maska4
17.10.07,14:34
Ahojte, viete mi prosim niekto poradit ohladom vrateneho preplatku z RZZP za zamestnanca, ktory uz davno u nas nepracuje???
RZZP som mu nerobila a nemam vedomost ci si ho robil sam?!!
Majitelovi firmy prisiel na jeho ucet tento preplatok:confused: Co s ním?
DAkujem za pomoc.
ZuzanaP
18.10.07,04:40
Pokúsiť sa skontaktovať najskôr so zamestnancom, ak to nepôjde, zisťovala by som v prísl. zdravotnej poisťovni, prečo poslali preplatok na váš účet.
džino
19.10.07,14:10
Ahojte, viete mi prosim niekto poradit ohladom vrateneho preplatku z RZZP za zamestnanca, ktory uz davno u nas nepracuje???
RZZP som mu nerobila a nemam vedomost ci si ho robil sam?!!
Majitelovi firmy prisiel na jeho ucet tento preplatok:confused: Co s ním?
DAkujem za pomoc.

Presne to isté sa stalo dnes mne. Obdržal som vyrozumenie od VšZP, že mi vracajú preplatok z RZ za zamestnanca, ktorý už u mňa nepracuje je SZČO a za rok 2006 si rzzp robil sám ja som mu vydal len potvrdenie o odvedených preddavkoch do VšZP. Keď som ho kontaktoval, tak pri rzzp vykázal nedoplatok, ktorý aj v lehote uhradil.
- Prosím o radu ako postupovať - vrátiť, nevrátiť, kontaktovať VšZP .?
"Čo s tým a čo potom"?
džino
19.10.07,16:36
Ahojte, viete mi prosim niekto poradit ohladom vrateneho preplatku z RZZP za zamestnanca, ktory uz davno u nas nepracuje???
RZZP som mu nerobila a nemam vedomost ci si ho robil sam?!!
Majitelovi firmy prisiel na jeho ucet tento preplatok:confused: Co s ním?
DAkujem za pomoc.


Presne to isté sa stalo dnes mne. Obdržal som vyrozumenie od VšZP, že mi vracajú preplatok z RZ za zamestnanca, ktorý už u mňa nepracuje je SZČO a za rok 2006 si rzzp robil sám ja som mu vydal len potvrdenie o odvedených preddavkoch do VšZP. Keď som ho kontaktoval, tak pri rzzp vykázal nedoplatok, ktorý aj v lehote uhradil.
- Prosím o radu ako postupovať - vrátiť, nevrátiť, kontaktovať VšZP .?
"Čo s tým a čo potom"?
hore