Mackovka
15.10.07,09:29
Ortopéd mi predpísal ortopedické vložky do topánok (kvôli plochej nohe a čiastočne poklesnutej klenbe). Mám si ich ísť dať odmerať. Čo ma čaká, čo si mám všímať a čo požadovať - nemáte s tým skúsenosti? Dajú sa nosiť do bežných topánok alebo aj topánky si musím dať urobiť? Vďaka a pekný deň.
Mackovka
16.10.07,05:05
...prosím nikto s tým nemáte skúsenosti?
vieroslava
16.10.07,05:14
Najlepšiu odpoveď ti dá ten technik, čo ti bude brať miery na ortopedické vložky. Moje deti ako malé nosili robené ortopedické vložky a dali sa nosiť v bežných topánkach.
Lion Topoľčany
16.10.07,05:47
Moja malá má na predpis "korytkové ortoped.vložky" /sú pomerne masívne/, ale mohla ich nosiť len v trakingových sandálikoch, práve teraz riešim, že jej
dám predpísať niečo menej masívne, aby ich mohla nosiť v čižmách.
aťka šebová
16.10.07,05:50
Tiež mám problém s poklesnutou klenbou na pravej nohe
/ 6.12.2007 idem na operáciu / a ortopedické vložky ktoré mi vyrobil technik mi nepasovali do žiadnych topánok. Keby som ich mala používať musela by som si kúpiť topánky o dve čísla väčšie.
Mackovka
16.10.07,11:18
Vďaka. Takže má to svoje úskalia. Musím sa teda toho technika opýtať, či vložky budú bežne nositeľné. Lebo investovať do topánok robených na mieru kvôli vložkám nemám chuť, keď ani neviem, či mi tá vložka nejako pomôže. Ešte raz ďakujem všetkým a pekný deň.