aťka šebová
12.10.07,10:06
Zdravím všetkých poraďákov, chcela by som Vás poprosiť ak má niekto skúsenosti s čajom Pu-Erh ozvite sa. Mal by mať účinky ako spaľovač tukov. Rada by som vedela či to u niekoho funguje. Ďakujem
mysimis
12.10.07,08:12
Pili sme ho s kamarátkami, ale žiaľ tuky nespaľoval.
heike
12.10.07,08:24
sestra ho pila a potom bola ešte viac hladná, možno to má účinok neskôr.
renatka.zem
12.10.07,10:19
Ja som veľmi čajíčková, tak okrem iných pijem aj tento, ale zázraky od neho nečakaj (aspoň nie viditeľné), ak máš na mysli chudnutie, inak by sme už dávno boli všetky štíhle :). Ale možno ak má niekto vysoký cholesterol, tak mu ho stiahne...treba vyskúšať. Inak tento čajík má zvláštnu zemitú chuť.
Pekný deň!
Erika 1982
12.10.07,10:24
Ja ho tiež pijem aj manželovi chutí a on veľmi čaje nemusí.. Ale nepostrehli sme dajakú zmenu na naších tukoch... :-)
Mne sa podarilo trochu schudnúť ale to vďaka tomu, že obedujem minimálne 30 "čistého času" a každé ráno vypijem nalačno minimálne 1/2 litra čistej vody. Síce asi za hodinu sa to prejaví na zhustenom behaní na WC... ale aspoň mi prečístí obličky... :-)
Levčík Ivan
12.10.07,11:18
Dufam,ze sa zidu receptiky, mnam, ahojte poradaci.:) :) :)
tetrisss
12.10.07,18:55
Pijem tiez tento caj, ale tak isto si myslim, ze len caj pit a cakat, ze schudnem je mierne povedane naivne. Ziadny caj nie je taky zazracny.:mee:
JANASA
12.10.07,19:04
Ak niečo na spaľovanie tukov tak chróm - odburáva chuť na sladké, ale najlepší účinok dosiahneš samozrejme v kombinácii s pohybom. Dobrý účinok má chróm so zeleným čajom a vlákninou.
Ofélia
12.10.07,20:26
ja som tiež pila tento čaj a potom ešte aj z Tekane - čaj na chudnutie. Jedine čo som od nich mala tak to bolo, pravidelná stolica :). Potom som to riskla a navštívila som lekára, ktorý sa zaoberal akupunktúrou. Mala som pri uchu vypichnuté 2 malé ihli, ktoré mi tlmili hlad a chuť na sladké chodila som tam, každý týždeň, zakaždým ma odvážili a dali nové ihli. Zabralo to. Výsledok je za 8 sedení 11 kg dole + som doma cvičila ľahké cviky pilates na chrbticu. Dnes mám 63 kg váha nekolíše a najzaujímavejšie na tom je že keď som mala 55 kg, obliekla som č. 38, pri 59 kg už č. 40 a ja dnes oblečiem č. 38 -40. Mám úplne inú postavu.