fr.luk
16.10.07,09:54
Ahojte,mal by som prosbu o pomoc. Podla par.91 je zamestnavatel povinny poskytnut zamestancovi,ktoreho zmena je dlhsia ako 6hodin, prestavku v dlzke 30min. Nieco sa mi zda, ze v starom zakonniku prace bola dalsia prestavka pri odpracovani 11hod., ale nie som si isty. Viete mi s tym prosim poradit, ako to je s dalsou prestavkou, ked pracovnici maju 12hodinovu zmenu?

Dakujem
elenka
16.10.07,08:11
Takto to bolo aj pred novelou ZP. Možno s ti do toho pletie stravne, alebo nepretržitý denný odpočinok ?
fr.luk
16.10.07,08:20
Bolo v starom zakonniku prace stravne nad 11hod.?Dakujem za pomoc
Chobot
16.10.07,08:27
Ahojte,mal by som prosbu o pomoc. Podla par.91 je zamestnavatel povinny poskytnut zamestancovi,ktoreho zmena je dlhsia ako 6hodin, prestavku v dlzke 30min. Nieco sa mi zda, ze v starom zakonniku prace bola dalsia prestavka pri odpracovani 11hod., ale nie som si isty. Viete mi s tym prosim poradit, ako to je s dalsou prestavkou, ked pracovnici maju 12hodinovu zmenu?

Dakujem

V zákone 65/1965 to bolo upravené takto:

"(1) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi najdlhšie po piatich hodinách nepretržitej práce pracovnú prestávku na jedlo a oddych v trvaní najmenej 30 minút. Ak ide o práce, ktoré sa nemôžu prerušiť, musí sa zamestnancovi i bez prerušenia prevádzky alebo práce zabezpečiť primeraný čas pre oddych a jedlo.

(2) Zamestnávateľ môže po prerokovaní s príslušným odborovým orgánom určiť primerane dlhú prestávku na jedenie.

(3) Začiatok a koniec týchto prestávok určí zamestnávateľ po prerokovaní s príslušným odborovým orgánom.

(4) Prestávky na jedenie a oddych sa neposkytujú na začiatku a konci smeny.

(5) Poskytnuté prestávky na jedenie a oddych sa započítavajú do pracovného času v rozsahu 30 minút za smenu. V kolektívnej zmluve možno dohodnúť, že pri smene presahujúcej desať a pol hodiny sa do pracovného času započíta ďalších najviac pätnásť minút; to platí aj pre zamestnávateľov, ktorí neprevádzkujú podnikateľskú činnosť."

Teraz máš nárok na jednu prestávku, podrobnosti však možno dohodnúť v KZ:

"(1) Zamestnávateľ je povinný poskytnúť zamestnancovi, ktorého pracovná zmena je dlhšia ako šesť hodín, prestávku na odpočinok a jedenie v trvaní 30 minút. Mladistvému zamestnancovi, ktorého pracovná zmena je dlhšia ako štyri a 1/2 hodiny, je zamestnávateľ povinný poskytnúť prestávku na odpočinok a jedenie v trvaní 30 minút. Ak ide o práce, ktoré sa nemôžu prerušiť, musí sa zamestnancovi aj bez prerušenia prevádzky alebo práce zabezpečiť primeraný čas na odpočinok a jedenie."
frluk
16.10.07,08:59
Dakujem velmi pekne