deni10
14.10.07,18:21
Dobrý večer:) ,
mohol by mi prosím Vás niekto poradiť kde sa nachádza autobusová stanica v Senici?

Prídem vlakom do Senice a potom sa potrebujem dostať do Trnavy a najlepší spoj mám autobusom. Pozrela som si mapu, ale neviem či v Senici je len jedna autobusová stanica, ktorá je až v meste alebo dá sa ísť do Trnavy aj z SAD, ktorá je hneď pri železničnej stanici.
A asi ako dlho je z vlakovej stanice do centra.:confused: ?

Dúfam, že som to nenapísala moc komplikovane.
Ďakujem za odpoveď.
;)
astra7777
14.10.07,18:18
Poslala som tvoju otazku znamym, ktori Senicu poznaju, tu je odpoved:
z vlaku chodí často MHD na SAD, inak sa do Trnavy dostať nedá, lebo pešo to trvá 30 minút
deni10
15.10.07,19:19
Diky moc,

vyriešila som to tak, že do Senice prídem autobusom a hneď som si našla aj spoj do Trnavy. Tiež pôjdem autobusom. A potom už len vlakom na východ. Vuf, to bude deň.
Ešte raz ďakujem.;)
ludmilla
15.10.07,19:49
Poslala som tvoju otazku znamym, ktori Senicu poznaju, tu je odpoved:
z vlaku chodí často MHD na SAD, inak sa do Trnavy dostať nedá, lebo pešo to trvá 30 minút


Astra777 kadiaľ chodíš zo Senice do Trnavy, že Ti to trvá len 30 minút?:D :D :D
Excise Duty
15.10.07,20:55
Dobrý večer:) ,
mohol by mi prosím Vás niekto poradiť kde sa nachádza autobusová stanica v Senici?

Prídem vlakom do Senice a potom sa potrebujem dostať do Trnavy a najlepší spoj mám autobusom. Pozrela som si mapu, ale neviem či v Senici je len jedna autobusová stanica, ktorá je až v meste alebo dá sa ísť do Trnavy aj z SAD, ktorá je hneď pri železničnej stanici.
A asi ako dlho je z vlakovej stanice do centra.:confused: ?

Dúfam, že som to nenapísala moc komplikovane.
Ďakujem za odpoveď.
;)

Ale však zo Senice ide priamo vlak až do Trnavy...
astra7777
16.10.07,09:56
astra777 kadiaľ chodíš zo Senice do Trnavy, že Ti to trvá len 30 minút?

Prosim pekne, povodnu otazku som skopirovala a poslala znamym cez skype a ich odpoved som len tiez skopirovala a vlozila do porady. Takze musim sa ich tiez opytat, ako to vlastne mysleli... Vdaka za pripomienku.