cleonka
12.10.07,09:58
Dobrý deň

Prosím poraďte.

Firma, ktorá má menej ako 20 zamestnancov môže so svojimi zamestnancami, ktorý majú pracovný pomer na dobu určitú opätovne uzatvárať pracovný pomer bez obmedzenia.
Ako mám počítať počet zamestnancov. Patrí do tohto počtu aj konateľ a dohodári.
Mám 19 zamestnancov, 1 konateľa bez prac.pomeru a 2 dohodárov.
Som už firma nad 20 zamestnancov???
Tweety
12.10.07,08:03
Nie.
Jozef Mihál
12.10.07,08:14
Do počtu zamestnancov sa započítavajú zamestnanci - tj. osoby s pracovnou zmluvou.

Takými nie sú napr. dohodári.

Z praktického hľadiska odporúčam na tento účel používať priemerný počet zamestnancov vo fyz. osobách tak, ako ho nahlasujete na štatistiku.
cleonka
12.10.07,08:59
Ďakujem Vám obom
pešková
12.10.07,12:49
Aj konateľ sa považuje do počtu. Aspoň si myslím a to na základe toho, že keď poberá odmenu tak pri odvode do ZP sa berie ako zamestnanec
ondrejvla
12.10.07,12:59
Aj konateľ sa považuje do počtu. Aspoň si myslím a to na základe toho, že keď poberá odmenu tak pri odvode do ZP sa berie ako zamestnanec

Ale zadávateľka píše : Mám 19 zamestnancov, 1 konateľa bez prac.pomeru
Som už firma nad 20 zamestnancov??? a 2 dohodárov.
Takže platia odpovede vyššie, nie.
wierdo
12.10.07,13:12
Dobrý deň

Prosím poraďte.

Firma, ktorá má menej ako 20 zamestnancov môže so svojimi zamestnancami, ktorý majú pracovný pomer na dobu určitú opätovne uzatvárať pracovný pomer bez obmedzenia.

Co to znamena "bez obmedzenia"??
Kazu
12.10.07,16:27
Pre firmu ktorá má viac ako 20 zamestnancov platí že pracovný pomer na určitú dobu možno dohodnúť najdlhšie na tri roky. Pracovný pomer na určitú dobu možno preďĺžiť alebo opätovne dohodnúť v rámci troch rokov najviac jedenkrát. Opätovne dohodnutý znamená, že medzi skončením minulého a začatím nového pracovného pomeru nemôže uplynúť menej ako 6 mesiacov.
Pre firmu ktorá má menej ako 20 zamestnancov tieto obmedzenia neplatia.
Jozef Mihál
13.10.07,12:34
Aj konateľ sa považuje do počtu. Aspoň si myslím a to na základe toho, že keď poberá odmenu tak pri odvode do ZP sa berie ako zamestnanec
Konateľ berúci odmenu sa síce považuje za zamestnanca ale len na účely zákona o zdravotnom poistení. Nie však na účely Zákonníka práce.

Treba si uvedomiť jednu základnú vec.

Pojem "zamestnanec" je vo všetkých štyroch kľúčových "mzdárskych" zákonoch definovaný inak - Zákonník práce, zákon o dani z príjmov, zákon o sociálnom poistení a zákon o zdravotnom poistení každý svojim spôsobom definuje, kto je to zamestnanec...