fachman
13.10.07,18:17
Zdravím Vás,prosím Vás,dá sa pomôcť?Keď chcem vstúpiť do pošty,tak sa mi vyhodí viac prihlasovacích mien,sú buď staré,ktoré už nepoužívam ja alebo nepoužívaju členovia rodiny,ide o staré mená starých mailových adries.Dajú sa odstrániť? Ďakujem.
kukučka
13.10.07,16:47
použi pravé myšítko alebo delete
fachman
14.10.07,05:35
Nejda to,keď do okienka vpíšem prvé písmeno z prihlasovacieho mena : m ...,roletka vyhodí päť mien,s toho tri netreba,oboma tlačidlami myši keď kliknem,vypíše celé meno do okienka,ale možnosť odstrániť neni.Ani cez Delete to nejde.
Hlinkovx
14.10.07,06:14
ta si daj zmazať heslá a formuláre:
v IE
nástroje, možnosti siete internet
obsah, automatické dokončovania
a tam daj vymazať heslá ,vymazať formuláre
a je to..malo by ti to zmazať všetky takéto veci
Marína
14.10.07,06:46
Mám obdobný problém a tiež by som potrebovala vymazať nepoužívané heslá v Mozilla Firefox ale cez nástroje nevidím vhodnú funkciu. Ďakujem.
robovi
14.10.07,09:14
Mozno by bolo zaujimavejsie miesto toho, aby ste pracne vyhladavali kde vo windowse sa da vymazat ulozene hesla, nainstalovat si program ccleaner http://www.filehippo.com/download_ccleaner/ ktory optimalizuje cache a maze vsetky zbytocne cookies a hesla. proste udrzuje windows v kondicii.
Hlinkovx
14.10.07,12:15
Mám obdobný problém a tiež by som potrebovala vymazať nepoužívané heslá v Mozilla Firefox ale cez nástroje nevidím vhodnú funkciu. Ďakujem.
ke´d si dáš nástroje
odstrániť súkromné údaje
a tam dáš
uložené heslá - a uložené formuláre
a dáš odstrániť súkromné údaje
tak sa ti všetky heslá zmažú
a máš pokoj
Hlinkovx
14.10.07,12:16
Mozno by bolo zaujimavejsie miesto toho, aby ste pracne vyhladavali kde vo windowse sa da vymazat ulozene hesla, nainstalovat si program ccleaner http://www.filehippo.com/download_ccleaner/ ktory optimalizuje cache a maze vsetky zbytocne cookies a hesla. proste udrzuje windows v kondicii.
vieš..ono nie všade máš dovolené niečo inštalovať..;)
majo17k
14.10.07,12:25
fachman akého poštového klienta používaš?
fachman
14.10.07,12:49
Pripojenie ide cez firefox,poštu mám napr.na zozneme.sk,klienta som neinštaloval.
Marína
15.10.07,08:09
ke´d si dáš nástroje
odstrániť súkromné údaje
a tam dáš
uložené heslá - a uložené formuláre
a dáš odstrániť súkromné údaje
tak sa ti všetky heslá zmažú
a máš pokoj
Vďaka Silvi.:)