stewes
12.10.07,12:25
Nazdaaarek poradaci : ))

Ked uz sme sa tu zisli viaceri potencionalny podnikatelia, potreboval by som sa Vás popytat na par otazok ohladne bilbordov...
Viem, ze nas trh uz je nasyteny touto vonkajsou reklamou, ale predsa sa vzdy najde nejake miesto kde by sa dala usadit a uplatnit. Rozmyslal som nad rôznymi ponikatelskymi napadmi, ale stale sa mi vidi tato forma este aktualna, z dôvodu podnikatelskych subjektov, ktory ju potrebuju a je stale ziadana, a pociatocne naklady a udrzba ohladom financii na nejake 2 - 3 bilboardy nieje az taka hroziva, samozrejme pokial nechcem stavat megabordy pri mostoch, ale klasicke pocestne... potreboval by som sa len informovat na pociatocne kroky ohladom tohto, co vsetko by som mal obsiahnut, ake urady pobehat, stavebne co obsahuje a pod..... dufam, ze sa mi niekdo ochotny ozwe a poradii...
Zatial diiiky a pozdravujem : ))))
biaaa
12.10.07,10:38
trosku pozor pokial viem chysta sa zakon ktory bude razantne zasahovat a dost prisne riadit umiestnovanie novych bilbordov pri ceste (pochadza tusim z EU)
Heleč
12.10.07,10:43
Začni u cestárov, tam Ti povedia všetko čo potrebuješ, alebo čo chcú k schváleniu. Myslím,že oni aj rozhodujú kde sa to osadí.
stewes
12.10.07,11:59
hej hej diiky, nieco som pocul o tom zaakone, ale predsa, trba vyskusat a nie stat na mieste :)) u cestarov??? (aky urad)
hanelie
12.10.07,13:58
slovenská správa ciest,
najskôr však treba hovoriť s majiteľom pozemku
stewes
12.10.07,16:32
ok, fakt diiky za infosky, ale keby bol majetok pozemku mesto??
hanelie
13.10.07,05:55
ale keby bol majetok pozemku mesto??
správa mestského majetku
liba2
13.10.07,06:05
Na zahodenie nie je ani plošná reklama na stenách budov :)
stewes
14.10.07,08:30
ahojte, diiky za momentalne info, este jedna otazocka, co by som potreboval hlavne na schvalenie na stavebnom urade??? nooooo na budovach to tiez nieje na zahodenie, ale musim zacat len zatial s jednym a uvidi sa ako sa to bude vyvijat....
hanelie
15.10.07,07:25
co by som potreboval hlavne na schvalenie na stavebnom urade???
žiadosť o povolenie na stavbu
súhlas majiteľa pozemku
súhlas od SSC
stewes
15.10.07,07:51
Čafte,diiky, pomohli ste mi.... :)))) Dufam, že toho už viac nebude :))
adi11
15.10.07,08:04
po súhlasnom stanovisku mesta musíš uzatvoriť ročnú zmluvu s majitelom pozemku o platení nájomného
stewes
17.10.07,14:34
zdrawiiim lidicky, wedeli by ste aj blizsie teda poradit aj na na stennu reklamu ako nam to tu funguje??? :))