chcem s ním stráviť pekný wekend a k včerajšku sa nevracať. Bol veľmi milo prekvapený a uvedomujúc si, že ozaj spravil chybu tak povedal, že ma bude čakať s kyticou. Takže vďaka za túto tému a pridajte sa k dobrým skutkom svojich najbližších...
Marianna01
12.10.07,13:50
Dnes sme všetci pre svojich najbližších urobili všetko to, čo robíme každý deň a vôbec si to neuvedomujeme. Prijímame od nich každodenné láskavosti a drobnosti, bez toho, aby sme pokladali za dôležité to nejako zvlášť oceniť. Takže toto sme urobili jeden pre druhého...:):):)
Dáša_
12.10.07,19:05
Ja som dnes bola na navšteve u nevidiacej keramičky. Nevidí už 18 rokov.
Zriadila keramické štúdio, kde učí deti robiť s hlinou. Okrem zdravých detí tam chodia aj deti rôzne postihnuté: autistické, DS,..
Tak sme sa trochu spolu nabíjali energiou.
Mmch, mala som úplne idealistické predstavy o tom, ako sa nevidiaci ludia pohybuju v svojom známom priestore. Vôbec to nie je tak sebaisto, ako to vyzera vo filmoch.
Katy a R
13.10.07,18:49
Ja som dnes bola na navšteve u nevidiacej keramičky. Nevidí už 18 rokov.
Zriadila keramické štúdio, kde učí deti robiť s hlinou. Okrem zdravých detí tam chodia aj deti rôzne postihnuté: autistické, DS,..
Tak sme sa trochu spolu nabíjali energiou.
Mmch, mala som úplne idealistické predstavy o tom, ako sa nevidiaci ludia pohybuju v svojom známom priestore. Vôbec to nie je tak sebaisto, ako to vyzera vo filmoch.

Môžeš napísať viac - kde to je?
ondrejvla
13.10.07,19:28
Ja som dnes pre svojich drahých upiekla vandel buchiet a druhý vandel oškvarkových pagáčikov, už sú prázdne... A ktomu som im navarila čajík z byliniek, ktoré mi poslala priateľka. Dáška ďakujem, mali by sme hovoriť aj o tom, čo kto urobil pre nás a tým nám pomohol, tvoje bylinky veľmi pomohli, a to si priateľkou, ktorú som stretla tu medzi inými priateľmi na Porade.
durisovad
13.10.07,20:28
Vlasticka,
ja si myslim, ze by sme pre svojich blizkych aj pre priatelov mali urobit vsetko, co mozeme a vladzeme. A nemali by sme o tom velmi hovorit. Ved je to samozrejme, ze si navzajom pomahame. Mam skusenost, ze vsetko sa raz vrati a tak sa snazim nikomu neublizit ale komu mozem, pomoct.
Dáša_
13.10.07,20:32
Môžeš napísať viac - kde to je?

http://www.mynoviny.sk/c/3502083/Dubnicka-mladez-moze-travit-volny-cas-v-klube-Kam-a-rad.html

Robí mi misky a ja ich potom opletám a robím obaly na kvetináče (teda, ked sa mi chce:)
VladoaKatka
17.12.07,04:56
http://www.mynoviny.sk/c/3502083/Dubnicka-mladez-moze-travit-volny-cas-v-klube-Kam-a-rad.html

Robí mi misky a ja ich potom opletám a robím obaly na kvetináče (teda, ked sa mi chce:)

Dáša - prosím Ťa dajú sa tieto misky alebo kvetináče niekde kúpiť?

Práve takýto netradičný darček, je to čo nedostanete každý deň a ešte aj ich tvorcovia sa potešia, že si ich ľudia všimnú a robia užtočnú vec.

Potešíte naraz dvoch.
Dáša_
17.12.07,05:15
keby sme sa dohodli, tak daju.

A ešte lepšie, keby si chcela, tak by som ťa to naučila robiť :)