Bambi23
12.10.07,14:50
Ahojte,
chcem sa poradit - mame moznost zamestnat u nas vo firme studenta 2.rocnika VŠ. Neviem sa vsak dohodnut na aky uvazok, alebo typ pracovnej zmluvy ho zamestname, jemu je to jedno, nechal to na nas.
Este sme studenta VS nezamestnavali, takze neviem co je lepsie pre neho a co teoreticky aj pre nas, ako firmu.
Mame viac moznosti? Viem, ze je mozne ho zobrat bud na Dohodu o VP, ale tam je obmedzeny pocet hodin a aj mzda. Moze byt trebarz aj na klasicku pracovnu zmluvu, ale napr. na polovicny uvazok? Ake odvody a co vsetko sa potom odvadza. Respektive, kde by som nejake informacie o tom nasla.
Este sa nas on pytal, ci by v pripade jeho zamestnania ako studenta, nemali nejake "straty" jeho rodicia, myslel tym predpokladam asi danovy bonus, rodinne pridavky, resp. nejake tie socialne davky alebo nieco podobne?

Dakujem za kazdu radu.
Zoltán Kovács
12.10.07,12:58
Ahojte,
chcem sa poradit - mame moznost zamestnat u nas vo firme studenta 2.rocnika VŠ. Neviem sa vsak dohodnut na aky uvazok, alebo typ pracovnej zmluvy ho zamestname, jemu je to jedno, nechal to na nas.
Este sme studenta VS nezamestnavali, takze neviem co je lepsie pre neho a co teoreticky aj pre nas, ako firmu.
Mame viac moznosti? Viem, ze je mozne ho zobrat bud na Dohodu o VP, ale tam je obmedzeny pocet hodin a aj mzda. Pri DoVP výška odmeny nie je obmedzena, iba počet hodín u jedného zamestnávateľa na 350 hodín ročne.
Moze byt trebarz aj na klasicku pracovnu zmluvu, ale napr. na polovicny uvazok? Ake odvody a co vsetko sa potom odvadza. Respektive, kde by som nejake informacie o tom nasla. Pri riadnom pracovnom pomer na kratší úväzok platíte tie isté odvody ako pri plnom úväzku.
Este sa nas on pytal, ci by v pripade jeho zamestnania ako studenta, nemali nejake "straty" jeho rodicia, myslel tym predpokladam asi danovy bonus, rodinne pridavky, resp. nejake tie socialne davky alebo nieco podobne? Ak splňa podmienky nezaopatreného dieťaťa, alebo po 18 roku veku sústavne sa pripravuje na povolanie (je denným študentom VŠ) tak rodičia majú nárok na daňový bonus.
A od 01.09.2007 je tu možnosť dohody o pracovnej činnosti, ktorá je obmedzená na 10 hodín týždenne. Odmena nie je limitovaná, odvody sú podobné ako u DoVP, teda zamestnávateľ platí úrazové a garančné poistenie. Podotýkam, že aj pri DoVP a DoPČ študent môže podpísať vyhlsenie k zdaneniu príjmov, a tým pádom sa mu môže uplatniť nezdaniteľná čiastka z odmeny. Ak odmena je do 5000 tak daň bude zrážkova, ale ak odmena je do 5000,- Sk a súčasne má podpísané vyhlásenie tak daň už bude preddavková.
Dakujem za kazdu radu.

........................................
Bambi23
12.10.07,13:16
takze, pre nas by bolo dobre napriklad - DoVP, naviac ak by podpisal vyhlasenie, tym padom mu budeme odpocitavat zdanit.cast..... jeho mzda bude mesacne asi 12 tisic v hrubom. Tym padom my budeme odvadzat dan ako ostatnym zamestnancom zrazkovo.
Ake to ma vyhody pre neho, resp. nevyhody - myslim, to ze podpise vyhlasenie?
Je studentom na dennom studiu VŠ, tym, ze bude pracovat nepridu jeho rodicia o danovy bonus?
Pepa
12.10.07,13:22
takze, pre nas by bolo dobre napriklad - DoVP, naviac ak by podpisal vyhlasenie, tym padom mu budeme odpocitavat zdanit.cast..... jeho mzda bude mesacne asi 12 tisic v hrubom. Tym padom my budeme odvadzat dan ako ostatnym zamestnancom zrazkovo.
Ake to ma vyhody pre neho, resp. nevyhody - myslim, to ze podpise vyhlasenie?
Je studentom na dennom studiu VŠ, tym, ze bude pracovat nepridu jeho rodicia o danovy bonus?
Jeho rodičia neprídu ani o PnD ani o daňový bonus. Je nezaopatreným dieťaťom aj keď má vlastný príjem.
Zoltán Kovács
12.10.07,13:32
takze, pre nas by bolo dobre napriklad - DoVP, naviac ak by podpisal vyhlasenie, tym padom mu budeme odpocitavat zdanit.cast..... jeho mzda bude mesacne asi 12 tisic v hrubom. Tym padom my budeme odvadzat dan ako ostatnym zamestnancom zrazkovo.
Ake to ma vyhody pre neho, resp. nevyhody - myslim, to ze podpise vyhlasenie? Bude mať od dane "oslobodené" 7.968,- Sk.
Je studentom na dennom studiu VŠ, tym, ze bude pracovat nepridu jeho rodicia o danovy bonus?

Pri takomto príjme tá daň nie je zrážková ale preddavková.
Bambi23
12.10.07,13:38
Pri takomto príjme tá daň nie je zrážková ale preddavková.

.. jasne, preddavkova ... je piatok poobede, uz mam v tom chaos :) ... vikend pred dverami, to sa uz v praci rozmyslat velmi nechce :)

dakujem
Pepa
12.10.07,13:40
Hej - ale aj preddavková sa zráža :) zrážkovo nie je zrážková :D
Zoltán Kovács
12.10.07,13:42
Hej - ale aj preddavková sa zráža :)

Áno aj preddavková sa zráža, ale pod všeobecne zaužívaným pojmov daň vyberaná zrážkovo sa chápe podľa §43 zákona o dani z príjmov, preto tá oprava. :---
Pepa
12.10.07,13:48
Áno aj preddavková sa zráža, ale pod všeobecne zaužívaným pojmov daň vyberaná zrážkovo sa chápe podľa §43 zákona o dani z príjmov, preto tá oprava. :---
Veď ja chápem :--- ale daň vyberaná zrážkou. :D
Aj ja som to vo svojom príspevku opravila presne tak ako ty, len potom som sa hlllllboko zamyslela :)
Bambi23
12.10.07,13:51
Veď ja chápem :--- ale daň vyberaná zrážkou. :D
Aj ja som to vo svojom príspevku opravila presne tak ako ty, len potom som sa hlllllboko zamyslela :)

aspon som sa po "dlhom" pracovnom dni trosku zasmiala :) ... tak pekny vikend prajem vsetkym a dakujem za rady
ajobs
12.10.07,15:21
........... môže byť aj dohoda o brigádnickej práci študenta - §§ 227-228 ZP - dajú sa v rámci nich vykonávať aj opakované činnosti v rozsahu do 20 hodín týždenne.