lover
15.10.07,13:36
Ahojte,

chcel by som Vas poprosit o radu. Mam moznost za "par korun" si prenajat priestor asi 17m2 v BA(viac ako maly priestor), ale neviem, co v takejto 'budke' zriadit. Velmi som rozmyslal nad malou cukrarnickou, alebo podobnou prevadzkou, ale toto by mi asi neodklepol hygienik, nakolko v miestnosti sa nenechadza WC. Doposial bola miestnost vyuzivana ako predajna odevu. Da sa vyuzit aj na inu mnou spominanu prevadzku. Resp. je WC nutnou sucastou restauracneho zariadenia? Co by ste mi poradili, na co priestor vyuzit? (nechce sa mi pustat do predaja potravin, vecierok a pod... )

Dakujem!
lover
18.10.07,09:40
Hmm, asi je to nevyuzitelne, ze? :confused:
Lion Topoľčany
18.10.07,09:50
Áno, súhlasím-prevádzkovať potraviny, hlavne kvôli rýchlo kaziacemu sa tovaru je trochu problematické. Na tak malom priestore si viem predstaviť
VINOTÉKU. Peknú, útulnú. Aj u nás v meste je jedna asi na 9 m2 už niekoľko
rokov. Je to celkom dobrý biznis-len to chce celé spropagovať, mať veľký výber vín vo fľašiach /nie čapované víno/-lacnejšie aj drahšie, nejaké to darček.prevedenie....tovar sa nekazí...atď.
Igy
18.10.07,12:11
Cukrarnicka sice asi nie ale predajna zakuskov mozno aj ano. Najdi si dodavatelov dobrych zakuskov a predavaj ich tam. A ktomu mozno suroviny a recepty po stenach keby si niekto chcel nieco upiect doma, prijem objednavok na torty, zakusky a ine veci pre vacsie udalosti. Chce to len dobre vztahy s dodavatelom....
Filip Glasa
27.10.07,06:25
prípadne nejaké služby - hodinárstvo, oprava obuvi, dáždnikov, fotoslužba, a podobné drobnosti.
tetrisss
27.10.07,10:34
myslim si, ze na cukrarnicku je to naozaj velmi male a pri dnesnych hygienickych poziadavkach je to nerealne, ani predajna vyrobkov, jedine ak balenych/oplatky, cukriky/. V prvom rade sa treba asi poobzerat okolo co tam nie je a podla toho sa zariadit.