Zuzana*
17.10.07,13:45
Prosím vás, chcem sa spýtať, ako hľadať eurofondy, granty... chcela by som vybrať projekt pre vzdelávanie, ale nedokážem sa v tom množstve vyznať. Resp. neviem, ktorý projekt by bol dobrý pre firmu - vzdelávanie zamestnancov - potrebujeme finančné prostriedky na vzdelávanie.
Ďakujem za rady.
Dadena
17.10.07,11:54
Skúste sa pozrieť na stránkach Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny, vzdelávanie by sa malo týkať ich kapitoly. Tam si nájdete aj kto je oprávnený a v akej výške žiadať nenávratné finančné prostriedky. Ale neviem s istotou, či sú už nové výzvy vyhlásené lebo momentálne by sa mali ukočovať projekty vyhlásené v roku 2004.
Zuzana*
17.10.07,12:02
ďakujem, už som si pobehala na esf.gov.sk, práve sa ukončujú granty za obd. 20004 - 2006. :-(

Neviete niekto, či sú (a kde sú) začínajúce?
Dadena
17.10.07,12:02
Skúste ešte stránku www.strukturalnefondy.sk (http://www.strukturalnefondy.sk), tam by mali byť všetky operačné programy, opatrenia aj pre roky 2008 až 2011. A pre vzdelávanie by to mal byť pravdepodobne Operačný program Ľudské zdroje.
kačkapoliačka
18.10.07,10:08
Dobrý, všetky predchádzajúce typy sú správne.
Ale EU fondy pôjdu cez všetky ministerstvá. Pre mňa je najjednoduchšie
www.vlada.gov.sk, sú tam adresy na všetky minist. a všade je ikonka na fondy. na minedu.sk - školstvo tiež bude veľa vzelávania.
Teraz je však doba očakávania na nové programovacie obdobie 2008-2011.
Dobre si to čo chcete rozmyslite a pripravte sa, a keď výzva nabehne, je čas
max 3 - 4 týždne na predloženie projektu.
veľa zdaru