gabri
25.02.05,13:36
:( Ľudkovia, milí, povedzte mi: ak chcem z MRP-čka odoslať výkazy elektronicky (ja ani pravdu povediac nechcem, ale ma nútia :mad: ), musim si nainštalovať najnovšiu verziu, alebo sa to dá aj z tej starej, teda vlaňajšej?Dakujem za odpovede (veľmi rýchle) :) ...
lenkak
25.02.05,14:02
Pozri link:
http://www.porada.sk/showthread.php?t=5980

Keď chceš robiť mzdy za nový rok, mala by si mať nainštalovanú novú verziu MRP z februára, aby Ti správne vypočítal mzdy. (+výkazy do ZP).
gabri
25.02.05,14:15
Ja som si pre-... co robila, prepisala % odvodov, aj odpočitateľnú položku, takže myslím mám mzdy dobre (už 2 týždne), ale lajdák nad lajdákov, SPsom si nechala na poslednú chvíľu.Novú verziu mám v šuflíku a nedarí sa mi do účtovníctva dostať aj podsúbor mzdy a personalistika, takže...okrem toho doteraz som robila na inom počítači ako mám internet, takže si neviem poradiť už vôbec... :eek:
gabri
25.02.05,14:20
lenka, až teraz som si otvorila, čo si mi poslala. Dakujem, mam asi ten istý problém. :)
lenkak
27.02.05,18:21
A nedarí sa mi do účtovníctva dostať aj podsúbor mzdy a personalistika, takže...okrem toho doteraz som robila na inom počítači ako mám internet, takže si neviem poradiť už vôbec... :eek:
Napíš niečo bližšie.:confused: