menem
17.10.07,09:31
Mam otazocku,idu nam zateplovat bytovy dom.Zateplenim sa zmensi podlahova plocha balkona asi o jeden a stvrt m2 balkona.Ide mi o to ci je potrebne robit potom upravu v Liste vlastnictva.Alebo sa tym vobec nemam zapodievat.. .Dakujem za odpoved
Jozef I
17.10.07,12:33
No neviem ako sa zateplením môže zmenšiť podlahová plocha balkona o 1,25 m2? To sa mi nezdá... aké hrubé máte to zateplenie ? Ale určite by som sa s tým aj tak nezapodieval. ;)
Orim
17.10.07,16:22
Keď vezmeš hrúbku 10 cm krát 3m tak to máš 0,3m2 plus 1m po bokoch tak to máš spolu zhruba 0,5m2.

Ako si to počítal?
duves
19.10.07,15:09
Mam otazocku,idu nam zateplovat bytovy dom.Zateplenim sa zmensi podlahova plocha balkona asi o jeden a stvrt m2 balkona.Ide mi o to ci je potrebne robit potom upravu v Liste vlastnictva.Alebo sa tym vobec nemam zapodievat.. .Dakujem za odpoved
Mne zasa nie je zname, zeby podlahove plochy balkonov boli zapocitane do celkovej plochy bytu (bytov). Standartne to su byty+pivnicne kobky.
Gapo
28.10.07,16:55
Mam otazocku,idu nam zateplovat bytovy dom.Zateplenim sa zmensi podlahova plocha balkona asi o jeden a stvrt m2 balkona.Ide mi o to ci je potrebne robit potom upravu v Liste vlastnictva.Alebo sa tym vobec nemam zapodievat.. .Dakujem za odpoved
Ahoj, no jednak ten výpočet je asi zlý a potom, balkón nie je započítaný do podlahovej plochy bytu a tým sa za neho neplatí do fondu opráv. Balkón sa iba pri prevode bytu previedol ako súčasť bytu bezodplatne. Teda ak to platí v Blave, myslím, že to platí všade.