Janca
25.02.05,12:36
Viem mili poradaci ze nie vzdy to ide, aj ja som sa uz niekolkokrat pozabudla, ale bolo by vhodne, keby sme odpovedali vo svojich prispevkoch vecne len k danej teme.
Pristihla som sa pri tom, ze v teme, kde vidim, ze je 256 odpovedi a otvorim ju, je polovica prispevkov o tom, co by mohlo byt posielane ako sukromne spravy.
Ked si tieto temy vytlacim, ked nie som dlhsi cas na PORADE, polovicu papiera vyhodim, ale stalo sa mi uz aj to, ze som nemala uz ani naladu takuto temu otvarat, lebo nie je mozne, aby sa k tejto teme vyjadrilo
vecne tolko ludi, hoci kazda tema ma viac podtem.
Dufam, ze som teraz nikoho neurazila, ale skuste povedat, nemam pravdu ?
Luba2
25.02.05,11:45
Áno Janca, píšeš to, čo si myslím aj ja. Niekedy ani nedočítam, lebo sa odchádza od témy a ak vidím 200 príspevkov k niečomu, ani sa mi to nechce otvárať. Ja by som niekedy bola za to, ak sa otvára nová vec po dlhšom čase a s tou starou súvisí len okrajovo, aby sa zadala ako nová, lebo už sa mi stalo, že som neotvorila a šlo o úplne niečo nové, zaujímavé a zostalo bez diskusie.
Janca
25.02.05,12:53
Prave preto to pisem, ze stara tema mi uz unikne a tym padom aj vela dobrych prispevkov, omluvam sa vsetkym, ale ten pocet ma odradza.
Mali by sa temy pisat vystiznejsie, nie vseobecne, na to mame rozdelenie tem a v pripade, ze niekto z nas zaregistruje, ze o novo zadanej teme uz bolo niekde podrobne pisane, da odvolavku /mimochodom hodne z Vas to robi, co je velmi fajn, netreba prehladavat celu poradu/. Potom sa pohodlne mozem prekliknut na to co chcem.
Mohla by platit tiez zasada, ze len co niekto napise odvolavku na temu ktora uz o probleme hovorila, v tej novo zadanej teme by sa skoncila diskusia a hotovo.
V pripade, ze zadavatel temy nie je spokojny s odvolavkou /lebo sa tam nedozvedel odpoved na to co chce/ zdorazni to pri zadani novej temy a tam sa mu pomoze novymi prispevkami.
Ako to vidite Vy ostatni ?
Richard
27.02.05,18:46
Čo sa týka rovzláčnosti tém, plný súhlas / zároveň zbočné prianie /.

Čo sa týka pokračovania po zle zadanom odkaze na odpoveď... nevidím dôvod, prečo by nemohol dotyčný upresniť svoju otázku v tej istej téme. Dokonca by som odporúčal do pôvodnej napísať, že upresnenie otázky je v "X-tom" príspevku, aby to "okoluidúci" zaregistroval....
Najmä by som sa chcel vyvarovať niekoľkonásobnými otázkam s rovnakým názvom... buď by tu nemali byť, alebo názvy často nevystihujú podstatu otázky /niekedy sú úplne od témy.../