jitma
15.10.07,13:28
Ahojte,
potrebujem sa poradiť so skúsenejšími.
Mám pedagóga, ktorý pracuje na skrátený prac. pomer, a teda má aj funkčný plat , ktorý zodpovedá odučeným hodinám. Ako mu mám zaplatiť nadčas? Z hodinovej sadzby + 30% príplatok z funkčného platu /pri skrátenej prac. dobe/ alebo z celej výšky funkčného platu / ako keby robil na plný úväzok/?

Ďakujem za odpovede.
malalulu
15.10.07,11:50
Samozrejme z hodinovej sadzby, ale to program robí, keď mu nahodíš nadčasové hodiny, má vypočítanú hodinovú sadzbu a pripočíta 30% k hodinovej sadzbe
jitma
16.10.07,06:55
Ďakujem,
ale ja som myslela, či je to hod. sadzba pri skrátenénom pracov. pomere
alebo hod. sadzba pri plnom prac. pomere. Vtedy by bola vyššia.
Jana Motyčková
16.10.07,07:18
Použije sa hodinová sadzba pri skrátenom pracovnom čase, ale celkom nerozumiem, prečo by mal byť v tom problém, ak má pri skrátenom pracovnom pomere na 30% aj 30% funkčný plat, tak hodinovú sadzbu funkčného platu by mal mať rovnakú pri plnom aj pri skrátenom pracovnom čase, možno až na nejaký halier.
Ak pri plnom úväzku hodinovú sadzbu počítate ako 1/174 (pri 40 hod.úväzku), tak pri 30% úväzku, bude hodinová sadzba (1/174)*(100/30) funkčného platu pri skrátenom úväzku.
jitma
16.10.07,09:34
Ďakujem,
ale zamestnanec si myslí, že by mal dostať hodinovú mzdu nie za kratší prac. úväzok,na ktorý má zmluvu, ale za plný prac. úväzok. Teda , akoby pracoval celú prac. dobu a vtedy mal zástup.
Jeho hod. mzda by bola v tomto prípade vyššia.
Jana Motyčková
16.10.07,12:09
Aj tak nerozumiem, prečo by bola vyššia.