menem
17.10.07,09:51
Dobry den.Potreboval by som poradit.Kupil som auto,ojazdene.Ide o to ze po nejakom case som zistil ze nesedi mi typ motora v technickom preukaze s motorom v aute.Pravdepodobne sa pomylil policajt pri prepise,alebo pri kupe noveho auta.To uz nezistim.Nesedi to len v jednom pismene celeho oznacenia.Motor v aute nebol meneny,ale prave to jedno pismeno znamena to ze ide o typ motora ktory sa montoval tiez do takych aut.Viem ze v prvom rade musim ist k autorizovanemu predajcovi a poziadat o potvrdenie s akym motorom bolo auto vyrobene.Len neviem co dalej,ako a kde postupovat.Poradte prosim,ak mal niekto podobny problem.Dakujem
mysimis
17.10.07,08:02
Nemusíš už robiť nič. V nových TP sa už č. motora vôbec neuvádza a na polícii pri prepise kontrolujú len č. karosérie.
menem
17.10.07,08:48
No to mas pravdu.Ze cislo motora sa neuvadza,ale typ motora a to je rozdiel.Typ znamena o aky motor ide,ci to je benzin,obsah.Je to kvoli tomu ked chces nieco kupit,napr nejake filtre tak sa Ta casto spytaju na typ.Cislo motora je zas to ked ich bolo vyrobenych napr 10000,a Ty mas v poradi napr 7891 motor.To neznamena nic len pradove cislo.