hasič
16.10.07,21:34
Prosím o radu. Teraz ide ponuka od com za 731,- Sk na 36 mesiacov neobmedzený internet. Ale zaujíma ma stavba počítača. Aký máte na to názor, stojí za to ten počítač, prípadne notbuk? A vôbec oplatí sa táto investícia? Prípadne poradte niečo lepšie. Ďakujem.
Braňo
17.10.07,05:31
Neuvádzaš aký počítač ponúka T-COM a aké bude použitie nového PC (prípadne nového notebooka), takže je komplikované ti poradiť.
durisovad
17.10.07,14:53
Hasic pravdepodobne pise o akcii T-COMu, kde ponukaju zadarmo pocitac. Ja som sa tiez o tejto akcii informovala, bol mi ponuknuty pocitac dost pochybnej kvality. Okrem toho viazanost sluzby je 36 mesiacov a zaruka na pocitac je 24 mesiacov.
Tiez som potrebovala riesit pripojenie k internetu, vybrala som si akciovu sluzbu TURBO 2 za cenu necelych 600 Sk s viazanostou 18 mesiacov. Pocitac som si kupila inde. So sluzbou som spokojna. Moja skusenost je taka, ze ZADARMO byva najdrahsie.
marcel929
17.10.07,15:53
Ja som si to tiež preratúval a vyšlo mi,že za notebook preplatím cca 4000,- a v tej cene kúpiš NB s lepšími parametrami
M3G
17.10.07,16:07
Nechcem haniť T-com, ale čo si pred pár mesiacmi kúpil kamarát takýto počítač od T-comu na splátky, nefungovala mu tam disketová mechanika. Volal mňa, počítač som otvoril a okrem iného zistil, že disketová mechanika bola zapojená naopak.

To okrem iného, čo som zistil bolo, že ten počítač bolo integrované riešenie typu VIA(myslim, že to bol Samurai) 1,0 Ghz, all in(procesor, grafická a zvuková karta integrované na jednej doske, bez možnosti nejakej výmeny komponentov) pozri bolo to tuším niečo takéto http://www.epia.sk/MainPage.html
Čiže podľa môjho názoru na dnešný internet plný animácií, reklamy a náročných stránok toto je nepostačujúce.

Toto predávali cca pred rokom, neviem čo je teraz....
durisovad
17.10.07,18:33
Teraz je to este horsie.